عمومی

بازیهای رایگان ماه آینده پلی استیشن پلاس فاش شد

بازی‌های رایگان ماه آینده پلی استیشن پلاس فاش شد

پیش از اعلام رسمی توسط سونی، چهار بازی از شش بازی رایگان سرویس «پلی استیشن پلاس» برای ماه آینده میلادی فاش شده است.

طبق سنت همیشگی سونی، طرفداران پلی استیشن در چهارشنبه هر ماه منتظر معرفی شدن بازی‌های رایگان ماه آینده برای پلی استیشن پلاس هستند. با این وجود اطلاعیه رسمی سونی برای بازی‌های رایگان نوامبر 2021 احتمالا به زودی منتشر شود، اما برخی بازی‌های این فهرست اکنون در شبکه‌های اجتماعی فاش شده است.

پلی استیشن پلاس

Dealabs که پیش‌بینی‌های دقیقی درباره بازی‌های پلی استیشن پلاس در ماه‌های گذشته انجام داده است، این بار نیز بازی‌های رایگان نوامبر 2021 را پیش از سونی معرفی کرده است. اگر پیش‌بینی او درست باشد، سه بازی پلی استیشن 4 و دو بازی پلی استیشن 5 در سرویس سونی رایگان خواهند شد.

پلی استیشن پلاس

به گفته او، بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس برای نوامبر 2021 شامل Knockout City بازی گروهی که گیم پلی آن شبیه به مسابقه «وسطی» است، First Class Trouble یک بازی سبک کسر اجتماعی (مانند Among Us) و بازی اکشن نقش آفرینی Kingdoms of Amalur: Reckoning می‌شود.

به نظر می‌رسد که نسخه پلی استیشن 5 بازی‌های Knockout City و First Class Trouble نیز در دسترس خواهند بود، در حالی که تنها نسخه پلی استیشن 4 Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning به صورت رایگان ارائه می‌شود.

پلی استیشن پلاس

با توجه به اینکه بازی First Class Trouble هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارد و یکی از بازی‌های استودیو شخص ثالث محسوب می‌شود، احتمال اینکه لیست کامل بازی‌های رایگان نوامبر 2021 پلی استیشن پلاس در رویداد State of Play ارائه شود بسیار زیاد است. رویداد پلی استیشن بامداد امشب برگزار می‌شود و به مدت 20 دقیقه بازی‌های شخص ثالث معرفی خواهند شد.

پلی استیشن پلاس

سونی همچنین تایید کرده است که در نوامبر 2021 و به مناسب پنج سالگی هدست واقعیت مجازی پلی استیشن، سه بازی رایگان برای این پلتفرم عرضه خواهد شد. Dealabs تنها یکی از این بازی‌ها را معرفی کرده و به نظر می‌رسد بازی واقعیت مجازی تحسین شده The Walking Dead: Saints & Sinners بخشی از این مجموعه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا