سبک زندگیعمومیویژه

مدل های جذاب و فرمول ترکیب رنگ موی یخی صدفی، کریستالی و دودی

رنگ موی یخی

: اگر به دنبال یک رنگ خاص و جذاب برای موهای خود هستید به شما پیشنهاد می کنیم که رنگ موی یخی را امتحان کنید. رنگ مو یخی و طیف های مختلف آن بیشتر برای دختر خانم ها مناسب می باشد و روی موهای کوتاه جلوه ی بسیار زیادی دارد. اما از چون احتیاج به دکلره کردن و رسیدن مو به پایه ی سفید دارد و در مواقعی لازم است حتی قسمت هایی از مو چند بار دکلره شود بنابراین آسیب زیادی به مو ها زده و موها را ضعیف می کند.

ما در این پست عکس های رنگ موی یخی قطبی، صدفی، کریستالی و دودی و بلوند یخی را ارائه کرده ایم.

رنگ موی نقره ای یخی

رنگ موی نقره ای یخی , عکس و مدلرنگ موی نقره ای یخی

ابتدا موهای خود را به آخرین درجه دکلره برسانید تا سفید شوند پس از آنکه موهایتان را شستید و کامل خشک کردید مقداری از رنگ شماره ی سی 10 و ای 20 را به انداه 3/1 تیوپ مخلوط کرده و به آن واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره 2 اضافه کنید و به مدت 30-45 دقیقه روی موهایتان بگذارید.

شما هم چنین میتوانید از فرمول دیگری هم استفاده کنید کافیست رنگ های بلوند نقره ای سی 9 را به اندازه 10 سانت با 3 سانت از هریک از واریاسیون های خاکستری و نقره ای مخلوط کنید و مقدار 30 سی سی اکسیدان شماره 2 اضافه کرده و روی موهایتان بگذارید.

رنگ موی یخی آبی

عکس رنگ موی یخی آبیرنگ موی یخی آبی

برای این رنگ هم باید ابتدا موهایتان را تا جایی که میتوانید با دکلره سفید کنید پس از آن رنگ های شماره سی 10 و روشن کننده ی ای 20 را به همراه واریاسیون آبی و اکسیدان شماره 2 مخلوط کرده وروی موهایتان بگذارید و پس از 20-30 دقیقه با نرم کننده بشویید تا به رنگ موی یخی آبی برسید.

مدل رنگ موی بلوند یخیرنگ موی بلوند یخیرنگ موی یخی کریستالی , کاتالوگ رنگ مورنگ موی یخی کریستالیعکس رنگ موی سفید یخیرنگ موی سفید یخیرنگ موی یخی روشن , عکس و مدلرنگ موی یخی روشنمدل رنگ موی یخی تیرهرنگ موی یخی تیرهعکس رنگ موی یخی دودیرنگ موی یخی دودیآموزش رنگ موی یخی صدفیرنگ موی یخی صدفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا