عمومی

کنترل ریمستر سهگانه GTA مدرن شده است

کنترل ریمستر سه‌گانه GTA مدرن شده است

در چند روز گذشته شایعات و اخبار بسیار زیادی در مورد ریمستر سه‌گانه GTA منتشر شده و اکنون اطلاعاتی از ویژگی‌های بصری این کالکشن داریم.

نکته جالب این است که این اطلاعات را خود راکستار لو داده است. این استودیو یک صفحه پشتیبانی باز کرده بود که اطلاعاتی از بازی را شامل می‌شد. این ریمسترها با بهبودها بصری متنوعی همراه خواهند بود که شامل نورپردازی جدید بسیار خوب، ارتقاء محیط، بافت‌هایی با رزولوشن بالا و افزایش دورنمایی می‌شوند. راکستار قول افزایش کیفیت این بازی‌ها را داده و می‌خواهد جهان آن‌ها را جزئیات بیشتری دوباره زنده کند.

یکی از مهم‌ترین تغییرات سه‌گانه GTA، به روزرسانی پیاده‌سازی هدف گیری و کنترل مشابه بازی Grand Theft Auto 5 است. کنترل سه بازی Grand Theft Auto 3، وایس سیتی و سن اندریاس بدون شک بسیار قدیمی هستند و انتظار می‌رفت که چنین تغییری در ریمستر سه‌گانه GTA اعمال شود. روز گذشته همچنین سیستم مورد نیاز و پیشنهادی ریمستر سه‌گانه GTA نیز لو رفت.

ریمستر GTA

اینکه نورپردازی جدید و افزایش رزولوشن چقدر باعث پیشرفت گرافیکی و گیم‌پلیِ این بازی‌ها می‌شود، مشخص نیست. اما با وجود حمله تیک تو به مادسازان در ماه‌های اخیر انتظار تغییرات زیادی را نباید داشته باشیم. این کمپانی احتمالا به دلیل اینکه بازی‌های اصلی با مادها می‌توانند با این سه‌گانه رقابت کنند، به مادسازان حمله کرده است. طرفداران نیز متوجه این موضوع شده‌ و به حذف نسخه‌های اصلی از فروشگاه‌های دیجیتالی اعتراض نشان داده‌اند. با این وجود نتوانستند نظر راکستار را تغییر داده و نسخه پلی استیشن 2 این بازی‌ها از استور پلی استیشن حذف شدند.

بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition تاریخ عرضه رسمی و دقیقی ندارد و برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پی‌سی و گوشی‌های هوشمند به بازار عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا