عمومی

نسخهی از بازی Brothers in Arms در دست ساخت است

نسخه جدیدی از بازی Brothers in Arms در دست ساخت است

مدیرعامل Gearbox تایید کرد که نسخه جدیدی از بازی Brothers in Arms در دست ساخت است. به دلیل سیاست‌های استودیو، اطلاعات بیشتری تا زمان تکمیل شدن بازی منتشر نمی‌شود.

مدیرعامل Gearbox، رندی پیچفورد، در یک مصاحبه تایید کرد که استودیو در حال کار روی عنوان جدیدی از سری Brothers in Arms است. این مصاحبه در اصل در ماه فروردین انجام شده بود ولی به تازگی در یوتیوب منتشر شد و سایت Alt/Char این قضیه را کشف کرد.

پیچفورد توضیح داد که Fox و سگا چقدر مشتاق اعلام این خبر بودند، به طوری که پیش از بستن هیج قراردادی، آن‌ها خبر ساخت پروژه جدید را اعلام کردند. او تایید کرد که این اعلامیه بسیار زودهنگام بود و گفت که دوست داشت همانند Borderlands 3 تا زمانی که تولید بازی تکمیل نشده، چیزی از بازی نمایش ندهد. وی همچنین گفت:

من تا زمانی که Borderlands 3 وارد فاز بتا نشده بود، دستور معرفی بازی را ندادم.

این خیلی مزخرف است زیرا می‌دانم که تعداد بسیاری از مردم چشم انتظار ما هستند، ولی تا وقتی که بازی کامل نشده من درباره‌اش لب باز نمی‌کنم. ما طرفداران دو آتیشه‌ای برای سری Brothers in Arms داریم ولی تا زمان تکمیل شدن بازی متاسفانه باید عذاب بکشند.

از انتشار آخرین نسخه از این بازی سال‌های زیادی می‌گذرد. البته در این سال‌ها چند بازی برای موبایل عرضه شد ولی آخرین حضور قابل توجه آن در سال 2008 بود. گرچه پیچفورد در سال 2015 در مصاحبه‌ای با IGN گفته بود که استودیو برای این فرانچایز برنامه‌هایی دارد. او گفت:

بازی بعدی Brothers in Arms باید بازی خوبی باشد و ما برای همین تلاش می‌کنیم. حس می‌کنم که کارهای ناتمامی با تاریخ و تخیلات بازی داریم و می‌خواهم به آن بپردازم. مدت زمان زیادی را صرف فکر کردن به آن می‌کنم.

در همین حال یک اقتباس تلویزیونی از این مجموعه نیز در دست ساخت است که هنوز هیچ جزییاتی از آن منتشر نشده.

بیشتر بخوانید:


ویجی‌لاگ: در مورد God of War Ragnarok چی میدونیم؟

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا