عمومی

Forza Horizon 5 یکی از زیباترین بازیهای ایکس باکس وان خواهد بود

Forza Horizon 5 یکی از زیباترین بازی‌های ایکس باکس وان خواهد بود

Forza Horizon 5 تقریبا یک ماه دیگر به بازار عرضه خواهد شد و اکنون مایک براون (Mike Brown)، کارگردان خلاق بازی، به صحبت درباره آن پرداخته است.

از ویژگی‌هایی مثل لیست فستیوال‌های هفتگی مشخص است که هنگام ساخت Forza Horizon 5، سرویس گیم پس مد نظر قرار گرفته شده است که می‌تواند یک جنبه مثبت باشد. در هر صورت طرفداران از کیفیت خوب این بازی اطمینان دارد، اما استودیو Playground Games هنوز به یک سوال مهم پاسخ نداده است: این بازی چگونه روی ایکس باکس وان اجرا می‌شود؟ بنابر گزارش سایت Gamingbolt.com، مایک براون در جدیدترین مصاحبه خود به این سوال پاسخ داده است.

من فکر نمی‌کنم ما هنوز درایو اولیه را برای نسخه ایکس باکس وان منتشر کرده‌ایم، اما صفحه‌های بارگذاری طولانی وجود دارد. من به این موضوع اعتراف می‌کنم. از طرف دیگر این بازی واقعا روی ایکس باکس وان بسیار خوب به نظر می‌رسد، اما SSD ندارد. بنابراین محدودیت‌های گذشته وجود دارد.

منظور براون از درایو اولیه، بخشی است که جلوه‌های بصری و ماشین‌ها بازی را به طرفداران نشان می‌دهد. استودیو برای نسخه‌های قبلی درایو اولیه را همیشه منتشر کرده بود. خیلی از طرفداران نگران پروسه داون اسکیلینگ (downscaling) نسخه ایکس باکس وان هستند و مایک براون در این باره صحبت کرده است.

بازی Forza Horizon 5

اگر توسعه دهنده پی‌سی باشید، عادت کرده‌اید که تکنولوژی خود را ساده کنید تا در حد توان دستگاهی با مشخصات پایین کار کند. چون روی پی‌سی هرچه از دستگاه‌هایی با مشخصات پایین‌تر پشتیبانی کنید، گیمرهای بیشتری می‌توانند بازی شما را تجربه کنند. صادقانه بگویم، داون اسکیلینگ روی ایکس باکس وان نیز روند مشابه‌ای دارد. من فکر می‌کنم این یکی از زیباترین بازی‌های ایکس باکس وان خواهد بود.

من فکر می‌کنم طرفداران واقعا بازی را دوست خواهند داشت. این یک بازی ایکس باکس وان است و قرار نیست به خوبی نسخه سری ایکس باشد. قرار است با صفحه لودینگ زیادی روبه رو شوید و این یک واقعیت است. اما فکر می‌کنم در مقایسه با ساخت یک بازی برای پی‌سی ضعیف‌تر، پیچیدگی خاصی برای ما وجود نداشت. من فکر می‌کنم مردم از نسخه‌ای که منتشر می‌شود، بسیار خوشحال خواهند شد.

Forza Horizon 4 روی ایکس باکس وان از لحاظ بصری کیفیت بسیار خوبی داشت و به همین خاطر انتظار می‌رود که این نسخه نیز حداقل همان کیفیت قبلی را تکرار کند. سازندگان Forza Horizon 5 این بار کشور مکزیک را به عنوان مقصد بعدی این سری معروف و شناخته شده انتخاب کرده‌اند.

بازی Forza Horizon 5 در تاریخ 19 آبان 1400 برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دو =

دکمه بازگشت به بالا