عمومی

حضور دو ویلن کلاسیک در Spider-Man No Way Home تایید شد

حضور دو ویلن کلاسیک در Spider-Man: No Way Home تایید شد

فیلم Spider-Man: No Way Home بدون شک یکی از جا‌ه‌طلبانه‌ترین عناوین در میان دیگر فیلم‌های مرد عنکبوتی است. حال باتوجه به انتشار آخرین شماره نشریه امپایر، به نظر می‌رسد دو ویلن دیگر در حال پیوستن به تیم خطرناک دشمنان مرد عنکبوتی هستند.

طبق اعلام این نشریه، فردا نسخه کامل مجله Spider-Man: No Way‌ Home منتشر خواهد شد که شامل مصاحبه‌هایی با تام هالند، زندایا و کوین فایگی درباره ماجراجویی بعدی مرد عنکبوتی می‌شود. در این میان می‌توان انتظار انتشار تریلر یا تصایر جدیدی همراه این مجله داشت. این نشریه همچنین از بازگشت شخصیت مارمولک (Lizard) از فیلم The Amazing Spider-Man که ریس ایفانز ایفای آن را برعهده داشت در کنار مرد شنی (Sandman) با بازی توماس هیدن چرچ از فیلم Spider-Man 3 خبر داد.

در تریلرهای پیشین شاهد حضور ویلن‌هایی نظیر آلفرد مولینا (دکتر اختاپوس) و جیمی فاکس (الکترو) بودیم. هر چند گرین گابلین با بازی ویلم دفو به صورت مستقیم در این تریلر دیده نشد، اما صدایی بسیار شبیه به او شنیده شد و یکی از بمب‌های سبز رنگ معروف او را نیز دیدیم.

علاوه بر این‌ها، محتمل‌ترین شایعات حضور مرد عنکبوتی‌های دیگر، یعنی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد است که حضور یا عدم حضورشان تاکنون چندین بار تایید و رد شده و همین موضوع طرفداران را بسیار سردرگم کرده است.


خرید اکشن فیگور مرد عنکبوتی

Spider-Man: No Way Home

همچنین قبلا در اخبار مرتبط خواندیم که احتمال کراس‌اوور ونوم و Spider-Man: No WayHome وجود دارد. بر همین اساس اندی سرکیس، کارگردان ونوم 2 در گفت‌وگوهای اخیر خود صحبت‌های جالبی درباره مرد عنکبوتی و ونوم و احتمال رویایی این دو شخصیت در آینده داشته است. سرکیس در این باره گفته بود: «این اتفاق می‌افتد، اما زمان آن هنوز مشخص نیست و ما نمی‌خواهیم درباره آن عجله کنیم.»

هرچه که باشد، با نشر اخبار و اطلاعات جدید، همچنان به هیجان و کنجکاوی طرفداران افزوده می‌شود و هایپ بالای آن‌ها تا زمان اکران فیلم ادامه خواهد داشت.

فیلم سینمایی Spider-Man: No Way Home در تاریخ 17 دسامبر 2021 (26 آذر ماه) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا