عمومی

Assassins Creed Valhalla دومین عنوان سودآور یوبیسافت است

Assassin’s Creed Valhalla دومین عنوان سودآور یوبیسافت است

یوبیسافت اعلام کرد که بازی Assassin’s Creed Valhalla درآمد زیادی برای این شرکت داشته و اکنون دومین بازی بزرگ و سودآور تمام دوران این ناشر است.

به گفته یوبیسافت بازی Assassin’s Creed Valhalla در کمتر از 12 ماه به این عنوان دست یافته است. با این وجود یوبیسافت در گزارش خود عنوان نمی‌کند که پرفروش‌ترین بازی تمام دوران این استودیو چه بازی است.

در گزارش مالی یوبیسافت آمده است:

Assassin’s Creed Valhalla از زمان انتشار عملکرد بهتری نیست به Assassin’s Creed Odyssey داشته است. در این سه ماه، بسته الحاقی Siege of Paris که توسط تیم شگفت انگیز سنگاپور رهبری می‌شود، رکوردی را به همراه داشته است. بازی Assassin’s Creed Valhalla در کمتر از 12 ماه به دومین بازی بزرگ سودآور تاریخ یوبیسافت تبدیل شده که نشان‌دهنده قدرت و ارزش قابل توجه این فرانچایز است.

بازی Assassin’s Creed

یوبیسافت همچنین اشاره کرد که محتوای عالی جدید بیشتری برای دومین سال عرضه Valhalla منتشر خواهد شد. هنوز مشخص نیست که این محتوا به بسته‌های الحاقی رایگان یا بسته‌های غیر رایگانی مانند Siege of Paris اشاره داشته باشد.

در جایی دیگر از این گزارش، به بازی Far Cry 6 که اخیرا منتشر شده بود نیز اشاره می‌شود که عملکرد بسیار خوبی دارد. با این وجود یوبیسافت هیچ اشاره به اعداد و میزان فروش آن نمی‌کند اما زمان بازی برای هر بازیکن در مقایسه با Far Cry 5 حدود 25 درصد افزایش یافته است.

در ادامه گزارش نیز آمده است:

هشتاد درصد از سرمایه‌گذاری‌های یوبیسافت برای گسترش قابل توجه محتواهای اشتراکی خود برای سال‌های آتی است و در سال مالی آینده بازی‌هایی مانند Avatar: Frontiers of Pandora، Mario Rabbits: Sparks of Hope و Skull & Bones منتشر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا