عمومی

بازی GTA San Andreas به پلتفرم واقعیت مجازی خواهد آمد

بازی GTA San Andreas به پلتفرم واقعیت مجازی خواهد آمد

فیسبوک و راکستار از نسخه واقعیت مجازی بازی GTA San Andreas رونمایی کردند که برای پلتفرم Oculus Quest 2 منتشر خواهد شد.

شاید اکنون بهترین زمان ممکن برای طرفداران بازی GTA محسوب می‌شود، زیرا به زودی نه تنها می‌توانند بازی San Andreas را روی کنسول‌های نسل بعدی تجربه کنند، بلکه می‌توانند از طریق پلتفرم Oculus Quest 2 به صورت واقعیت مجازی در دنیای بازی قدم بگذارند.

راکستار هم اکنون پروژه‌های زیادی را در چند سال آینده دارد. حتی به نظر می‌رسد اکنون همه چیز برای زمان معرفی GTA 6 آماده و آماده‌تر می‌شود. این فرانچایز محبوب یک ماشین تولید پول برای راکستار محسوب می‌شود و فروش GTA 5 نشان می‌دهد که تاکنون 150 میلیون نسخه فیزیکی بازی فروخته شده است.

با این وجود امروز در جریان رویداد فیسبوک مشخص شد که نسخه واقعیت مجازی بازی GTA San Andreas به زودی منتشر خواهد شد. ظاهرا نسخه واقعیت مجازی بازی نمادین پلی استیشن 2 از دیدگاه کاملا جدیدی برای Oculus Quest 2 بازسازی شده و سال‌ها در دست ساخت بوده است. البته هیچ جدول زمانی در مورد اینکه ساخت این بازی چه مقدار طول کشیده ارائه نشده است.

واقعیت مجازی یک ویژگی کاملا جدید برای سری GTA محسوب می‌شود و جالب است که San Andreas اولین بازی است که راکستار چنین افتخاری را نصیب آن می‌کند. به لطف هدست‌های واقعیت مجازی Oculus فیسبوک و همچنین تمرکز پلی استیشن روی این ویژگی اکنون روش‌های بسیار جذاب‌تری برای بازی کردن ارائه شده که اخیرا مورد توجه قرار گرفته است.

راکستار علاوه بر این پروژه و ریمستر بازی‌های کلاسیک خود نسخه نسل جدید GTA 5 را نیز در دست دارد. تقریبا نه سال پس از اولین عرضه آن برای کنسول‌های پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 می‌گذرد، یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تمام دوران برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا