عمومی

یوبیسافت به بازیکنان Far Cry 6 ایمیلهای تمسخرآمیز ارسال میکند

یوبیسافت به بازیکنان Far Cry 6 ایمیل‌های تمسخرآمیز ارسال می‌کند

امروزه بازی‌های زیادی برای به دست آوردن توجه بازیکنان با یکدیگر رقابت دارند و اکنون شاهد این هستیم که یوبیسافت از استراتژی بازاریابی عجیبی برای بازی Far Cry 6 استفاده می‌کند.

سه هفته‌ از انتشار Far Cry 6 گذشته و بازیکنانی که چند وقتی به سراغ بازی نرفته‌ باشند، ایمیل تمسخرآمیزی از یوبیسافت دریافت می‌کنند. موضوع جالب این است که این ایمیل‌ها از جانب آنتون کاستیلو (شخصیت منفی بازی) فرستاده می‌شوند. هدف از این ایمیل‌ها این است که با طعنه زدنِ ال پرزیدنتِ (El Presidente) به بازیکنان، آن‌ها دوباره به جزیره یارا برگردند.

خبرنگاری به نام برندان سینکلر (Brendan Sinclair) یکی از کسانی است که به این موضوع اشاره کرده. ایمیلی با تیتر «ناامیدم کردی» به او ارسال شده بود. یوبیسافت در متن این ایمیل نیز جمله «تماشای شکست تو سرگرم کننده بود» را به کار گرفته بود. در انتهای نیز در کنار میزان پلی‌تایم بازیکن، عبارت «مطمئنا می‌توانی بهتر از این کار کنی» ذکر شده است.

تصویری از شخصیت اصلی بازی Far Cry 6

واکنش‌ها نسبت به این ایمیل‌ها متناقض بوده‌ است. بعضی از بازیکنان از اصرار یوبیسافت خسته شده و از طرف دیگر، بعضی این استراتژی را جالب می‌دانند. خود یوبیسافت نیز به این موضوع واکنش نشان داده و بیانیه زیر را به سایت IGN ارائه داده است.

ایمیل‌هایی که به بازیکنان Far Cry 6 فرستاده می‌شوند به‌عنوان یک راه سرگرم‌کننده و هوشمندانه برای بازگشت آن‌ها به یارا طراحی شده‌ و به گونه‌ای نوشته شده‌اند که گویی از طرف خود ال پرزیدنتِ است. ما نگرانی بازیکنان را با ال پرزیدنت در میان گذاشته‌ایم. همچنین بدانید که Chorizo خیلی دلتنگ شماست.

بازی Far Cry 6 از جنگ‌های چریکی کشور کوبا الهام گرفته. این نسخه قرار است ما را به یارا (Yara)، یک جزیره زیبا ببرد که یک دیکتاتور به نام آنتون کاستیلو (با هنرپیشگی جان‌کارلو اسپوزیتو) بر آن حکم‌رانی می‌کند. شخصیت اصلی فارکرای 6 دنی روهاس نام دارد و از کودکی یتیم بوده. او در ابتدای کار قصد خروج از یارا را دارد؛ با این حال زمانی که مستقیما با اعمال آنتون کاستیلو مواجه می‌شود، تصمیم می‌گیرد با کمک دیگر ساکنین سرزمینش او را از پای در آورد.

بازی Far Cry 6 هم‌اکنون روی ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پی‌سی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد.

نظر شما درباره این روش عجیب و غریب تبلیغاتی از سوی یوبیسافت چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا