عمومی

ریمستر بازی Alan Wake خالی از تبلیغات خواهد بود

ریمستر بازی Alan Wake خالی از تبلیغات خواهد بود

چند روز پیش و طی رویداد سونی، استودیو رمدی به صورت رسمی ریمستر بازی Alan Wake را به طرفداران معرفی کرد و اکنون اطلاعات جدیدی از آن منتشر شده است.

نسخه اصلی Alan Wake شامل تبلیغات مختلفی بود که رمدی با کمپانی‌های بزرگ برای آن‌ها قرارداد داشت. با این وجود به نظر می‌رسد که تمام این تبلیغات در نسخه ریمستر شده پاک خواهند شد. در نسخه اصلی ما شاهد بیلبوردی از شرکت مخابراتی Verizon و چراغ قوه و باتری‌هایی از شرکت Energizer بودیم. البته این تبلیغات خیلی اذیت نمی‌کردند و استودیو به صورت هدفمند آن‌ها را در بازی قرار داده بود. در واقع چراغ قوه و باتری‌های بخش مهمی از بازی بودند و شما برای زنده ماندن به آن‌ها نیاز دارید.

اکنون یکی از اعضای استودیو رمدی به Screen Rant اعلام کرده است که ریمستر بازی خالی از این تبلیغات خواهد بود. از این رو خبری از برندهای ورایزن، انرژایزر، فورد یا لینکلن نخواهد بود و دیگر قراردادی با این شرکت‌ها وجود ندارد. در عوض شما می‌توانید انتظار محصولات غیرواقعی ساخته شده توسط رمدی را داشته باشید. محصولاتی نظیر برنامه‌های تلویزیونی، تبلیغات مختلف و آهنگ‌هایی که با شوخی و اشاراتی به بازی‌های بعدی استودیو ساخته شده‌اند. بازی Control از چنین کارهای پر بود و اگر شایعات ساخت Alan Wake 2 صحت داشته باشند، این بهترین فرصت برای اشاره به آن است.

بازی Alan Wake

بازی Alan Wake در سال 2010 برای ایکس باکس 360 و پی‌سی عرضه شد و داستان نویسنده‌ای را بازگو می‌کرد که در جستجو همسر گمشده خود است و به آرامی متوجه می‌شود داستان ترسناک نوشته شده توسط او در حال تبدیل شدن به واقعیت است. استودیو رمدی همچنین با بسته الحاقی دوم بازی Control، شخصیت آلن را دوباره به طرفداران معرفی کردند. این بسته الحاقی توانست به خوبی جهان Control و Alan Wake را به یک دیگر متصل کند.

ریمستر Alan Wake در 13 مهر ماه برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و پی‌سی منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یک =

دکمه بازگشت به بالا