عمومی

راهنمای لول آپ در بازی New World

آیا به دنبال لول آپ در بازی New World هستید؟ New World به عنوان MMO جدیدی از آمازون، دنیایی پر هرج و مرج از نبردها و هیولاها خلق کرده که پیشرفت در آن، صرفا با دانستن اصول و نکات ضروری میسر است. در New World بایستی قوی باشید تا بتوانید با هر آن‌چه به قلمرو شما حمله‌ور می‌شود، مقابله کنید لذا ناگزیر به لول آپ خواهید بود. در این مقاله از ، راهنمای جامعی برای لول آپ در بازی New World ارائه شده که علاوه بر ارائه نکات کاربردی به مبتدیان، برای کاربران حرفه‌ای‌تر نیز قابل استفاده است.

چگونه سریع‌تر پیشرفت کنیم؟


لول آپ در New World چندان دشوار نیست، اما برای افزایش سرعت پیشرفت ضروری است نکات زیر را رعایت کنید:

اولویت اصلی، ماموریت‌های فرعی نیست!


ماموریت‌های فرعی در New World منابع دریافت XP قلمداد می‌شوند اما بایستی تمرکز شما بر انجام ماموریت‌های اصلی باشد؛ چرا که انجام آن‌ها به مقادیر بیشتری از XP ختم می‌شود و مستقیما سبب لول آپ شما می‌گردند. البته انجام ماموریت‌های فرعی به پیشرفت فکشن شما کمک می‌کند اما پایبندی شما به خط سیر اصلی، دسترسی شما را به مواردی چون Azoth Staff (که مواردی چون جابجایی‌های سریع را ممکن می‌کنند) تضمین خواهد نمود.

از برگه نوشته‌های قدیمی غافل نشوید


به محض کاوش در دنیای Aeternum متوجه حضور برگه نوشته‌هایی قدیمی خواهید شد که تقریبا همه جا به چشم می‌خورند. این برگه‌ها را می‌توانید به لطف هاله آبی درخشنده‌ای که دارند، به راحتی بیابید. هر برگه نوشته به شما XP کمی خواهد داد اما از آن‌جا که تعداد این برگه‌ها بی‌شمار است، توصیه می‌کنیم از آن‌ها غافل نشوید چرا که در بلند مدت، اثر آن‌ها بر افزایش میزان XP شما شگفت‌آور است.

از مزایای ارتقاء جایگاه خود استفاده کنید


نقشه Aeternum به مناطقی تقسیم می‌شود و هر چند منطقه، توسط فرماندارانی تحت کنترل است؛ نظیر First Light ،Windward و… . با انجام ماموریت‌های اصلی و فرعی در هر منطقه، جایگاه شما نزد فرماندار آن منطقه ارتقاء پیدا می‌کند که این موضوع مزایایی را برای شما خواهد داشت. از مزایای ارتقاء استفاده کنید و آن‌ها را به هیچ عنوان دست‌کم نگیرید. به عنوان مثال اگر گزینه XP Boost در منطقه‌ای فعال شد، سریعا از آن استفاده کنید تا به ازای انجام هر ماموریتی در آن منطقه، چندین برابر XP بیشتری دریافت کنید.

روزانه حداقل 3 ماموریت مربوط به فکشن خود را انجام دهید


در هر روز، 3 ماموریت اول مربوط به فکشن، بیشترین میزان XP را به ارمغان خواهند آورد لذا توصیه می‌کنیم پیش از انجام هر کار دیگری، ابتدا ماموریت‌های فکشن را تکمیل کنید. خوشبختانه به محض این که هر ماموریت فکشن را عهده‌دار می‌شوید، می‌توانید میزان پاداش خود را به ازای انجام آن ماموریت مشاهده کنید.

در مبارزات مشارکت کنید


آسان‌ترین کارهای ممکن برای دریافت XP در New World، شکار حیواناتی چون گرگ و گوسفند است اما از آن‌جا که در جستجو برای یافتن چنین فرصت‌هایی تنها نیستید، بهتر است به چنین ماموریت‌های آسان دل نبندید. در عوض، توصیه می‌کنیم در مبارزات مشارکت کنید. در واقع نیازی به این نیست که مبارزه را ابتدا خودتان آغاز کنید، بلکه می‌توانید به بازیکنی که در حال مبارزه با دشمن است نیز کمک نمایید؛ New World برای مشارکت در مبارزات نیز پاداش در نظر گرفته است.

مهارت‌های جمع‌آوری را لول آپ کنید


به یاد داشته باشید که صرفا جمع‌آوری آیتم‌ها برای شما سودآور نخواهد بود، بلکه خود پروسه جمع‌آوری نیز (فارغ از این که چه چیزی را جمع‌آوری کنید) می‌تواند به شما XP بدهد؛ البته به شرطی که مهارت جمع‌آوری را به درجه 30 رسانده باشید. البته اگر هنوز به این درجه نرسیده‌اید، جمع‌آوری آیتم‌ها را فراموش نکنید چرا که آیتم‌هایی را که بدست آورده‌اید، می‌توانید به ازای دریافت پول و طلا در Trading Posts به فروش برسانید.

به دنبال ایستگاه‌های جابجایی سریع باشید


در Aeternum ایستگاه‌هایی برای جابجایی سریع وجود دارد که سیاحت در محیط بازی، به یافتن آن‌ها می‌ارزد؛ چرا که استفاده از ایستگاه جابجایی سریع، مدت زمان سفر شما مابین دو نقطه از نقشه را به میزان چشمگیری کاهش خواهد داد.

در نقشه Aeternum علامت‌های سوالی خواهید دید که هرکدام بیانگر مکانی مهم هستند. اگر در مسیر ماموریتی از حوالی یکی از علامت‌های سوال گذشتید، حتما سری به آن بزنید؛ شاید خوش‌شانس باشید و یک ایستگاه جابجایی سریع بیابید. به یاد داشته باشید که برای سفرهای سریع نیازمند Azoth هستید و هرچه وزن شما کمتر باشد، هزینه سفر کاهش خواهد یافت. لذا پیش از هر جابجایی سریع در ایستگاه‌های مذکور، تا حد امکان کوله خود را خالی کنید.

به فکر ذخیره مواد غذایی باشید


جیره‌های غذایی به بهبودی سلامتی شما کمک می‌کنند و اگر وضع سلامتی شما وخیم است، نیاز به کمک‌های پزشکی را تا 20 دقیقه به تاخیر می‌اندازند. چنین مزایایی را دست‌کم نگیرید چرا که در صورت عدم استفاده از بسته‌های غذایی، تا زمانی که به کمپ یا شهرکی نرسیده‌اید قادر نیستید وضع سلامت خود را اندکی بهبود دهید.

لول آپ زره و سلاح‌های New World


در New World قادر به حمل و استفاده از 2 سلاح هستید؛ توصیه می‌کنیم از ترکیب قابلیت‌های هر دو بهره بگیرید و به یک سلاح اکتفا نکنید. به علاوه، لول‌آپ در New World شامل توانایی‌های سلاح‌ها نیز خواهد شد.

تبر (hatchet) به عنوان سلاح اول، گزینه‌ای فوق‌العاده است که در صورت فعال شدن Berserk Mode، سرعت و قدرت تخریب شما را به خوبی افزایش خواهد داد. انتخاب سلاح دوم کاملا بر پایه سبک شخصی شماست، اما بهتر است پیشنهادات زیر را برای انتخاب ترکیب مناسب سلاح‌های خود مد نظر قرار دهید:

ترکیب تبر و عصای Life Staff


ترکیب تبر و عصای Life Staff بهترین گزینه برای زمانی است که استراتژی “زنده ماندن” را برای مبارزات خود پیشه کنید. به لطف اثر درمانی حالت Berserk Mode در سلاح تبر و همچنین قابلیت Sacred Ground، وضع سلامتی شما به سرعت بهبود می‌یابد و نگران مواجهه با خیل عظیمی از دشمنان نخواهید بود. به علاوه مدت زمان Cooldown در صورت استفاده از این ترکیب سلاح، 20 ثانیه و برای مبارزات شلوغ بسیار مناسب است.

ترکیب Hatchet و Bow


اگر قصد دارید بر سرعت مبارزات خود تمرکز کنید، ترکیب تبر و کمان (Bow) را به کار بگیرید. این ترکیب سرعت Berserk Mode تبر را با استفاده از ویژگی Archer’s Speed مربوط به کمان، تا حد زیادی افزایش می‌دهد. البته به یاد داشته باشید که اگر قصد استفاده از کمان را دارید، قبلا بایستی تیرهای آن را ساخته یا خرید باشید.

با این اوصاف، توصیه می‌کنیم علاقه و سبک مبارزاتی خود را اولویت قرار دهید. ممکن است هیچ‌کدام از ترکیب‌های بیان شده، مناسب شیوه نبردهای شما نباشند. همچنین اگر از ساختن تجهیزات لذت نمی‌برید، وقت خود را صرف آن نکنید و هر آن‌چه را که نیاز دارید، از Trading Posts خریداری نمایید.

رویکرد مناسب برای لول آپ سلاح‌ها


پس از هر لول آپ بایستی تصمیم بگیرید چه سلاح‌هایی را به چه میزان ارتقاء دهید. به یاد داشته باشید که سلاح اول را اولویت اصلی ارتقاء تسلیحاتی قرار دهید. در New World همزمان دو سلاح حمل می‌کنید، اما قطعا سلاح اول بیشترین سهم از مبارزات شما را به خود اختصاص می‌دهد لذا توجه بیشتر به آن، کاملا منطقی به نظر می‌رسد. اگر در اوایل بازی هنوز در انتخاب سلاح اول خود مردد هستید، نگران نباشید؛ به تدریج آن را خواهید یافت.

کدام زره مناسب من است؟


همانند لول آپ سلاح‌ها، بایستی رویکرد مشابهی را برای تعیین زره خود به کار بگیرید. این نکته را به خاطر بسپارید که در New World، زره سنگین لزوما بهترین انتخاب ممکن نیست. زره‌های سبک در کنار آسیب‌پذیری نسبتا بالا، سرعت حرکت شما را محدود نمی‌کنند لذا برای نبردهای پر جنب و جوش مناسب هستند. زره‌های سنگین موجب کندی شما می‌شوند اما ضربات دشمن را به خوبی دفع می‌کنند. لذا بایستی ابتدا شیوه دفاعی خود را در مبارزات بشناسید تا بدانید اقدام به لول آپ کدام زره کنید.

پاداش لول آپ در New World


New World به ازای لول آپ و کسب درجات بالاتر، پاداش‌هایی را بدین ترتیب در نظر گرفته است:

 • لول آپ به سطح 5: امکان استفاده از سلاح دوم
 • لول آپ به سطح 10: دوئل، مجهز شدن به کوله
 • لول آپ به سطح 15: خانه 1، کمپ درجه 2
 • لول آپ به سطح 20: بخش 1 از ماموریت‌ Azoth Staff
 • لول آپ به سطح 25: کمپ درجه 3
 • لول آپ به سطح 30: بخش 2 از ماموریت‌ Azoth Staff
 • لول آپ به سطح 35: خانه 2
 • لول آپ به سطح 40: بخش 2 از ماموریت‌ Azoth Staff
 • لول آپ به سطح 45: افزایش ظرفیت کوله
 • لول آپ به سطح 50: افزایش قدرت تهاجمی
 • لول آپ به سطح 55: خانه 3، کمپ درجه 5
 • لول آپ به سطح 60: فعال شدن Outpost Rush

سرعت لول آپ در New World را می‌توان با رعایت نکات مذکور، به میزان چشمگیری افزایش داد. اگر در خصوص ارتقاء رتبه در New World نظری دارید، لطفا آن را با ما و کاربران به اشتراک بگذارید.


(1) دو روزه 120 شو - سریع ترین روش لول آپ در بازی World of Warcraft BFA
دو روزه 120 شو - سریع ترین روش لول آپ در بازی World of Warcraft BFA


(2) آموزش لول آپ سریع در بازی Wow - مرکز خرید
آموزش لول آپ سریع در بازی Wow - مرکز خرید


(3) Chromie Time سیستم جدید لول آپ در World of Warcraft - WoWTrade
Chromie Time سیستم جدید لول آپ در World of Warcraft - WoWTrade


(4) لول آپ
لول آپ


(5) با دیدن این نقشه ها بهتر لول اپ کنید - آموزش world of warcraft
با دیدن این نقشه ها بهتر لول اپ کنید - آموزش world of warcraft


(6) گلیچ های لول آپ تا 400 از دست نده خیلی باحاله
گلیچ های لول آپ تا 400 از دست نده خیلی باحاله


(7) راهنمای بازی World of Warcraft برای تازه واردان آموزش WoW پی اس ارنا
راهنمای بازی World of Warcraft برای تازه واردان آموزش WoW پی اس ارنا


(8) هر آنچه که در Pre.Patch بازی World of Warcraft Shadowlands خواهیم دید. - کارازان
هر آنچه که در Pre.Patch بازی World of Warcraft Shadowlands خواهیم دید. - کارازان


(9) آموزش لول آپ سریع بالا بردن لول در بازی فورتنایت [بهترین نکات و روش ها] - پلی مگ
آموزش لول آپ سریع بالا بردن لول در بازی فورتنایت [بهترین نکات و روش ها] - پلی مگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا