عمومی

احتمال تغییر صداپیشه اصلی بازی Bayonetta 3 وجود دارد

احتمال تغییر صداپیشه اصلی بازی Bayonetta 3 وجود دارد

ساخت بازی Bayonetta 3 در چند سال گذشته در سکوت خبری ادامه پیدا کرده که باعث ناراحتی و نگرانی بسیاری از طرفداران شده است.

در چند سال گذشته تنها اطلاعاتی که از بازی منتشر شده، تضمین‌های استودیو پلاتینیوم گیمز به طرفداران است. هنوز اطلاعات از تاریخ عرضه بازی و حتی تریلر جدیدی وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد که این بازی با تغییرات قابل توجهی نسبت به نسخه‌های قبلی همراه خواهد بود.

هلنا تیلور (Hellena Taylor) شخصی است که صداپیشگی شخصیت بایونتا را برعهده دارد. نقش‌آفرینی او به عنوان بایونتا با تحسین‌های زیادی همراه بوده و صدای او به عنوان جزئی از این شخصیت شناخته می‌شود. با این وجود این احتمال وجود دارد که هلنا تیلور در بازی Bayonetta 3 حضور نداشته باشد. او در پاسخ به یک کاربر در توییتر گفت که این احتمال وجود دارد که در آینده این شخصیت بدون او را به راهش ادامه دهد. سپس در توییت بعدی خودش توضیح داد که قرارداد او مانع این می‌شود که بیشتر در این زمینه صحبت کند.

بازی Bayonetta 3

Bayonetta 3 ابتدا در مراسم گیم اواردز سال 2017 با یک تریلر کوتاه معرفی شد، سپس به سکوت خبری کامل فرو رفت. با این وجود هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) از استودیو Platinum Games چندین بار به طرفداران اطمینان داده که سیستم‌های جدید بازی به خوبی پیاده‌سازی شده‌اند و توسعه آن خوب پیش می‌رود.

این استودیو به طور همزمان روی پروژه‌های مختلفی کار می‌کند که یکی از آن‌ها Project G.G نام دارد که از سال گذشته به صورت جدی‌تر در دست توسعه قرار گرفته است. دیگر بازی این شرکت نیز Babylon’s Fall نام دارد که با وجود اینکه اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده، ولی بسیار مورد انتظار است.

Bayonetta 3 هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد و به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ ساخته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شش =

دکمه بازگشت به بالا