عمومی

جزئیاتی از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 لو رفت

جزئیات جدیدی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 لو رفت

احتمالا در سال آینده شاهد عرضه Call of Duty: Modern Warfare 2 به بازار خواهیم بود و شایعات به بازگشت یک ویژگی بحث برانگیز همراه با این بازی اشاره دارند.

با وجود اینکه Call of Duty: Vanguard هنوز به بازار عرضه نشده، اما شایعات زیادی از نسخه بعدی که احتمالا Call of Duty: Modern Warfare 2 خواهد بود، وجود دارد. به نظر می‌رسد که استودیو Infinity Ward پس از موفقیت‌های ریبوت Modern Warfare، به سرعت کار روی دنباله آن را آغاز کرد. تام هندرسون در چند ماه گذشته جزئیات زیادی از نسخه‌های مختلف این فرانچایز را لو داده و اکنون با اطلاعات جدید بازگشته است.

بنابر صحبت‌های تام هندرسون، Call of Duty: Modern Warfare 2 از سیستم مچ میکینگ مهارت محور (SBMM) استفاده خواهد کرد. اما شاید بپرسید که SBMM چیست؟ SBMM سیستمی برای سنجش مهارت یک بازیکن و تطبیق آن‌ها با سایر بازیکنان با سطح مهارتی مشابه است. از این رو شما با بازیکنان در حد مهارت‌های خودتان بازی می‌کنید و با پیشرفت شما، دشمنانتان نیز قوی‌تر خواهند بود. با این وجود این سیستم در چند نسخه اخیر Call of Duty با مشکلاتی روبه رو بوده و بازیکنان چندان از آن راضی نیستند.

هندرسون کسی بود که چند هفته پیش توسعه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را لو داده بود. بنابر ادعای او داستان بازی Call of Duty 2022 روی مبارزه با کارتل‌های مواد مخدر تمرکز خواهد داشت و بازیکنان احتمالا دوباره بخشی از نیروهای Task Force 141 هستند. بنابراین احتمالا شاهد بازگشت شخصیت‌هایی مانند Soap و Ghost باشیم.


خرید ست لگوی Call of Duty

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

در انتها باید به بازی Call of‌ Duty Vanguard اشاره کنیم که بازیکنان را بار دیگر به جنگ جهانی دوم برمی‌گرداند، اما این بار شاهد روایت داستانی جدید خواهیم بود. بازی روی یک تیم ویژه متشکل از اعضای متفقین متمرکز است و شامل چهار شخصیت اصلی می‌شود. ما باید به این اخبار نیز اشاره کنیم که نویسندگان Call‌ of‌ Duty: Vanguard قصد ساخت دو دنباله را برای آن دارند و لانچ تریلر آن نیز هفته پیش منتشر شده است.

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ 14 آبان برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا