عمومی

آمار جالبی از بازی FIFA 22 منتشر شد

آمار جالبی از بازی FIFA 22 منتشر شد

مذاکرات الکترونیک آرتز و فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) همچنان ادامه دارد و اکنون EA اطلاعاتی از بازی FIFA 22 منتشر کرده که نشان دهنده محبوبیت بسیار زیاد این فرانچایز است.

از انتشار FIFA 22 حدود 22 روز گذشته و تاکنون 46 تریلیون دقیقه بازی شده که به معنی 87.7 میلیون سال بازی است. بازیکنان تاکنون 5 میلیارد گل زده و 2.1 میلیارد دست بازی کرده‌اند. FIFA 22 بازیکنانی از 200 ملیت مختلف در سراسر جهان دارد که به صورت روزانه 89 میلیون دست آن را بازی می‌کنند. دیوید جکسون، رئیس برند فیفا در الکترونیک آرتز، بیانیه زیر را در این زمینه منتشر کرده است.

رشد پلتفرم جهانی فوتبال ما با سرعت خیره کننده‌ای ادامه و تعامل جامعه‌ فوق العاده ما در سطح بی نظیری قرار دارد. ما هیجان‌زده هستیم که با ارائه همه‌ جانبه‌ترین تجربه‌ بازی فوتبال به هواداران در سراسر جهان، این حرکت را ادامه دهیم.


خرید بازی FIFA 22 نسخه XBOX Sereis X|S

در بخش کریر مد فیفا 22، بازیکنان 3.1 میلیون لباس جدید خلق کرده‌ و بیش از 2.1 میلیون نفر وارد این بخش شده‌اند. EA همچنین اعلام کرد که در بخش پرو کلاب نیز 57.7 میلیون دست بازی رخ داده و در این میان 326 هزار آواتر مونث نیز توسط گیمرهای زن خلق شده‌ است. در بخش ولتا نیز بازیکنان 1.5 میلیون آواتار خلق کرده و 21 میلیون دست بازی صورت گرفته است. با وجود انتشار این آمار و اطلاعات، الکترونیک تعداد نسخه‌های به فروش رسیده بازی FIFA 22 را اعلام نکرد و در مورد بخش آلتیمیت تیم نیز سکوت کرده است.

بازی FIFA 22

چند هفته پیش بود که نیویورک تایمز اعلام کرد که الکترونیک آرتز به دنبال تغییر نام فرانچایز FIFA است و مذاکرات آن‌ها با فدراسیون بین المللی فوتبال به مشکل خورده است. فدراسیون بین المللی فوتبال اعلام کرده که باور دارد بازی‌های ویدئو فوتبال و ورزش‌های الکترونیک باید فراتر از اینکه یک کمپانی کنترل تمامی حقوق آن را در اختیار داشته باشد، تکامل پیدا کنند. این فدراسیون از EA می‌خواهد که هر چهار سال، یک میلیارد دلار به آن‌ها پول پرداخت کند. از طرف دیگر الکترونیک آرتز می‌خواهد از لایسنس فیفا استفاده کند تا در بازارهای دیگر مثل مسابقات بازی‌های ویدئویی و NFT‌ها درآمد بیشتری کسب کند.

الکترونیک آرتز از طرف دیگر توانسته قرارداد خود با فدراسیون بین المللی اتحادیه‌های حرفه‌ای فوتبالیست‌ها (FIFPRO) را تمدید کند. از این رو EA می‌تواند از نام و چهره هزاران بازیکنِ تحت پوشش FIFPRO و لیگ‌هایی مانند لیگ قهرمانان اروپا، کوپا لیبرتادورس، لیگ برتر انگلستان، بوندسلیگا و لالیگا استفاده کند. شایعات همچنین به این اشاره دارند که این کمپانی نام EA Sports FC را برای ادامه کار این مجموعه انتخاب کرده است. از این رو به نظر می‌رسد FIFA 22 آخرین بازی از این سری خواهد بود که با این نام عرضه می‌شود.


(1) نقد و بررسی بازی FIFA 22 قدم هایی مثبت برای پیشرفت- گیمفا
نقد و بررسی بازی FIFA 22 قدم هایی مثبت برای پیشرفت- گیمفا


(2) نقدها و نمرات بازی FIFA 22 منتشر شد بهترین فیفای چند سال اخیر دیجیکالا مگ
نقدها و نمرات بازی FIFA 22 منتشر شد بهترین فیفای چند سال اخیر دیجیکالا مگ


(3) نگاهی به FIFA 22 و سری فیفا در سالهای اخیر- گیمفا
نگاهی به FIFA 22 و سری فیفا در سالهای اخیر- گیمفا


(4) آخرین خبر از بازی FIFA 22 چه انتظاراتی داریم
آخرین خبر از بازی FIFA 22 چه انتظاراتی داریم


(5) فیفا 22 کی میاد ویژگی های جدید بازی FIFA 22 کلیک
فیفا 22 کی میاد ویژگی های جدید بازی FIFA 22 کلیک


(6) حجم FIFA 22 بر روی کنسول های ایکس باکس 50 گیگابایت است
حجم FIFA 22 بر روی کنسول های ایکس باکس 50 گیگابایت است


(7) بازی FIFA 21 بهترین و برترین بازیکنهای این اثر- فروشگاه سرگرمی تیلنو
بازی FIFA 21 بهترین و برترین بازیکنهای این اثر- فروشگاه سرگرمی تیلنو


(8) بازی FIFA 22 هر آنچه باید دربارهی بازی فیفا 22 بدانید
بازی FIFA 22 هر آنچه باید دربارهی بازی فیفا 22 بدانید


(9) نقدها و نمرات بازی FIFA 22 منتشر شد همون همیشگی - پلی مگ
نقدها و نمرات بازی FIFA 22 منتشر شد همون همیشگی - پلی مگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا