سرگرمیطالع بینیعمومیویژه

طالع بینی متولدین مهر و خصوصیات کامل مهری ها

طالع بینی متولدین مهر

طالع بینی متولدین مهرطالع بینی متولدین مهر

مشخصات کلی متولدین مهر
اهل اعتدال ، حامی وپشتیبان همسر ، شیرین بیان ، صلح جو ، علاقه مند به فضا ، آرام و متین ، بسیار منطقی ، بی آلایش ، عاشق اصالت ، علاقه مند به موسیقی ، اجتماعی ، مؤقّر ، بد پیله ، خجالتی ، پر از احساس ، اهل مشورت ، عاشق هنر و ادبیات ، سیاستمدار ، به فکر فردا نیست ، مقبول اطرافیان ، اهل مساوات و برابری ، پر شور و حرارت نیست ، عاقل ، اهل حمایت از دیگران ، معتدل و پایدار ، شکمو ، امیدوار ، با انصاف ،خوش سلیقه ، اهل تجزیه و تحلیل ، گاهی تنبل ، کنجکاو و جستجو گر ، متنفّر از زیادی مهمان ، انتقامجو ، از بی بند و باری متنفّر است ، با معلومات و با درایت ، به آسانی تغییر عقیده نمی دهد ، مهربان ، شیک پوش و جذّاب ، نکته سنج ، دارای پشتکار فراوان ، یک روز گرم و یک روز سرد ، هوشمند ، مشاور خوب ، دوست یاب ، منظّم و مرتّب ،عاشق رنگ آبی ، گاهی لجباز ، مثل باتری باید مرتّب شارژ شود ، صادق و درستکار ، خوش مشرب ، ساده دل ، آسان گیر ، دو دل و مردد ، خوش بین .

مرد متولد مهر
با انصاف، متعادل، زن پرست، خوش سلیقه و گاه تنبل و بی اعتنا نسبت به زندگی، اگر شوهر متولد مهر دارید همیشه به سر و وضع خود برسید خانه را تمیز و مرتب نگاه دارید. این مرد به هیچ وجه مایل به رنجاندن دیگران نیست. شما می توانید به خود ببالید که هوشمند ترین مشاور جهان را د رجوار خود دارید.
متولدین این ماه دارای طبعی گرم و تر هستند. عموما خوش خلق، جوانمرد و مورد توجه مردم هستند. در قضاوت منصف بوده و هرگاه دروغ بگیند، صدمه خواهند دید. از تجارت سود خوبی خواهد برد. اما شراکت‎ با آنهاسازگار نیست. با هر کس شراکت کنند، ضرر خواهند دید. همچنین مال حرام با آنان سازگار نیست .

متولدین این ماه اغلب در شکم یا سینه نشانی دارند که نیک است. عموما در سن 8 و 24 و 37 سالگی با خطر مواجه می‎شوند، اگر از این ودیها بگذرند، به سن بالای شصت و گاه تا هشتاد می‎رسند. بعضا در کف دست چپ و در خط عمر نقطه‎ای دارند که علامت توقف و خطر است. با صدقه و احسان، می‎توانند رفع خطر کنند. عیب مشخص این افراد، زودباوری آنان است. گاه اسیر نفس عماره می‎شوند و حتی ممکن است مورد تهمت قرار بگیرند. اگر چه اغلب خویشتندار و سلط بر خود هستند. روزهای جمعه و شنبه روزهای خوبی برای آنان است. همچنین انگشتر یاقوت و فیروزه برای آنان مناسب است .

زن متولد مهر
معمولا استخوان بندی درشتی دارد و نسبتا سنگین وزن است. شما بارها در او علائم یاز قدرت، اراده، جدیت و تصمیم می بیند که با خلق و خوی زنانه کمتر سازگاری دارد. در هر موقعیتی چه جزئی و چه مهم هوشیاری و انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می سازد و از انزوا و تنهائی نفرت دارد.
زنان متولد این ماه عموما خوشرو، خوش زبان، گاه پرحرف و پایبند ادا و اصلی خاص می‎باشند. این زنان دارای طالع نیکو می‎باشند و در زندگی ورفاه و آسایش دست پیدا می‎کنند. اما اینان زود خشم هستند واگر از عصبانیت خودداری نکنند، آسیب خواهند دید. اینان به وقت عصبانیت طپش قلب پیدا می‎کنند که بایستی مراقب باشند .

زنان متولد این ماه گاه دچار اضطراب و خیالات واهی می‎شوند و اغلب بی دلیل با مسرشان بدرفتری می‎کنند. حال آن همسرشان با آنها مهربان است. اینان با سه خطر در زندگی مواجه می‎شوند که اگر به سلامت از آنها بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. در ضمن هر گاه بیمار شوند، اغلب علت آن صفرا و بلغم خواهد بود. / آکاایران


(1) درباره متولدین مهر بیشتر بدانید بزمینه
درباره متولدین مهر بیشتر بدانید بزمینه


(2) خصوصیات اخلاقی زن و مرد مهر ماه طالع بینی متولدین مهر ماه
خصوصیات اخلاقی زن و مرد مهر ماه طالع بینی متولدین مهر ماه


(3) خصوصیات کامل اخلاقی و رفتاری متولدین مهر در کار و زندگی جدول یاب
خصوصیات کامل اخلاقی و رفتاری متولدین مهر در کار و زندگی جدول یاب


(4) طالع بینی متولدین مهر خصوصیات کامل مهری ها
طالع بینی متولدین مهر خصوصیات کامل مهری ها


(5) طالع بینی خصوصیات شخصیت مرد پسر مهر ماه نام فارسی
طالع بینی خصوصیات شخصیت مرد پسر مهر ماه نام فارسی


(6) طالع بینی و خصوصیات دختر و زن مهر ماه نام فارسی
طالع بینی و خصوصیات دختر و زن مهر ماه نام فارسی


(7) عکس نوشته های متولدین مهرماه با خصوصیات اخلاقی
عکس نوشته های متولدین مهرماه با خصوصیات اخلاقی


(8) شخصیت شناسی جالب مثبت و منفی متولدین هر ماه
شخصیت شناسی جالب مثبت و منفی متولدین هر ماه


(9) سنگهای ماه تولد مهر کدامند سنگ ماه تولد مهر-خصوصیات متولدین مهر-سنگ شناس
سنگهای ماه تولد مهر کدامند سنگ ماه تولد مهر-خصوصیات متولدین مهر-سنگ شناس


(10) خصوصیات اخلاقی متولدین مهر ماه
خصوصیات اخلاقی متولدین مهر ماه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا