عمومی

اسپینآف سریال WandaVision ساخته میشود

اسپین‌آف سریال WandaVision ساخته می‌شود

به نظر می‌رسد دیزنی پلاس قصد دارد اسپین آف سریال وانداویژن را با محوریت شخصیت «آگاتا هارکنس» که «کاترین هان» نقش او را ایفا می‌کند، تولید کند.

طبق گزارش‌های منتشر شده، «هان» در اسپین آف سریال ونداویژن که به عنوان یک «کمدی تاریک» توصیف شده یک بار دیگر نقش هارکنس را ایفا خواهد کرد. داستان دقیق و جزئیات بیشتری درباره این پروژه هنوز مشخص نشده است، اما «جک شفر» نویسنده سریال WandaVison نویسنده و تهیه‌کننده سریال جدید نیز خواهد بود. همچنین این اولین پروژه تحت قرارداد جدید شفر با استودیو مارول و تلویزیون قرن بیستم خواهد بود. مطمئنا طرفداران از شنیدن این خبر خوشحال هستند، زیرا آگاتا هارکنس نه تنها شخصیت پرطرفداری است بلکه نقش مهمی در دنیای مارول دارد.

وانداویژن

آگاتا در کمیک‌های مارول، یکی از قدیمی‌ترین و قدرتمندترین جادوگران روی زمین محسوب می‌شود. او همچنین به عنوان بازمانده «محاکمات جادوگری در سیلم» در نبردها و درگیری‌های هر دو طرف خوب و بد داستان‌ها حضور داشته است.

علاوه بر وانداویژن، آگاتا در فرانچایز Fantastic Four نیز نقش برجسته‌ای را ایفا کرد. همچنین شخصیت او برای اولین بار در کمیک‌های این مجموعه در دهه 1970 معرفی شد. آگاتا به جنگیدن در کنار چهار شخصیت اصلی این مجموعه داد تا اینکه سرانجام به مربی واندا تبدیل شد. همچنین باید عنوان کرد که آگاتا در انتها توسط اسکارلت ویچ کشته می‌شود اما همچنان به عنوان یک شبح در دنیای مارول حضور دارد.

مشخصا تمام موارد اشاره شده در کمیک‌های مارول برای شخصیت آگاتا می‌تواند زمینه مناسبی برای ساخت سریال اختصاصی این شخصیت باشد. سریال وانداویژن که مورد استقبال بسیار خوب طرفداران قرار گرفت برخی سوالات مربوط به این شخصیت از جمله منبع و ماهیت جادوی تاریک او را بدون پاسخ باقی گذاشت و فصل دومی از سریال نیز ساخته نخواهد شد. با این وجود اکنون فرصت مناسبی برای بررسی بیشتر این جادوگر به وجود آمده است.

هنوز درباره زمان ساخت اسپین آف سریال وانداویژن هیچ گزارشی منتشر نشده است و انتظار می‌رود در آینده اخبار جدیدی درباره این پروژه توسط مارول و دیزنی منتشر شود.


(1) تیزر سریال WandaVision وانداویژن به همراه زیرنویس - فرا مدیا
تیزر سریال WandaVision وانداویژن به همراه زیرنویس - فرا مدیا


(2) دانلود سریال وانداویژن فصل اول WandaVision 2021 روبی ویدئو
دانلود سریال وانداویژن فصل اول WandaVision 2021 روبی ویدئو


(3) اسپین آف WandaVision با بازی جیمی وو در حال حاضر مورد توجه مارول قرار گرفته است - موی تایم دانلود بروز ترین فیلم ها و اخبار سینمای ایران و جهان
اسپین آف WandaVision با بازی جیمی وو در حال حاضر مورد توجه مارول قرار گرفته است - موی تایم دانلود بروز ترین فیلم ها و اخبار سینمای ایران و جهان


(4) دانلود زیرنویس فارسی سریال WandaVision - دانلود زیرنویس سریال وانداویژن ای سابتایتل
دانلود زیرنویس فارسی سریال WandaVision - دانلود زیرنویس سریال وانداویژن ای سابتایتل


(5) معرفی مینی سریال وانداویژن WandaVision سریالی از دنیای سینمایی مارول - 31نما
معرفی مینی سریال وانداویژن WandaVision سریالی از دنیای سینمایی مارول - 31نما


(6) ساخت اسپینآف از روی سریال Hawkeye برای شبکه دیزنی پلاس پی اس ارنا
ساخت اسپینآف از روی سریال Hawkeye برای شبکه دیزنی پلاس پی اس ارنا


(7) زمان انتشار سریال WandaVision جلو افتاد - زومجی
زمان انتشار سریال WandaVision جلو افتاد - زومجی


(8) دانلود قسمت 5 سریال وانداویژن WandaVision 2021
دانلود قسمت 5 سریال وانداویژن WandaVision 2021


(9) تصاویر جدید از پشت صحنه سریال WandaVision ، جادوی ساخت سریال را نشان می دهد آریامووی
تصاویر جدید از پشت صحنه سریال WandaVision ، جادوی ساخت سریال را نشان می دهد آریامووی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا