سبک زندگیعمومیویژه

عاشقانه ترین روش های درخواست ازدواج

برای درخواست ازدواج از این تکنیک های رمانتیک استفاده کنید

پیشنهاد ازدواج یکی از مهمترین تصمیم هایی است که در زندگی خود می گیرید. بنابراین باید تمام جوانب را زیر نظر داشته باشید تا در آن لحظه همه چیز عالی و به بهترین نحو پیش رود و از آن مهمتر جواب مثبت دریافت کنید. اما بهترین روش برای دادن پیشنهاد ازدواج به فرد مورد علاقه تان چیست؟ ما پیشنهادهایی را برایتان آورده ایم که شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.

1. خودتان باشید

خودتان باشیدخودتان باشید

این مورد اولین قانونی است که باید به آن توجه کنید. در دادن پیشنهاد ازدواج افراط نکنید. سعی کنید ساده و در عین حال خاص باشید. اگر می خواهید پاسخی مثبت دریافت کنید، به ندای قلب خود گوش دهید. آرزوی هر دختری است که فرد مورد علاقه اش از او خواستگاری کند، بنابراین با اعتماد به نفس کافی آن 4 کلمه جادویی را به زبان آورید؟

2. شام در فضایی پر از شمع

شام در فضایی پر از شمعشام در فضایی پر از شمع

این شیوه بسیار کلاسیک و از بهترین راه های پیشنهاد ازدواج است. فردی که قلب تان را تسخیر کرده و می خواهید باقی عمر خود را در کنار او بگذرانید، به رستورانی پر از شمع ببرید یا در خانه خود بهترین غذا را برای او درست کنید و در رمانتیک ترین فضا به او پیشنهاد ازدواج دهید. تمام چراغ ها را خاموش، شمع ها را روشن و آهنگی رمانتیک در فضا پخش کنید. در این شرایط همه چیز برای دادن پیشنهاد ازدواج تکمیل است.

3. مکانی خاطره انگیز

محبوب تان را به جایی که برای اولین بار یکدیگر را ملاقات کرده اید، ببرید و خاطرات خوب گذشته را با او مرور کنید، سپس در زمانی مناسب به او پیشنهاد ازدواج دهید. این کار او را شگفت زده خواهد کرد، خاطره ای که هیچگاه از یاد نخواهد برد. اگر به دنبال روشی رمانتیک برای پیشنهاد ازدواج می گردید، ما این راه را به شما پیشنهاد می دهیم.

4. روزی خاص

 روزی خاصروزی خاص

چه چیزی بهتر از این که در روزی خاص مانند روز ولنتاین، عید، تولد یا… به فرد مورد علاقه تان پیشنهاد ازدواج دهید. افراد زیادی روز ولنتاین یا روز عشق را انتخاب می کنند. اما اگر می خواهید متفاوت تر عمل کنید، روزی را که برای هر دو شما خاص است، مانند سالگرد آشنایی یا اولین روزی که با هم قرار ملاقات گذاشتید، انتخاب کنید. چگونگی پیشنهاد ازدواج آقایان برای خانم ها بسیار مهم است. زمانی که معشوق تان ببیند شما روزهای خاص مشترک تان را فراموش نکرده اید، حتما پاسخ اش مثبت خواهد بود.

5. پیشنهاد از طریق تی شرت

پیشنهاد از طریق تی شرتپیشنهاد از طریق تی شرت

به دنبال تی شرتی باشید که روی آن نوشته، «با من ازدواج می کنی؟» یا حتی می توانید به سادگی آن را سفارش دهید. آن را به تن کنید و روی آن یک ژاکت بپوشید تا در وهله اول به چشم نیاید. فرد مورد علاقه تان را به پارک یا جایی مناسب ببرید، سپس ژاکت خود را در آورید و رو به روی او زانو بزنید. غیر منتظره است، این طور نیست؟

6. پیک نیک در پارک

این راه ساده اما رمانتیک است. چه چیزی بهتر از این که همسر آینده تان را با انگشتری در جعبه شکلات غافلگیر کنید؟ او را به پیک نیک در فضایی سبز و منظره ای زیبا ببرید و از قبل انگشتری را که می خواهید به او هدیه دهید، درون جعبه شکلات بگذارید. اگر می خواهید فضا را رمانتیک تر کنید، هنگامی که او در حال باز کردن شکلات است، آهنگ مورد علاقه او را نیز بخوانید.

7. پیشنهاد در مقابل دیگران

تمام دخترها عاشق مردهای شجاع هستند و از این که فرد مورد علاقه شان در مقابل دیگران به او پیشنهاد ازدواج دهد، لذت می برند. ابتدا آهنگ مورد علاقه او را آماده کنید و قبل یا بعد از پخش آن، در مقابل چشم دیگران به او پیشنهاد دهید. پاسخ او بی شک «بله» خواهد بود.

8. پنهان شدن در جعبه

پنهان شدن در جعبهپنهان شدن در جعبه

این روش ساده اما احتیاج به همآهنگی زیادی دارد. در جعبه ای بزرگ پنهان شوید و از فردی بخواهید تا جعبه را با کاغذ کادو و روبانی قرمز تزیین کند. او هنگام باز کردن جعبه، از این که شما را در جعبه با حلقه ای در دست، در حالی که انتظار او را می کشید، ببینید حتما شگفت زده خواهد شد.

9. پیشنهاد با پرچم

پیشنهاد با پرچمپیشنهاد با پرچم

اگر در بیان احساسات خود مشکل دارید یا از شنیدن جواب «نه» می هراسید، ما این روش را به شما پیشنهاد می کنیم. یک پرچم یا تابلو که روی آن نوشته شده «دوستت دارم» یا «با من ازدواج می کنی؟»را در حیاط خانه او یا محل کارش قرار دهید. توصیه می کنیم اسم واقعی تان را روی آن ننویسید، به جای آن از واژه یا صفتی که او را همیشه به آن نام می خوانید، استفاده کنید. همچنین می توانید آن را بالای سرتان نگه دارید و هیجان انگیزترین لحظات را برای معشوق تان بسازید. البته این کار را زمانی انجام دهید که از جواب مثبت او اطمینان دارید. / برترین ها


(1) عاشقانه ترین روش های درخواست ازدواج
عاشقانه ترین روش های درخواست ازدواج


(2) ایده برای خواستگاری کردن سورپرایزهای درخواست ازدواج
ایده برای خواستگاری کردن سورپرایزهای درخواست ازدواج


(3) روش های رمانتیک برای دادن پیشنهاد ازدواجخبر فوری
روش های رمانتیک برای دادن پیشنهاد ازدواجخبر فوری


(4) روشهای پیشنهاد ازدواج روش هایی برای خواستگاری رمانتیک از دختران
روشهای پیشنهاد ازدواج روش هایی برای خواستگاری رمانتیک از دختران


(5) پیشنهاد ازدواج توصیههایی در رابطه با پیشنهاد ازدواج
پیشنهاد ازدواج توصیههایی در رابطه با پیشنهاد ازدواج


(6) اشتباهات در آشنایی قبل ازدواج 10 اشتباه رایج قبل ازدواج
اشتباهات در آشنایی قبل ازدواج 10 اشتباه رایج قبل ازدواج


(7) روش های رمانتیک برای دادن پیشنهاد ازدواج ساعدنیوز
روش های رمانتیک برای دادن پیشنهاد ازدواج ساعدنیوز


(8) بهترین روش پیشنهاد ازدواج ایده هایی خاص برای درخواست ازدواج رمانتیک
بهترین روش پیشنهاد ازدواج ایده هایی خاص برای درخواست ازدواج رمانتیک


(9) روش های جذاب برای پیشنهاد ازدواج دادن به مخاطب خاص
روش های جذاب برای پیشنهاد ازدواج دادن به مخاطب خاص


(10) رمانتیک ترین راه های خواستگاری بزم یار
رمانتیک ترین راه های خواستگاری بزم یار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا