عمومی

راهنمای بازی Marvels Midnight Suns کدام قهرمانها در بازی هستند

Marvel’s Midnight Suns را به عنوان جدیدترین ساخته Firaxis، یک نقش‌آفرینی تاکتیکی بر پایه ابرقهرمانان می‌شناسیم که در جدیدترین تریلر خود، تنوع بالایی از کاراکترها را به نمایش گذاشت؛ از شخصیت‌های اصلی میدنایت گرفته تا انتقام‌جویان (Avengers) و کاراکترهای X-Men و بدین ترتیب، با گردآوری خیل عظیمی از قهرمانان مارول، توانسته است رویکردی نوین را به Midnight Sons (نه Suns) که در دهه 90 میلادی پا به عرصه قصه‌های ابرقهرمانی گذاشت، ایجاد نماید.

دکتر استرنج گروهی از ابرقهرمانان را برای مبارزه با سربازان Lilith (مادر شیاطین) گرد هم جمع می‌کند؛ تا اینجای کار، همه چیز مشابه قصه اصیل قدیمی است اما Marvel’s Midnight Suns بسیاری از شخصیت‌های بزرگ مارول را به همراه کاراکتری اصیل به نام Hunter (شکارچی) در داستان گنجانده است. اگر می‌خواهید بدانید کدام ابرقهرمان‌ها در Marvel’s Midnight Suns حضور دارند، با ادامه مقاله همراه باشید.

Marvel’s Midnight Suns از حیث کاراکترهای خود، بسیار متفاوت با نسخه دهه نودی از آب درآمده و علاوه بر هانتر، 12 شخصیت دیگر در آن حضور خواهند داشت؛ هر چند که از تریلر منتشر شده، فعلا فقط 9 تا از کاراکترها را می‌شناسیم:

  • کاپیتان آمریکا / Captain America
  • کاپیتان مارول / Captain Marvel
  • مرد آهنی / Iron Man
  • دکتر استرنج / Dr. Strange
  • ولورین / Wolverine
  • روح‌سوار / Ghost Rider

به همراه:

  • Magik
  • Blade
  • Nico Minoru

هانتر کیست؟


هانتر کاراکتری با قدمت و اصیل است؛ اگرچه مجددا طی همکاری میان Firaxis Games و مارول، طراحی شده و شخصیتی کاملا جدید و سفارشی از آب درآمده است. در اولین تریلر Marvel’s Midnight Suns می‌بینیم که او توسط دیگر ابرقهرمانان میدنایت، از یک sarcophagus برمی‌خیزد و به مبارزه علیه انبوه شیاطین لیلیث می‌پردازد. احتمالا نمی‌دانستید که هانتر، در واقع دختر لیلیث است که از مدت‌ها پیش در خواب به سر می‌برد.

کاراکتر هانتر، از حیث ظاهر و سبک بازی بسیار منعطف و تنظیم‌پذیر است. به علاوه، شما قادر به انتخاب طیف وسیعی از توانایی‌های وی خواهید بود. پس از آن که به Abbey (پایگاه عملیات میدنایت) برسید، می‌توانید با هانتر مراحلی را از بازی بگذرانید.

لیلیث (مادر شیاطین) کیست؟


اگر تعداد زیادی ابرقهرمان را در قصه‌ای جای دهید، ناگزیر خواهید بود اهریمنی خبیث را نیز به داستان بیفزایید. Lilith ملقب به مادر شیاطین، بزرگترین آنتاگونیست در Marvel’s Midnight Suns و همان جادوگر شیطانی در Midnight Sons دهه 90 میلادی، در سودای نابودی و ویرانی به کمک شیاطین خود، به زمین بازگشته است. همین منجر به خلق داستان Marvel’s Midnight Suns می‌شود که طی این RPG تاکتیکی، ابرقهرمانان ساخته Firaxis و مارول به همراه هانتر، مقابل این هجوم اهریمنی می‌ایستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دو =

دکمه بازگشت به بالا