عمومی

تیموتی شالامی از کانال یوتیوب مربوط به ایکس باکس خود میگوید

تیموتی شالامی از کانال یوتیوب مربوط به ایکس باکس خود می‌گوید

ستاره فیلم تازه منتشر شده Dune یعنی «تیموتی شالامی» فاش کرد که چندین سال قبل در کانال یوتیوب خود کنترلرهای ایکس باکس 360 را رنگ می‌کرده است.

بازیگر 25 ساله که در فیلم Dune نقش «پل آتریدس» را ایفا می‌کند، به همراه همبازی خود «زندیا» که نقش «چانی» را ایفا می‌کند، اخیرا در مصاحبه‌ای جدید با «نیت هیل» یوتیوبر درباره تجربه‌های خود از بازی صحبت کرده‌اند. این دو بازیگر در مورد کنسول‌های و بازی‌هایی که با آن‌ها بزرگ شده‌اند صحبت کردند و شالامی اشاره کرد که او به Luigi’s Mansion و Super Smash Bros علاقه داشته و بازی Call Of Duty: Modern Warfare را دوست دارد.

شالامی

در بخش دیگری از مصاحبه، شالامی فاش کرد که طرفدارانش کانال قدیمی یوتیوب او که moddedcontroller360 نام دارد را پیدا کرده‌اند و تایید کرد که شخص پشت دوربین در واقع خود او است. شالامی در این رابطه گفت:

من قبلا کنترلرهای ایکس باکس 360 را با استفاده از اسپری رنگ، رنگ می‌کردم و برای این کار از مردم 10 دلار دریافت می‌کردم.

ستاره فیلم Dune در ادامه اضافه کرد که پس از رنگ‌آمیزی کنترلرهای ایکس باکس 360 خود و فروش آن‌ها، 30 دلار به دست آورده است و همچنین به گفته او، رنگ کردن یکی از کنترلرها حدود پنج ساعت زمان برده است.

اخیرا کراس اوور فیلم Dune با بازی فورتنایت فاش شده بود که اسکین شخصیت‌های چانی وپل آتریدس به همراه برخی آیتم‌های دیگر به بازی اضافه می‌شوند. تیموتی شالامی درباره فورتنایت نیز عنوان کرد که هیچ موقع در این بازی خوب نبوده و ساخت ساختمان‌های جدید یکی از چالش‌های سخت بازی برای او محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا