عمومی

مزایای رزرو آنلاین نوبت دکتر از طریق اپلیکیشن های ثبت نوبت

مزایای رزرو آنلاین نوبت دکتر از طریق اپلیکیشن های ثبت نوبت

سلب مسئولیت: صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

حفظ سلامت و تندرستی از نکات بسیار مهمی است که باید همواره به دنبال آن باشیم. به همین دلیل است که هر فرد به طورمنظم می بایست در طول دوران زندگی خود به پزشک مراجعه کند تا در صورت وجود علائم از بیماری خاصی، قبل از گسترش و سخت شدن معالجه و درمان، راه های درمان زود هنگام را در پیش گیرد. همین موضوع است که تحت نظر پزشک بودن را بسیار مهم و حیاتی می کند.

مراجعه به صورت حضوری می تواند برای بسیاری از افراد سخت و طاقت فرسا باشد و همچنین می تواند زمان زیادی را نیز از مراجعه کنندگان بگیرد. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی وارائه خدمات پزشکی مانند نوبت گیری بر روی بستر اینترنت و با استفاده از اپلیکیشن های ارائه دهنده خدمات موبایل، این روند می تواند بسیار ساده تر و راحت تر انجام پذیرد.

یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین سایت هایی که اقدام به توسعه اپلیکیشن ثبت نوبت آنلاین خود نمود سایت پذیرش 24 است. این سایت که یکی از قدیمی ترین سایت های ارائه دهنده خدمات آنلاین که توانسته با امکانات اپلیکیشن خود طیف وسیعی از کاربران و پزشکان را به سوی خود سوق دهد.

بررسی اپلیکیشن های ثبت نوبت

همانطور که کاملا محسوس بوده است و می دانید، پیشرفت تکنولوژی توانسته تاثیرات بسیار زیادی درزندگی ما انسان ها بگذارد و می توان گفت که این تاثیرات به صورت همه جانبه و به جهت سهولت درزندگی روزمره انسان ایجاد شده است. این پیشرفت نکات مثبت و منفی فراوان دارد. بله، این مسئله نیز می تواند مانند بسیاری از عوامل دیگر، جنبه های منفی فراوانی در زندگی ما داشته باشد، اما در نهایت جنبه های مثبت این پیشرفت است که می تواند باعث تحول درزندگی بسیاری از انسان ها و بعضا نجات زندگی افراد شود.

در ادامه به بررسی مزایای استفاده از اپلیکیشن های ثبت نوبت و ارائه دهنده خدمات پزشکی آنلاین اشاره می کنیم.

استفاده از اپلیکیشن های ثبت نوبت چه مزایایی دارد؟

استفاده از اپلیکیشن های ارائه خدمات نوبت دهی آنلاین مانند اپلیکیشن ارائه شده توسط تیم پذیرش 24 می تواند بسیار تاثیر گذار و مهم باشد. با توجه به مشکلاتی که درزندگی و جوامع امروزی وجود دارد، حضور در محل مطب ها یا بیمارستان ها برای دریافت نوبت و یا یافتن بهترین پزشکان و محل کاری آن ها می تواند بسیار سخت و زمان بر باشد.

اپلیکیشن هایی مانند اپلیکیشن پذیرش 24 می تواند در این مواقع به کمک کاربران بیاید و با توجه به توانایی های خود به راحتی به کاربران برای دریافت بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن کمک کند. این اپلیکیشن می تواند به دلیل ارائه خدمات به صورت آنلاین، بسیاری از مشکلات کاربران و پزشکان در مراجعات حضوری را برطرف نمایند. در ادامه برخی از مزیت های استفاده از اپلیکیشن ثبت نوبت را به صورت خلاصه توضیح خواهیم داد.

عدم وجود محدودیت زمانی برای دریافت و ثبت نوبت

در روش حضوری شما امکان مراجعه به مطب پزشک یا بیمارستان در زمان دلخواه خود برای دریافت نوبت را ندارید و حتما می بایست در زمان کاری پزشک و منشی به مطب مراجعه کرده و اقدام به دریافت نوبت نمایید. اما درروش استفاده از اپلیکیشن می توانید به راحتی و با استفاده از چند بار لمس گوشی خود، برای هر نوع خدماتی که مد نظر دارید اقدام به دریافت نوبت مراجعه حضوری و یا آنلاین نمایید.

هیچگونه محدودیت مکانی برای دریافت نوبت وجود ندارد

در دوره ای هستیم که هر فردی در هر گوشه ای از کشورعزیزمان به اینترنت تلفن همراه یا اینترنت ثابت دسترسی دارد. برای دریافت نوبت از طریق اپلیکیشن ثبت نوبت می توانید ازهر نقطه کره زمین و تنها با اتصال به اینترنت و استفاده از اپلیکیشن پذیرش 24 نوبت پزشک مورد نظر خود را دریافت کنید.

نوبت ثبت شده به صورت اتوماتیک به شما یادآوری خواهد شد

برخی از افراد به دلیل مشغله زیاد ممکن است به راحتی زمان نوبت ثبت شده را از یاد ببرند. اما با استفاده از اپلیکیشن، از چند روز قبل تر از زمان نوبت ثبت شده، تا زمان سر رسید نوبت گرفته شده، به صورت مداوم به شما یادآوری خواهد شد. با وجود این بخش از اپلیکیشن، امکان ندارد که از نوبت گرفته شده جا بمانید.

امکان صرفه جویی در زمان و هزینه وجود دارد

با توجه به اینکه نیازی به خروج از منزل برای دریافت نوبت و خدمات پزشکی نیست، می توانید با در خانه ماندن و دریافت نوبت از داخل منزل، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایید و همچنین نیاز به تحمل ترافیک سنگین شهرهای بزرگ نیست.

امکان انتخاب بهترین پزشکان

با توجه به اینکه هر کاربر می تواند سابقه مراجعه خود به پزشک را در قسمت نظرات نشر دهد و به هر پزشک امتیاز خاصی را ارائه دهد، می توان به راحتی امتیازات مختلف پزشکان را مشاهده کرد و از بین بهترین پزشکانی که در این اپلیکیشن خدمات ارائه می دهند، بهترین آن ها را انتخاب کرد.

از ایجاد ازدحام در مطب پزشکان جلوگیری می شود

با توجه به اینکه هر فرد می تواند در زمان مقرر شده به پزشک خود مراجعه کند، ازدحام در مطب و بیمارستان کمتر شده و همین موضوع باعث صرفه جویی در زمان می شود وهمچنین می توان خطرابتلا به بیماری های مختلف واگیردار مانند کرونا را به کمترین میزان ممکن برساند.

امکان تغییر زمان و مکان نوبت گرفته شده وجود دارد

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید در صورتی که نظرتان نسبت به دریافت نوبتی که اخذ کرده اید به هر جهت تغییر کرد، به راحتی نوبت دریافت شده را تغییر دهید. این تغییر نوبت می تواند به هر دلیلی مانند نیاز به تغییر زمان نوبت دهی یا نیاز به تغییر آدرس انتخاب شده و یا حتی نیاز به تغییر پزشک انتخاب شده باشد که در هر صورت می توانید به راحتی و با چند لمس صفحه گوشی نوبت دریافت کرده را تغییر دهید.


(1) مزایا و معایب سامانه نوبت دهی آنلاین - طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS
مزایا و معایب سامانه نوبت دهی آنلاین - طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و IOS


(2) نقد و بررسی اپلیکیشن پذیرش 24 ، سامانه نوبت دهی آنلاین پذیرش 24
نقد و بررسی اپلیکیشن پذیرش 24 ، سامانه نوبت دهی آنلاین پذیرش 24


(3) اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی و دریات نوبت دکتر که باید با آن ها آشنا باشید
اپلیکیشن های مشاوره آنلاین پزشکی و دریات نوبت دکتر که باید با آن ها آشنا باشید


(4) نکات مهم در طراحی سایت و اپلیکیشن نوبتدهی خبرگزاری ایلنا
نکات مهم در طراحی سایت و اپلیکیشن نوبتدهی خبرگزاری ایلنا


(5) طراحی سایت نوبت دهی
طراحی سایت نوبت دهی


(6) طراحی سایت و اپلیکیشن نوبت دهی پزشکان بصورت اختصاصی - نوپرداز
طراحی سایت و اپلیکیشن نوبت دهی پزشکان بصورت اختصاصی - نوپرداز


(7) نوبتدهی اینترنتی برای مراجعه حضوری به مطب دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان
نوبتدهی اینترنتی برای مراجعه حضوری به مطب دکتر ابوالفضل جویا متخصص پوست اصفهان


(8) ویزیت سنتر- نوبت دهی آنلاین
ویزیت سنتر- نوبت دهی آنلاین


(9) بررسی مزایای استفاده از خدمات رزرو و نوبت دهی پزشکی - خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان Mehr News Agency
بررسی مزایای استفاده از خدمات رزرو و نوبت دهی پزشکی - خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان Mehr News Agency

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا