عمومی

فایلهای سیستم آنتی چیت وارزون لو رفتند

فایل‌های سیستم آنتی چیت جدید وارزون لو رفتند

چند روز پیش اکتیویژن از سیستم آنتی چیت جدید خود به نام Ricochet برای دو بازی وارزون و Vanguard رونمایی کرد و اکنون به نظر می‌رسد که فایل‌های آن لو رفته‌اند.

طرفداران این سری احتمالا با نام Modern Warzone آشنایی دارند که یک لیکر معتبر محسوب می‌شود. Modern Warzone اعلام کرد که منابع او باور دارند فایل‌های لو رفته از سیستم آنتی چیت Ricochet، واقعی هستند. با این وجود هنوز مشخص نشده که این فایل‌ها چگونه لو رفته رفته‌اند. بعضی‌ها باور دارند که خود اکتیویژن این فایل‌ها را لو داده است تا متقلبین را گمراه کند.

با این وجود اگر واقعا فایل‌های Ricochet لو رفته باشند، این سیستم از همین حالا در خطر قرار دارد. سایت Gamespot.com سعی داشت با اکتیویژن ارتباط برقرار کند تا اطلاعات دقیق‌تری به دست آورد، اما پاسخی دریافت نکرد. در عوض اکانت رسمی Call of Duty به این موضوع واکنش نشان داده و اعلام کرده که تیم توسعه دهنده این سیستم هنوز در حال تست گیری هستند و آن را برای لانچ آماده می‌کنند.

وارزون از همان ابتدا با تعداد زیاد چیترها و متقلبین مشکل داشته، اما در چند ماه گذشته اوضاع بسیار بدتر شده است. این موضوع در نهایت باعث شد که اکتیویژن به سراغ یک سیستم ضد تقلب جدید برود. این سیستم از از یک درایور سطح هسته‌ای (کِرنِل) روی پی‌سی استفاده می‌کند تا روی برنامه‌های کاربردی برای کسانی که ظاهرا سعی در دستکاری نرم افزاری دارند، نظارت داشته باشد.

وارزون

این درایور فقط هنگام بازی کردن واروزن روشن می‌شود و همیشه فعال نیست. با این وجود پس از پیاده‌سازی سیستم جدید، تجربه وارزون بدون Ricochet ممکن نیست. شروع فعالیت سیستم Ricochet همزمان با انتشار Call of Duty: Vanguard و نقشه Pacific برای وارزون خواهد بود.

استودیو ریون سافتور در حال حاضر روی نقشه جدید وارزون کار می‌کند که در جزیره‌ای در اقیانوس آرام جریان دارد. نقشه جدید بازی نسبت به Verdansk بسیار متفاوت بوده و به خاطر محیط استوایی آن باید بیشتر انتظار درگیری در جنگل‌های بزرگ را داشته باشید. توسعه نقشه جدید Call of Duty Warzone با استفاده از موتور بازی‌سازی Call of Duty: Vanguard صورت گرفته است. از این رو باید انتظار داشت که ادغام وارزون و Vanguard به آسانی و راحتی صورت گیرد.

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، پی‌سی، ایکس باکس وان و سری ایکس/اس عرضه خواهد شد.


(1) دانلود چیت بازی وارزون Call Of Duty Warzone رایگان - کالاف دیوتی - کال اف دیوتی
دانلود چیت بازی وارزون Call Of Duty Warzone رایگان - کالاف دیوتی - کال اف دیوتی


(2) سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty Warzone حداقل و ایده آل ترین سیستم - پلی مگ
سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty Warzone حداقل و ایده آل ترین سیستم - پلی مگ


(3) یکی از ارائه کنندگان پچهای چیت در کالاف دیوتی وارزون با عذر خواهی از Activision اقدام به حذف سرویسهای خود نمود - لنگاگیم
یکی از ارائه کنندگان پچهای چیت در کالاف دیوتی وارزون با عذر خواهی از Activision اقدام به حذف سرویسهای خود نمود - لنگاگیم


(4) رفع مشکلات و ارور کدهای کال اف دیوتی وارزون Warzone error codes گیم اف ای کیو اخبار و مطالب دنیای بازی
رفع مشکلات و ارور کدهای کال اف دیوتی وارزون Warzone error codes گیم اف ای کیو اخبار و مطالب دنیای بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا