سبک زندگیعمومیویژه

چگونه ظاهری با وقار داشته باشیم

7 راهکار برای اینکه با وقار به نظر برسیم
آیا می‌دانید چطور دیگران را تحت تاثیر قرار دهید؟ جواب، در باوقار بودن است. باوقار بودن باعث می‌شود زنانه، جذاب، و کامل بنظر برسید! اگر کنجکاو شده‌اید، این مقاله به شما نشان می‌دهد چطور اینگونه باشید.
چگونه ظاهری با وقار داشته باشیم؟چگونه ظاهری با وقار داشته باشیم؟
تمیز باشید

بهداشت را تمرین کنید. به محض نیاز دوش بگیرید و موهایان را تمیز نگه دارید. همیشه مسواک بزنید و دئودورانت استفاده کنید تا بوی تازگی و طراوت بدهید.

مرتب باشید

همیشه موهایتان را شانه کنید و ناخن‌هایتان را در اندازه‌ی متعادل و مرتب نگه دارید. بقیه‌ی موهای زائد بدنتان باید اندازه‌ی معقولی داشته باشند.

به مقدار معقول آرایش کنید

تنها، از کانسیلر، کرم پودر و یا پودر استفاده کنید تا پوستتان یکدست شده و از برق پوستتان کم شود. سایه چشم و رژ لب باید رنگ‌های ملایمی داشته باشند. می‌توانید از خاکستری و قهوه‌ای استفاده کنید. ازخط چشم و ریمل باید به کمترین میزان استفاده شود. در بعضی از مواقع، ممکن است استفاده از رژ لب‌های پررنگ‌تر، مناسب باشد. بعنوان مثال اگر می‌خواهید برای یک عصرانه رسمی بیرون بروید، استفاده از رژ لب قرمز روشن ضروری است.

یک مدل موی صاف انتخاب کنید

وقتی به خانم‌های باوقار فکر می‌کنید، احتمالا زنانی مثل آدری هپبورن، ورونیکا لیک و یا نیکول کیدمن در نظرتان می‌آیند. و چه چیزی در همه‌ی آنها مشترک است؟ آن موهای زیبا و صاف. مدل مویی انتخاب کنید که موهای ابریشمی‌تان را به بهترین نحو نشان دهد و ویژگی‌ها و استایل لباس پوشیدنتان را به نمایش بگذارد. این کار به شما ظاهر با وقارتری می‌دهد.

لاک بزنید

بهترین انتخاب‌ها برای ناخن‌ها، صورتی روشن، رنگ خود ناخن و یا فرنچ مانیکور هستند. اما به یاد داشته باشید رنگ‌های دیگر نیز می‌توانند باوقار بنظر برسند. همه چیز به این بستگی دارد که شما چطور از آنها استفاده می‌کنید. هیچ رنگی را برای خودتان ممنوع نکنید، حتی رنگ مشکی. مگر اینکه رنگی را دوست نداشته باشید. در برخی از تصاویر افراد مشهور، به ناخن‌هایشان در مراسم‌ها دقت کنید. آنها همه رنگ لاکی استفاده می‌کنند. از جمله سیاه، سبز، و حتی نارنجی، و بسیاری از آنها همچنان با وقار به نظر می‌رسند.

از عطر خوبی استفاده کنید

ممکن است خودتان متوجه نباشید، اما وقتی کسی بوی خوبی می‌دهد، یک تصویر خاص از او در ذهن شما نقش می‌بندد. ایجاد تاثیری ماندنی در ذهن دیگران با استفاده از یک عطر ملایم، به خوبی انجام می‌پذیرد. بهترین عطر و بوها برای خانم‌های جذاب و باوقار عبارتند از: گل یاس، رز، و عنبر.

صاف بایستید

صحیح ایستادن، یکی از راه‌هایی است که باعث می‌شود به عنوان یک فرد باوقار شناخته شوید. بر روی طرز ایستادنتان کار کنید و مطمئن شوید که صاف و زیبا می‌ایستید. اینکار باعث می‌شود که لاغرتر و خوش اندام‌تر هم بنظر بیایید./ سرخاب سفیداب


(1) چگونه ظاهری با وقار داشته باشیم
چگونه ظاهری با وقار داشته باشیم


(2) چطور سنگین و با وقار باشیم بیشتر از یک نفر
چطور سنگین و با وقار باشیم بیشتر از یک نفر


(3) چگونه یک خانم سنگین و باوقار باشیم
چگونه یک خانم سنگین و باوقار باشیم


(4) چطور یک فرد با وقار و سنگین باشیم
چطور یک فرد با وقار و سنگین باشیم


(5) چگونه یک دختر با شخصیت باشیم دنیای اطلاعات
چگونه یک دختر با شخصیت باشیم دنیای اطلاعات


(6) چگونه سنگین و باوقار باشیم داشتن شخصیتی متین با 16 نکته
چگونه سنگین و باوقار باشیم داشتن شخصیتی متین با 16 نکته


(7) چطور یک خانم جذاب و دوست داشتنی باشیم
چطور یک خانم جذاب و دوست داشتنی باشیم


(8) چگونه همیشه ظاهری مرتب داشته باشیم - کامل هلپ کده
چگونه همیشه ظاهری مرتب داشته باشیم - کامل هلپ کده


(9) آخرین خبر چگونه شخصیتی باوقار و متین داشته باشیم
آخرین خبر چگونه شخصیتی باوقار و متین داشته باشیم


(10) چگونه فردی سنگین، باوقار و متین باشیم دنیای اطلاعات
چگونه فردی سنگین، باوقار و متین باشیم دنیای اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا