سرگرمیعمومیویژه

عکس های زنانی که عشق و توهم باربی بودن دیوانه شان کرده

عکس های جالب زنانی با شکل و شمایل باربی

اور اینکه از ظهور عروسک های باربی (Barbie) بیش از نیم قرن می گذرد، بسیار سخت و دشوار است. عروسک های باربی از زمان ارائه در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک در سال 1959 میلادی، یک بخش حیاتی و مهمی از صنعت اسباب بازی محسوب شده است. این عروسک ها که از لحاظ آناتومی بدن غیر طبیعی و نادرست هستند، در هر مناسبتی ظهور کردند، گاهی در هیبت یک فضانورد یا یک پلیس و یا یک دکتر و حتی در هیبت جورج واشنگتون!

منتقدان بر این باورند که عروسک های باربی، معیارهای زیبایی را در دختران کوچک و کم سن و سال منحرف کرده اند؛ یک اثرگذاری منفی که دختر بچه ها را تا بزرگسالی همراهی می کند. در اینجا تعدادی از این زنان و دختران را خواهید دید که دوست دارند با هر ترفندی، خود را شبیه به عروسک های باربی کنند اما نتیجه کار … . عکس های زیر را حتما ببینید:

1. آزوسا ساکاموتو ((Azusa Sakamoto

وقتی آزوسا فقط 15 سال داشت، او غرق در فرهنگ آمریکایی شد. عاشق هر چیزی که امریکایی بود حتی باربی! این دختر شروع به خرید هر چیزی کرد که او را شبیه به عروسک های مشهور باربی می کرد. این دختر، ژاپن اصیل خود را برای رسیدن به آفتاب کالیفرنیا ترک کرد. هم اکنون او صاحب یک سالن مانیکور و پتیکور با تم و قالب باربی در شهر لس آنجلس است. تخمین زده می شود که این دختر سالانه حدود 70 هزار دلار بابت لباس، اسباب بازی، اکسسوار و هر چیزی که حال و هوای عروسک های باربی را دارد، هزینه می کند.

زنانی با شکل و شمایل باربیزنانی با شکل و شمایل باربی

2. جرمی اسکات (Jeremy Scott)

جرمی اسکات، مدیر خلاق برند مشهور مد و لباس موشینو (Moschino)، البسه ای شبیه به لباس های باربی و کِن (Ken and Barbie) طراحی کرد تا خود و استلا ماکسول سوپر مدل برند موشینو، بر تن کنند.

زنانی با شکل و شمایل باربیزنانی با شکل و شمایل باربی

3. کری مایلز (Kerry Miles)

خانم مایلز که یک فرزند دختر نیز دارد، وقتی که زندگی برای وی کسل کننده شد، به این ایده رسید که باید خود را شبیه به عروسک های باربی کند. دلبستگی شدید خانم مایلز به عروسک باربی باعث شد تا این زن بیش از 100 هزار دلار برای عمل های زیبایی هزینه کند. این زن حتی 20 هزار دلار هم برای دخترش کنار گذاشته است تا در صورت تمایل دخترش به ادامه راه مادر، برای جراحی های زیبایی او هزینه کند! خانم مایلز امیدوار است که دخترش نیز راه او را ادامه دهد و با جراحی لیپوساکشن و پروتز سینه، خود را به یک عروسک باربی تبدیل کند.

زنانی با شکل و شمایل باربیزنانی با شکل و شمایل باربی

4. کافه باربی

این کافه و رستوران در کشور تایوان، از میز و صندلی ها گرفته تا لباس های کارمندان خود که با موضوع باربی هستند، به عنوان اولین رستوران و کافه طرح باربی در جهان شناخته می شود. بله، گویا آرزوی طرفداران عروسک های باربی در این رستوران به حقیقت پیوسته است. غذاهای موجود در منوی غذایی این رستوران از نام ها و طراحی های خاص مربوط به عروسک باربی و عشاق افراطی این عروسک ایده گرفته اند.

زنانی با شکل و شمایل باربیزنانی با شکل و شمایل باربی

/ تابناک با تو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 15 =

دکمه بازگشت به بالا