عمومی

جیک پاول فلوید میودر قصد کشتن من را داشت

جیک پاول: فلوید می‌ودر قصد کشتن من را داشت

امروزه کمتر جوانی را می‌توان در سطح اینترنت پیدا کرد که نام جیک پاول را نشنیده باشد و حالا این بوکسر تازه کار ادعای حاشیه‌سازی کرده است.

جیک پاول 24 ساله ادعا می‌کند که فلوید می‌ودر (Floyd Mayweather)، یکی از بهترین بوکسورهای تاریخ، گروهی گنگستر را برای به قتل رساندن او استخدام کرده‌ است. پاول به تازگی در پادکست Full Send حضور داشته و به صحبت در این زمینه پرداخت است. همچنین چند ماه قبل و پیش از مسابقه بوکس غیر رسمی فلوید می‌ودر با برادر جیک پاول، فلوید جیک را به خاطر دزدیدن کلاهش با مشت زده بود.

جیک پاول باور دارد که فلوید این موضوع را فراموش نکرده و هر طور شده قصد تلافی کردن را دارد. طی این پادکست جیک درباره دلیل واقعی نفرت فلوید از خودش صحبت کرد و با اشاره به موضوع خاصی حسابی دیگران را شوکه کرد.

ما واقعاً باعث شدیم این پیرمرد احساس احمق بودن کند و ما بدون شک احساسات او را جریحه دار کردیم. من مطمئن هستم که او سعی کرد من را پشت صحنه بکشد.

جیک پاول

او در ادامه گفت که تیم امنیتیش به او خبر داد که فلوید می‌خواهد کاری انجام داده و بلایی سرش آورند، ولی او دقیقا نمی‌داند قضیه چه بود. با این وجود نمی‌توان صحبت‌های او را چندان جدی رفت و احتمالا بیشتر از هر چیزی او به دنبال خودنمایی و جلب توجه دیگران است. شاید فلوید می‌ودر قصد آسیب رساندن به جیک پاول را داشته باشد، اما در این زمینه هیچ مدرکی دیگری جز حرف‌های جیک وجود ندارد.


(1) هر عکس با فلوید میودر 3 میلیون تومان آب میخورد عکس - پارسینه
هر عکس با فلوید میودر 3 میلیون تومان آب میخورد عکس - پارسینه


(2) لوگان پل در مقابل فلوید می ودر جونیور تاریخ مبارزه ، نحوه تماشا ، مسابقه با جیک پل
لوگان پل در مقابل فلوید می ودر جونیور تاریخ مبارزه ، نحوه تماشا ، مسابقه با جیک پل


(3) اولین پیش نمایش بازی فلوید میودر و مکگرگور شمارش معکوس برای بازی قرن آغاز شد فیلم
اولین پیش نمایش بازی فلوید میودر و مکگرگور شمارش معکوس برای بازی قرن آغاز شد فیلم


(4) تولد کادوی تولدی که بوکسور معروف آمریکایی برای تولد 18 سالگی دخترش خرید شگفتی برانگیخته است تنها چیزی که برای فلوید می ودر از پول مهمتر است خانواده و دوستانش
تولد کادوی تولدی که بوکسور معروف آمریکایی برای تولد 18 سالگی دخترش خرید شگفتی برانگیخته است تنها چیزی که برای فلوید می ودر از پول مهمتر است خانواده و دوستانش


(5) مبارزه فلوید می ودر و بیگ شو فیل و فنجون در کشتی کج - ویدیو برگر
مبارزه فلوید می ودر و بیگ شو فیل و فنجون در کشتی کج - ویدیو برگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =

دکمه بازگشت به بالا