عمومی

رئیس بخش منابع انسانی اکتیویژن بلیزارد از دیزنی میآید

رئیس جدید بخش منابع انسانی اکتیویژن بلیزارد از دیزنی می‌آید

پس از شکایت اداره اشتغال و مسکن کالیفرنیا از اکتیویژن بلیزارد به خاطر آزار و اذیت جنسی کارکنان زن و حاشیه‌های پیرامون آن، این کمپانی تعدادی از مدیران بالارده خود را اخراج کرد و اکنون به دنبال اعضای جدیدی برای پر کردن جای خالی آن‌ها است.

از این رو اکتیویژن بلیزارد جولی هاجز (Julie Hodges) را برای جایگزینی کلاودین ناوتون (Claudine Naughton) در پست مدیر ارشد کارمندان (CPO) استخدام کرده است. او روی همه جنبه‌های منابع انسانی اعم از استخدام استعداد جدید، تنوع و برابری بین تمام اعضا نظارت خواهد داشت. جولی هاجز پیش از این به عنوان معاون ارشد منابع انسانی و استخدام استعداد در شرکت والت دیزنی فعالیت داشته است. بابی کوتیک در مورد اضافه شدن جولی هاجز به اکتیویژن بلیزارد بیانیه زیر را منتشر کرده است.

من نمی‌توانم شخص بهتری را برای پیوستن به تیم و کمک به ما برای عملی کردن تعهد و تلاش مداوم برای رسیدن به یک محل کار فراگیر و امن تصور کنم. جولی رهبر باتجربه‌ای است و ما باید اطمینان حاصل کنیم که الهام‌بخش‌ترین و عادلانه‌ترین کمپانی سرگرمی در جهان هستیم.

اکتیویژن بلیزارد

جولی هاجز که 32 سال در دیزنی فعالیت داشته، درباره مسئولیت جدیدش نظری مشابه با بابی کوتیک دارد.

نیروی کاری که در آن همه احساس ارزشمندی کنند برای موفقیت کسب و کار ما بسیار مهم است. همچنین محیط کاری مطمئن، جذاب و ایمن که خلاقیت و نوآوری را تشویق می‌کند و در آن همه کارکنان می‌توانند پیشرفت کنند، نیازی ضروری است. برای این کار تلاش جمعی لازم است و من مشتاقانه منتظر هستم تا اطمینان حاصل کنم که تنوع استعدادهای شرکت حفظ می‌شود تا باز هم محصولات سرگرمی شگفت انگیز تولید کنیم.

همه چیز از جایی آغاز شد که چند هفته پیش اداره اشتغال و مسکن کالیفرنیا از اکتیویژن بلیزارد به خاطر ایجاد فرهنگی که در آن کارمندان زن با آزار و اذیت جنسی مداوم رو به رو هستند شکایت کرد. واکنش بد این کمپانی باعث عصبانیت کارکنان شد تا 3000 هزار کارمند این شرکت نامه‌ای به نشانه اعتراض امضا کنند و خواهان تغییرات اساسی باشند.

این فشارها تا حدی نتیجه بخش بود و رئیس، مدیر بخش منابع انسانی بلیزارد و چند نفر دیگر از شرکت اخراج شدند، اما چندی پیش این شرکت به «مخفی کردن و سرکوب شواهد» و از بین بردن اسناد مورد نیاز آن‌ها برای تحقیقات متهم شد. با ادامه پیدا کردن این روند، عجیب نخواهد بود که پس از استیت فارم (شرکت بیمه) و کوکاکولا، دیگر اسپانسرهای لیگ اورواچ نیز به همکاری خود با این کمپانی پایان دهند.

با تمام این اوصاف باید منتظر ماند و دید با اضافه شدن افرادی مثل جولی هاجز شرایط کاری در اکتیویژن بلیزارد بهبود می‌یابد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + ده =

دکمه بازگشت به بالا