عمومی

مدیر عامل اکتیویژن بلیزارد تا زمان برطرف شدن مشکلات حداقل دستمزد را دریافت میکند

مدیر عامل اکتیویژن بلیزارد تا زمان برطرف شدن مشکلات حداقل دستمزد را دریافت می‌کند

در نامه سرگشاده‌ای که منتشر شد، بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد عنوان می‌کند تا زمانی که هیئت مدیر شرکت به «اهداف متحول کننده مرتبط با جنسیت» دست پیدا نکنند، حداقل دستمزد را در بین کارمندان دریافت خواهد کرد.

کوتیک که در این نامه اهداف خود را بیان کرده و ادعا می‌کند که حقوق کاهش یافته او 62500 دلار خواهد بود. او همچنین تاکید کرد که این کاهش شامل حقوق و دستمزد کامل او می‌شود. این مدیرعامل همچنین درخواست کرده است که در این مدت هیچ پاداش یا سهمی به او داده نشود.

کوتیک در این نامه می‌نویسد:

آرزو می‌کنم هیچ کارمندی شرایطی را تجربی نکند که منجر به صدمه، تحقیر یا اتفاقات بدتر برای او شود و از افرادی که تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته‌اند، صمیمانه عذرخواهی می‌کنم. شما تعهد من را خواهید داشت که تمام تلاش خود را می‌کنم تا محیط کاری برای هر یک از اعضای شایسته آن ایجاد کنیم.

کوتیک ادامه می‌دهد و می‌گوید تجربیات کارمندان اکتیویژن بلیزارد که بسیار شجاعانه به اشتراک گذاشته شده‌اند، یادآور این موضوع است که چرا شرکت باید توسط کارمندانش بهتر عمل کند.

او در ادامه پنج مورد را به عنوان «اهداف دگرگونی مرتبط با جنسیت» مطرح کرد که در ادامه آن‌ها را به صورت مختصر ذکر می‌کنیم:

  1. ما در حال راه‌اندازی یک خط مشی سفت و سخت جدید درباره آزاد و اذیت هستیم.
  2. تعداد کارمندان زن و افراد غیر باینری را به میزان 50 درصد افزایش خواهیم داد و 250 میلیون دلار برای جذب استعدادهای متنوع سرمایه گذاری خواهیم کرد.
  3. بر اساس بازخورد کارمندان، از داوری لازم در مورد ادعاهای آزار جنسی و تبعیض چشم پوشی می‌کنیم.
  4. همچنان شفافیت خود نسبت به حقوق‌ها را افزایش خواهیم داد
  5. از پیشرفت خود بروزرسانی‌های منظمی ارائه خواهیم کرد

کوتیک همچنین می‌گوید که هدف اصلی کل هیئت مدیره، تیم ارشد شرکت و رهبران واحد تجاری این است که «اطمینان حاصل کنند تا منابع، فرهنگ و تعهد رهبری لازم برای موفقیت در کارهای جمعی را در اختیار داشته باشیم تا برای تبدیل شدن به یک محل کار نمونه در این صنعت آماده شویم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =

دکمه بازگشت به بالا