عمومی

اپیک گیمز قصد ساخت فیلم فورتنایت را دارد

اپیک گیمز قصد ساخت فیلم فورتنایت را دارد

تاکنون ایده ساخت فیلم فورتنایت مطرح نشده است اما اکنون به نظر می‌رسد اپیک گیمز توسعه‌دهنده بازی بتل رویال محبوب، ساخت فیلم بلندی برای آن را در نظر دارد.

طبق گزارش حقوق و دستمزد منتشر شده، به نظر می‌رسد که اپیک پس از دادگاه خود با اپل قصد دارد برای ایجاد نوعی تنوع فیلم بلندی برای بازی فورتنایت بسازد. اطلاعات گزارش منتشر شده نشان می‌دهد که اپیک قصد دارد یک بخش سرگرمی با تمرکز بر «محتوای ویدیویی اسکریپت شده» ایجاد کند.

فورتنایت

هر چند این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده است، اما برنامه‌های اپیک برای بخش سرگرمی خود از زمان آغاز شد که در ابتدای سال سه مدیر «لوکاس فیلم» به استخدام این استودیو درآمدند. از جمله این مدیرها می‌توان به «جیسون مک‌گتلین» اشاره کرد که از موقعیت معاون تولیدات فیزیکی استودیو جنگ ستارگان به رئیس پروژه‌های ویژه اپیک تبدیل شد.

با این حال هنوز هیچ چیز مشخصی برای عنوان کردن وجود ندارد و تنها چند خبر درباره فیلم فورتنایت توسط برخی منابع و به نقل از افراد آشنا و آگاه منتشر شده است. با این وجود اپیک در چند وقت گذشته ارتباط نزدیکی با هالیوود داشته است و بسیاری از شخصیت‌های مطرح و محبوب سینمایی به بازی فورتنایت اضافه شده‌اند. باید دید در ادامه اخبار مربوط به ساخت پروژه سینمایی فورتنایت به چه صورت ادامه پیدا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا