عمومی

تاریخ انتشار نسخه فیزیکی ریمستر سهگانه بازی GTA لو رفت

تاریخ انتشار نسخه فیزیکی ریمستر سه‌گانه بازی GTA لو رفت

ریمستر سه‌گانه بازی GTA هفته پیش به صورت رسمی با نام Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition معرفی شد و اکنون اطلاعاتی از تاریخ عرضه آن داریم.

نسخه‌های مختلف Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition قرار است در چندین تاریخ متفاوت به بازار عرضه شود. اول از همه نوبت نسخه‌ پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ است که به صورت فیزیکی در 7 دسامبر (16 آذر 1400) روانه بازار خواهند شد. یک فروشنده لهستانی این موضوع را به یکی از رسانه‌های این کشور اطلاع داده است. این منبع ادعا می‌کند نسخه نسل هشتمی به صورت فیزیکی قبل از کریسمس به بازار منتشر خواهند شد و باید در سال 2022 منتظر نسخه پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن 5 باشیم.

خود راکستار اعلام کرده بود که ریمستر سه‌گانه بازی GTA تا انتهای سال جاری برای همه پلتفرم‌ها جز موبایل منتشر خواهد شد. همانطور که می‌دانید راکستار اعلام کرده نسخه اندروید و IOS در سال 2022 به بازار عرضه خواهد شد. باید به این نکته اشاره کنیم که این منبع از نسخه فیزیکی بازی‌ها صحبت می‌کند و این احتمال وجود دارد که نسخه دیجیتالی زودتر به بازار عرضه شود. تام هندرسون یک لیکر معتبر در صنعت ویدئو گیم محسوب می‌شود که ادعا می‌کند راکستار و تیک-تو، ماه نوامبر (اواخر آبان) را برای عرضه Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition مد نظر دارند.

تصویری از ریمستر سه‌گانه بازی GTA

این کالکشن که شامل سه بازی GTA 3، وایس سیتی و San Andreas می‌شود، با قیمت کامل به فروش می‌رسد و فروشگاه Base.com، نسخه نسل نهمی آن را با قیمت 70 دلار برای پیش خرید در دسترس قرار داده بود. این سه‌گانه روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ احتمالا 60 دلار قیمت دارد. هر سه نسخه اصلی این بازی‌‌ها بعضی مواقع به صورت یک باندل با 10 دلار در دسترس قرار می‌گرفتند.

هنوز مشخص نیست نسخه‌های ریمستر شده بازی‌ از لحاظ گرافیکی و گیم‌پلی چقدر تغییر کرده و مدرن شده‌اند. اما با وجود حمله تیک-تو به مادسازان در ماه‌های اخیر انتظار تغییرات زیادی را نداشته باشید. این کمپانی احتمالا به دلیل اینکه بازی‌های اصلی با مادها می‌توانند با این سه‌گانه رقابت کنند، به مادسازان حمله کرده است. طرفداران نیز متوجه این موضوع شده‌ و به حذف نسخه‌های اصلی از فروشگاه‌های دیجیتالی اعتراض نشان داده‌اند.

بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition تاریخ عرضه مشخصی ندارد و برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پی‌سی و گوشی‌های هوشمند به بازار عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا