عمومی

بازیکنان Far Cry 6 از ظاهر شدن مجدد دشمنان شکایت دارند

بازیکنان Far Cry 6 از ظاهر شدن مجدد دشمنان شکایت دارند

بازیکنان بازی Far Cry 6 از ریسپاون شدن و بازگشت سریع دشمنان رضایت ندارند و به گفته آن‌ها این امر می‌تواند تجربه و لذت بازی را از بین ببرد.

بازی Far Cry 6 یکی دیگر از پروژه‌های بزرگ یوبیسافت محسوب می‌شود که تیم گسترده‌ای روی توسعه آن کار کرده‌ است. بنابراین تعجب‌آور نیست که این پروژه بزرگ با مشکلات فنی همراه شود. با این وجود یکی از مشکلات بزرگی که توسط بازیکنان در شبکه اجتماعی ردیت گزارش شده است به سیستم ریسپاون شدن دشمنان مربوط می‌شود.

ویژگی بازی Far Cry 6 به این دلیل طراحی شده است تا بازیکنان در هنگام بازی هرگز احساس خستگی نکنند و همیشه با دشمنان خود مبارزه داشته باشند. با این حال، به نظر می‌رسد سیستم طراحی شده هم اکنون باعث نارضایتی و کاهش هیجان بازی شده است.

بازی Far Cry 6


خرید لپ تاپ مخصوص بازی Lenovo

ادعای اصلی طرفداران این است که دشمنان شکست خورده در Far Cry 6 تقریبا بلافاصله هنگامی که بازیکن کمی دور می‌شود، مجددا ظاهر می‌شوند. تاثیر این موضوع هنگام حرکت در نقشه‌های گسترده‌ای مشخص نخواهد شد اما زمانی که بازیکنان می‌خواهند یک اردوگاه را در خفا پاکسازی کنند، مشکلاتی به وجود خواهد آمد. به گفته کاربران، در این شرایط چندین بار با یک دشمن مواجه خواهند شد.

بازیکن دیگری از سربازانی که در کنار برجک‌ها ایستاده‌اند شکایت کرد که در صورت شناسایی خسارات زیادی را به شخصیت اصلی وارد می‌کنند. همچنین در صورت کشتن این سربازان دشمن، چند ثانیه بعد نیرو دیگری به جای آن ظاهر می‌شود. ویدیوهایی زیادی نیز در یوتیوب منتشر شده که به این مشکل بازی اشاره دارد.

در حال حاضر کاربران زیادی در شبکه اجتماعی ردیت به این مشکل اشاره کرده‌اند و از تیم توسعه‌دهنده درخواست دارند تا برای رفع آن اقداماتی را انجام دهد. به نظر می‌رسد دوباره ظاهر شدن دشمنان، هم اکنون یکی از مهم‌ترین مواردی است که بازیکنان Far Cry 6 را با مشکل روبرو کرده و انتظار می‌رود یوبیسافت در آینده به انتقادات طرفداران پاسخ دهد و برای رفع آن تلاش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا