عمومیفرهنگ و هنرویژه

عکس های کودکی ستاره های مشهور هالیوود را ببینید

عکس های جالب سوپراستارهای هالیوودی، وقتی کودک یا نوجوان بودند

در ادامه عکس های دیدنی از دوران کودکی و نوجوانی سوپراستارهای هالیوودی را قرار داده ایم. این بازیگران مشهور، در سنین کم توانستند به شهرت زیادی برسند. با ما همراه باشید تا تغییر چهره این ستاره های هالیوود را در گذر سال ها ببینیم:

اسکارلت جوهانسوناسکارلت جوهانسونلئوناردو دی کاپریولئوناردو دی کاپریوکریستین بیلکریستین بیلاما واتسوناما واتسوندنیل ردکلیفدنیل ردکلیفروپرت گرینتروپرت گرینتکریستن استوارتکریستن استوارتنیل پاتریک هریسنیل پاتریک هریسکریستن دانستکریستن دانستداکوتا فنینگداکوتا فنینگالیجاه وودالیجاه وودشایا لابوفشایا لابوفشان آستینشان آستیندرو بریموردرو بریمورکریستینا ریچیکریستینا ریچیشیلین وودلیشیلین وودلیویل ویتونویل ویتونزک افران زک افرانمیشل تراکتنبرگمیشل تراکتنبرگتیلور لاتنر تیلور لاتنرهالی جوئل آزمنت هالی جوئل آزمنت


(1) عکس های کودکی ستاره های مشهور هالیوود را ببینید
عکس های کودکی ستاره های مشهور هالیوود را ببینید


(2) تصاویر دوران کودکی ستاره های مشهور هالیوود شباهت عجیب بازیگران هالیوود
تصاویر دوران کودکی ستاره های مشهور هالیوود شباهت عجیب بازیگران هالیوود


(3) عکس های کودکی ستاره های هالیوود را ببینید
عکس های کودکی ستاره های هالیوود را ببینید


(4) تصاویر کودکی ستاره های معروف هالیوود
تصاویر کودکی ستاره های معروف هالیوود


(5) فروشگاهی لاکچری و تماشایی به نام PSG - خبرآنلاین
01102021 ضمن اینکه psg به واسطه بهرهمندی از ستارههای جذاب جدیدش، گامی بزرگ در صنعت مد نیز برداشته و با پرداخت 3000 یورو به کریستل کوچر طراح لباس مشهور، از پیراهن جدیدش رونمایی نمود.


(6) بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه Romantic turkish
بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه. فیلم های ترکی عاشقانه Romantic turkish movie در کل دنیا مشهور هستند و تماشاگران زیادی را محو تماشای خود می کنند که در این مطلب جذاب ترین و بهترین فیلم های سینمایی ترکیه ای عاشقانه مناسب


(7) فیلم هایی که باید دید 25 فیلم برتر قرن 21 تاکنون که حتما
08032021 فیلم هایی که باید دید هنوز در ابتدای قرن 21 هستیم اما طی این سالها صدها فیلم سینمایی ساخته و اکران شدهاند. در این مطلب با 25 فیلم برتر قرن آشنا میشوید.


(8) بهترین فیلم های سینمایی کمدی و طنز خارجی تا 2021 فیلیمو شات
02082021 ستاره فیلمهای کمدی و عاشقانه در سالهای اخیر کمکار شده است و کمتر در فیلمی دیده میشود. به همین دلیل، حضورش در هر فیلمی توجهات زیادی را به خود جلب میکند.


(9) بهترین فیلم های هندی - لیست 50 تایی
26072017 در این مطلب یک لیست 50 تایی از بهترین فیلم های هندی را به شما معرفی کردم. اگر شما نیز فیلمهای هندی دیگری را می شناسید که می تواند در لیست ما قرار گیرد، لطفا نام آن را در بخش دیدگاه ها بنویسید.


(10) بهترین سریال های خارجی از نظر بینندگان [ آپدیت 2021 ]
لیست بهترین سریال های خارجی تاریخ از نظر بینندگان و از نظر وب سایت imdb که لیست بهترین سریال های تاریخ جهان را با رای مردم تا سال 2018 و 2019 مشخص کرده است.در این لیست از نمایشهای تلویزیونی hbo تا بهترین سریال های خارجی 2019 حضور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا