عمومی

جزییات بازی Star Wars از سازندگان Heavy Rain منتشر شد

جزییات جدید بازی Star Wars از سازندگان Heavy Rain منتشر شد

چند روز پیش تام هندرسون، لیکر مشهور صنعت ویدیو گیم، با انتشار عکسی ادیت‌شده از بازی Detroit Become Human به ساخت بازی Star Wars توسط کوانتیک دریم اشاره کرد. با اینکه چنین موضوعی به تایید رسمی استودیو نرسیده اما منابع مختلفی وجود آن را تایید کرده‌اند؛ یکی از این موارد منابع خاص سایت کوتاکو است که اطلاعات جدیدی هم از بازی منتشر ساخته.

طبق گزارش اصلی، استودیو فرانسوی کوانتیک دریم پس از اتمام قرارداد خود با سونی سراغ دیزنی رفته و قصد دارد بازی جدیدی بر اساس سری جنگ ستارگان بسازد. تام هندرسون روز گذشته با انتشار یک متن دیگر در DualShockers عنوان کرد بازی مذکور از 18 ماه پیش در دست توسعه بوده است.

حال منبع اختصاصی کوتاکو نیز دقیقا همین موضوع را تایید کرده و گفته بازی Star Wars از کوانتیک دریم از یک سال و نیم پیش در دست ساخت قرار دارد. گرچه این بازی شبیه دیگر عناوین استودیو فرانسوی نیست و احتمالا یک بازی اکشن، اپن ورلد و مولتی پلیر خواهد بود.

بازی Star Wars

چند ماه پیش بود که متوجه شدیم قرارداد ده ساله و انحصاری الکترونیک آرتز با دیزنی به پایان رسیده و استودیوهای دیگر نیز می‌توانند روی بازی‌های Star Wars کار کنند. پس از آن بود که مشخص شد یوبیسافت روی یک بازی از جنگ ستارگان کار می‌کند، ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic برای پلی استیشن 5 در دست ساخت است، و حالا می‌دانیم پروژه جدید کوانتیک دریم نیز به این لیست هیجان‌انگیز اضافه شده.

پروژه جدید سازندگان Heavy Rain هرچه که باشد، احتمالا شعبه جدید مونترال آن‌ها تاثیر به‌سزایی در ساخت بازی خواهد داشت. این شعبه جدید که در کانادا تاسیس شده استعدادهای بزرگ و باسابقه‌ای (از جمله سازندگان سابق Assassin’s Creed، Deus Ex و برخی نیروهای استودیو بازی‌سازی برادران وارنر مونترال) را به استخدام خود درآورده است.

منابع از این خبر می‌دهند که ابزار و موتور بازی‌سازی کوانتیک دریم برای ساخت پروژه اکشن و جدید Star Wars مناسب نبوده و آن‌ها تنش زیادی برای ایجاد تغییرات اساسی در کار خود داشته‌اند. در نهایت برای به دست آوردن اخبار رسمی و جزییات بیشتر از این بازی باید بیشتر صبر کنیم و مخصوصا منتظر واکنش کوانتیک دریم باشیم.


(1) لیست نمرات عنوان Heavy Rain منتشر شد
لیست نمرات عنوان Heavy Rain منتشر شد - گیمفا


(2) مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Star Wars
مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Star Wars Squadrons اعلام شد تصاویر جدید - گیمفا


(3) بازی Heavy Rain - گیمفا
یک تئوری دوستداشتنی نقد و بررسی نسخه بازسازی شده بازی Heavy Rain - گیمفا


(4) اطلاعات جدید از بازی Heavy Rain بازینما
اطلاعات جدید از بازی Heavy Rain بازینما


(5) سابرهای لیزری در Star Wars آشنایی با
سابرهای لیزری در Star Wars آشنایی با دنیای جنگ ستارگان قسمت چهارم - Frozen Fireball


(6) شرکت سگا ناشر بازی جدید سازندگان Heavy
شرکت سگا ناشر بازی جدید سازندگان Heavy Rain خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا