عمومی

فیلم اسپینآف A Quiet Place کارگردان خود را از دست داد

فیلم اسپین‌آف A Quiet Place کارگردان خود را از دست داد

گفته می‌شود جف نیکولز که قرار بود کارگردانی فیلم اسپین‌آف A Quiet Place (مکان آرام) را برعهده داشته باشد از تیم خارج شده و این جدایی دوستانه بوده است. گویا این کارگردان تمرکزش را روی یک فیلم علمی‌تخیلی بدون عنوان گذاشته که آن هم توسط پارامونت ساخته خواهد شد.

طبق گزارش ددلاین، پارامونت قصد دارد به سرعت جایگزینی برای جف نیکولز پیدا کند، چرا که از علاقه کنونی هواداران نسبت به فیلم‌های A Quiet‌ Place آگاه است و نمی‌خواهد موجب ناامیدی آنان شود. A‌ QuietPlace 2 سرانجام در 7 خرداد 1400 پس از تاخیرهای فراوان اکران شد و توانست با عملکرد خوب خود در باکس آفیس مورد تحسین منتقدان و تماشاگران نیز واقع شود.

اخیرا اعلام شد که قرار است شاهد ساخت بازی A Quiet‌ Place و عرضه در سال 2022 هم باشیم. این بازی در سبک بقا خواهد بود و یکی از داستان‌های ناگفته دنیای فیلم را روایت می‌کند. با این وجود به جای دنبال کردن وقایع فیلم، احتمالا با یک داستان اصلی جدید مواجه خواهیم بود.

دو فیلم نخست A‌ Quiet‌‌ Place توسط جان کرازینسکی که بیشتر برای ایفای نقش معروف «جیم» در سریال آفیس شناخته می‌شود، ساخته شده بود. گویا فیلم سوم هم قرار است بر اساس ایده‌ای از او ساخته شود و جزییات دیگری در این باره در دست نیست.

کرازینسکی علاوه بر کارگردان به عنوان بازیگر نیز در دو فیلم حضور داشت، اما این بار او و همسرش (امیلی بلانت) را در اسپین آف جدید نخواهیم دید. در حال حاضر هیچ نام احتمالی برای کارگردانی این فیلم اعلام نشده، اما قطعا در آینده‌ای نزدیک پارامونت کارگردان جدید را انتخاب خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا