عمومی

درآمد از یوتیوبری چقدر میتونه باشه

درآمد از یوتیوبری چقدر میتونه باشه؟

سلب مسئولیت: صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

کسب درآمد از یوتیوبری امروزه از دغدغه‌عای بسیاری از کاربران یوتیوبی می‌باشد. در حقیقت بسیاری از افراد با تلاش‌های بسیار و تهیه‌ی ویدیوهای مختلف بازاریابی و سرگرم کننده سعی در کسب درآمد از شبکه‌ی اینترنتی و تعاملی یوتیوب دارند. اما از آنجایی که این شبکه از قوانین خاص خود بهرمند است و کشور ایران تحت تحریمات شدیدی قرار دارد، نیاز است با کسب اطلاعات بیشتر و به گونه‌ای محتاطانه‌تر در این مسیر گام برداشته تا به کسب درآمد از یوتیوب دست پیدا کنید.

شبکه‌ی تعاملی یوتیوب که با وجود گذشت سال‌ها از انتشار و ایجاد آن به دلیل سودآوری مناسبی که برای کاربران فعال و…. به همراه داشته، هنوز که هنوز است از جمله محبوب‌ترین شبکه‌های اینترنتی محسـب می‌شود. با توجه به این موضوع بسیاری از افراد که نیاز به تبلیغات و دیده شدن دارند با پرداخت هزینه‌های مختلف می‌توانند محصولات و یا نوع فعالیت خود را در ویدیوهای افراد پر بازدید یا به اصطلاح پرطرفدار، به نمایش گذاشته و درآمد یا فروش محصولات خود را از طریق تبلیغات به طور قابل توجهی به فروش برسانند. از این رو هم شرکت سازنده و یوتیبر و هم متقاضی تبلیغ به سودآوری مشخصی دست پیدا می‌کنند.

برای کسب درآمد از یوتیوب چه باید کرد؟

مهم‎‌ترین نکته‎‌ای که برای تبدیل شدن به یک یوتیوبر محبوب و پردرآمد وجود دارد، این است که اهداف مشخصی را دنبال کرده و بر اساس این اهداف به ایجاد ویدیوهای نوآورانه و خلاقانه بپردازید. ساختن ویدیوهایی که توجه افراد بیشتری را به خود جذب کند می‌تواند برای کانال یوتیوب شما بسیار مفید واقع شود. اما یک فرد پس از راه اندازی صفحه یا کانال خود تنها زمانی می‌تواند از یوتیوب کسب درآمد کند که در طول یک سال بتواند 1000 مشترک و 4000 ساعت ویدیو را به این شبکه هدیه دهد.

دست یابی به 1000 مشترک جز از طریق تلاش، ممارست، قبول قوانین یوتیوب و عدم کپی نمودن ویدیوها امکان پذیر نخواهد بود. در واقع می‌توان گفت که در کسب درآمد از یوتیوب مهم‎‌ترین مسئله نظر مخاطب و نوع محتوای ارائه شده می‎‌باشد. هر چه محتوا از نظر مخاطب جذاب‎‌تر شما یک گام به درآمدزایی نزدیک‎‌تر خواهید شد. پس توصیه می‌کنیم که اگر ایده‎‌ای مخاطب پسند و خلاقانه در سر دارید فرصت را غنیمت شمرده و از طریق شرکت در دوره‎یوتیوبر هوشمند، با دیدن آموزش صفر تا صد کسب درآمد از یوتیوب، کانال خود را راه‌اندازی کنید و در مسیر درآمد ارزی قدم بردارید.

آیا درآمدزایی از یوتیوب برای ایرانی‎‌ها ممکن است؟

با وجود سخت‎‌گیرانه بودن تحریماتی که علیه ایران اعمال شده و عدم امکان پرداخت مستقیم دلار از یوتیوب، راهکارهای مختلفی برای کاربران ایرانی جهت کسب درآمد قابل توجه از این شبکه وجود دارد که کلیه‎‌ی متقاضیان کسب درآمد از یوتیوبری می‌توانند از طریق شرکت در جلسات مسترتیوب و آشنایی با ابعاد کسب درآمد از این شبکه و البته کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تبدیل شدن به یک یوتیوبر موفق، می‌توانند به درآمد قابل توجهی از طریق این امر دست پیدا کنند. اما چگونه این امر قابل وقوع خواهد بود؟ در پاسخ باید عرض کنیم که جهت انتقال دلار از یوتیوب به حساب کاربران فرد می‎‌بایست از حساب AdSense Google برخوردار باشد که این امکان برای فردی که در ایران زندگی می‌کند امکان پذیر نخواهد بود و کاربران ایرانی فعال یوتیوب برای کسب درآمد می‌بایست از افراد مورد اعتماد خود در خارج از کشور تقاضا کنند که به جای آن‎‌ها حسابی را تشکیل داده و بعد وجه را برایشان منتقل کنند.

همچنین کاربرانی که با افراد خاصی در خارج از کشور آشنایی ندارند می‌توانند از طریق شرکت‎‌هایی که به تشکیل این حساب می‎‌پردازند، استفاده کنند. نکته‎‌ی بسیار مهمی که در خصوص کسب درآمد از یوتیوب و تشکیل حساب از طریق این شرکت‌‎‌ها وجود دارد این است که به هیچ عنوان قبل از تحقیقات کامل و بررسی به این شرکت‎‌ها اعتماد نکنید چرا که ممکن است کل درآمد یوتیوب شما را به حساب خود واریز کرده و زحمات چندین ماهه‌‎ی شما را هدر دهند.

میزان درآمد یک یوتیوبر

میزان درآمد یک یوتیوبر می‌تواند به عوامل مختلفی وابسته باشد بنابراین نمی‌توان یک مبلغ مشخصی را همانند یک کارمند برای او در نظر گرفت. در حقیقت مبحثی که در کسب درآمد از یوتیوب بسیار ارزشمند است این است که میزان فعالیت یک شخص و میزان جذابیت یک ویدیو، تعیین کننده میزان درآمد خواهد بود. در این صورت افرادی که به ساخت ویدیوهای بی‌محتوا و یا بی‌ارزش می‎‌پردازند قاعدتاً درآمد یکسانی با افرادی که به واسطه‌‎ی علم و هنر و ذوق خود به تهیه‌‎ی ویدیو می‎‌پردازند، نخواهند داشت.

با توجه به این امر می‌توان گفت بیشترین گزینه‎‌ای که بر میزان کسب درآمد از یوتیوب تأثیرگذار است، نوع محتوا و میزان جذابیت و در نتیجه میزان بازدید آن است. چرا که شبکه تعاملی یوتیوب به یوتیوبرها به ازای هر 1000 بازدید و یک تبلیغ 1 الی 2 دلار می‎‌پردازد که اگر فردی از چندین هزار طرفدار برخوردار باشد و همچنین تعداد تبلیغات بالاتری را در ویدیوی خود اعمال کند می‌تواند به ازای هر ویودیو به چند صد دلار درآمد دست پیدا کند.

میزان درآمد یک یوتیوبر ایرانی

اگر چه رشد قیمت دلار سبب افزایش قیمت بسیاری از وسایل شده اما این موضع به گونه‎‌ای به نفع یوتیوبرهای ایرانی می‌باشد. چرا که می‌توانند از طریق کسب درآمد دلاری به میزان قابل توجهی درآمد به پول ایران دست پیدا کرده و آزروهای خود را محقق سازند. بنابراین می‌توان گفت بهتراست از بدترین شرایط بهترین استفاده را برده و شرایط را به نفع خود تغییر دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره یوتیوبر هوشمند و آموزش کسب درآمد از یوتیوب، می‌توانید به سایت مسترتیوب به آدرس master.tube مراجعه نمایید. این سایت با ارئه‎‌ی خدمات متفاوت . ارزنده‎‌ای چون آمار و آنالیز کانال به زبان فارسی، دسته بندی کاربران یوتیوبر فارسی می‌تواند به کسب درآمد از یوتیوب برای یوتیوبر‌ها کمک زیادی کند.


(1) کسب درآمد از یوتیوب و تعرفه آن
کسب درآمد از یوتیوب و تعرفه آن


(2) کسب درآمد از یوتیوب چگونه است کاملترین راهنمای موجود - همیار وب
کسب درآمد از یوتیوب چگونه است کاملترین راهنمای موجود - همیار وب


(3) چقدر میتوانیم از یوتیوب درآمد کسب کنیم
چقدر میتوانیم از یوتیوب درآمد کسب کنیم


(4) کسب درآمد از یوتیوب با 8 روش پولساز آکادمی سبز
کسب درآمد از یوتیوب با 8 روش پولساز آکادمی سبز


(5) درآمد یوتیوبر ها چقدر است آموزش فعال سازی کسب درآمد از یوتیوب - سایت بازی انفجار
درآمد یوتیوبر ها چقدر است آموزش فعال سازی کسب درآمد از یوتیوب - سایت بازی انفجار


(6) یوتیوب به ازای هر هزار بازدید چقدر پول میده درآمدزایی از یوتوب
یوتیوب به ازای هر هزار بازدید چقدر پول میده درآمدزایی از یوتوب


(7) وبینار درآمدزایی دلاری با یوتیوب - آموزش شروع و ادامه دادن در مسیر بهترین راه برای درآمد
وبینار درآمدزایی دلاری با یوتیوب - آموزش شروع و ادامه دادن در مسیر بهترین راه برای درآمد


(8) بهترین روشهای درآمدزایی از یوتیوب مانیتایز چیست کسب درآمد از یوتیوب به دلار
بهترین روشهای درآمدزایی از یوتیوب مانیتایز چیست کسب درآمد از یوتیوب به دلار


(9) آموزش کسب درآمد از یوتیوب رایگان در ایران - ویرگول
آموزش کسب درآمد از یوتیوب رایگان در ایران - ویرگول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا