عمومی

هر آنچه از فصل هشتم فورتنایت میدانیم

در آستانه پایان فصل هفتم فورتنایت، سوال داغ این روزها تاریخ شروع فصل هشتم، آیتم‌ها و موضوع کلی آن است. این را می‌دانیم که Doctor Slone و Marigold به نبرد علیه تهاجم بیگانگان ادامه می‌دهند، و بسیاری از ماموریت‌های اخیر علیه دشمنان فضایی در فصل هشتم پیگیری خواهند شد.

بر مبنای اطلاعاتی که از یک رویداد زنده تحت عنوان Operation: Sky Fire بدست آمده است، گویا فصل هشتم فورتنایت نقطه اوج این تلاش‌هاست. همانطور که Epic Games نیز اخیرا تایید کرد که مصادف با پایان فصل جاری، تهاجم بیگانگان به پایان خواهد رسید. در واپسین روزهای مانده تا شروع فصل هشتم، منتظر غافلگیری‌های بیشتری خواهیم ماند اما در حال حاضر صرفا می‌توانیم تغییرات و اتفاقاتی را که ممکن است با شروع فصل جدید رخ دهند، بررسی کنیم. فعلا هر آنچه از فصل هشتم فورتنایت می‌دانیم، مربوط به تاریخ عرضه آن و اطلاعاتی از نحوه خرید Battle Pass است. البته بروزرسانی‌های بیشتری در راهند و متعاقبا هر چیزی ممکن است در معرض تغییر قرار بگیرد.


خرید گیفت کارت 40 دلاری فورتنایت

تاریخ انتشار فصل هشتم فورتنایت


تاریخ انتشار فصل هشتم فورتنایت هنوز اعلام رسمی نشده است؛ اگرچه می‌توان با نگاهی دقیق‌تر به بتل پس در فصل جاری، به سرنخ‌هایی دست یافت. طبق گفته وبسایت Epic Games و همچنین پیغام داخل بازی (در صفحه بتل پس)، 12 سپتامبر تاریخ اتمام بتل پس در فصل جاری خواهد بود. از آنجا که فصل جدید معمولا چند ساعت پس از پایان بتل پس فصل قبلی شروع می‌شود، می‌توان 13 سپتامبر را تاریخ شروع فصل هشتم فورتنایت در نظر گرفت.

البته این پیش‌بینی در صورتی به وقوع خواهد پیوست که مدت زمان فصل هفتم همانند فصول پیشین باشد؛ چرا که همواره ممکن است هر فصل فورتنایت برای مدتی تمدید گردد. بنابراین بایستی منتظر ماند تا تاریخ انتشار فصل هشتم فورتنایت رسما اعلام شود.

بزرگترین تغییر در فصل هشتم فورتنایت


با پایان فصل هفتم فورتنایت (موسوم به Alien-Infested) منتظر چه تغییراتی در فصل بعدی خواهیم بود؟ اگرچه هنوز اطلاعات دقیقی در این باره اعلام نشده است، انتظار وقوع هر تغییری را خواهیم داشت، جز این یکی: Battle Stars!

Battle Stars در قسمت اول فصل هفتم به یکباره حذف و در قسمت دوم آن، مجددا ظاهر شد. سوال اینجاست: آیا در فصل هشتم نیز حضور خواهد داشت؟ با توجه به اخباری که کانال‌های اطلاع‌رسانی فورتنایت منتشر کرده‌اند، بعید است شاهد حضور Battle Stars در فصل هشتم نباشیم. به عبارتی قادر خواهید بود با استفاده از مقادیر Battle Stars که جمع‌آوری کرده‌اید، پاداش‌های بتل پس را به هر نحوی که مایلید دریافت کنید.


خرید ست تفنگ بازی نرف فورتنایت مدل BASR-R

هزینه خرید Battle Pass در فصل هشتم چقدر خواهد بود؟


فورتنایت در اصل یک بازی رایگان است، اگرچه خرید بتل پس پادش‌هایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. احتمالا در فصل هشتم، برای خرید بتل پس بایستی به میزان 950 V-Bucks هزینه کنید لذا کوچکترین بسته V-Bucks که از فروشگاه فورتنایت قابل خریداری است، برای خرید بتل پس کفایت می‌کند. هم‌اکنون قیمت بسته مذکور 7.99 دلار / 6.49 یورو است و به شما 1000 V-Bucks خواهد داد.

به عنوان پیشنهادی برای شروع، می‌توانید اقدام به آپگرید Battle Bundle کنید که آنی منجر می‌شود به رتبه 25 ارتقاء یابید. این کار نیازمند 2800 V-Bucks است که می‌توانید آن را با پرداخت 19.99 دلار / 15.99 پوند انجام دهید؛ البته اگر هم‌اکنون 2500 V-Bucks دارید، فورتنایت برای آپگرید Battle Bundle به میزان 300 V-Bucks نیز به شما هدیه خواهد داد.

اگر قصد ندارید پولی خرج کنید، به دنبال کسب V-Bucks رایگان باشید. ممکن است وسوسه شوید سری به وبسایت‌هایی بزنید که ادعای ارائه V-Bucks رایگان دارند؛ مراقب باشید در دام کلاهبرداری آن‌ها نیفتید! به یاد داشته باشید، بتل پس بعدی فورتنایت در سپتامبر قابل خریداریست لذا اگر تاکنون 950 V-Bucks ذخیره کرده‌اید، برای خرید آن کنار بگذارید.


فعلا اطلاعات بیشتری از فصل هشتم فورتنایت در دست نیست. پس بیایید منتظر انتشار آن بمانیم و تا آن موقع، به فکر راهی برای غلبه بر مهاجمان بیگانه در فورتنایت باشیم!


(1) رویداد Sky Fire فورتنایت هر آنچه از جدیدترین رویداد Fortnite میدانیم - وبلاگ انار گیفت
رویداد Sky Fire فورتنایت هر آنچه از جدیدترین رویداد Fortnite میدانیم - وبلاگ انار گیفت


(2) همه چیز درباره فصل هشتم Chapter 2 بازی فورتنایت [تاریخ شروع تغییرات] - پلی مگ
همه چیز درباره فصل هشتم Chapter 2 بازی فورتنایت [تاریخ شروع تغییرات] - پلی مگ


(3) همه چیز درباره فصل 8 Fortnite تغییرات سیزن هشتم فورتنایت - پلی مگ
همه چیز درباره فصل 8 Fortnite تغییرات سیزن هشتم فورتنایت - پلی مگ


(4) راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت هفته دهم سیزن 6 از چپتر 2 فروشگاه سرگرمی تیلنو
راهنمای چلنج های هفتگی فورتنایت هفته دهم سیزن 6 از چپتر 2 فروشگاه سرگرمی تیلنو


(5) راهنمای چالش های فصل هشتم Fortnite هفته دهم - زومجی
راهنمای چالش های فصل هشتم Fortnite هفته دهم - زومجی


(6) تاریخ شروع فصل هشتم بازی Fortnite مشخص شد - کلیک
تاریخ شروع فصل هشتم بازی Fortnite مشخص شد - کلیک


(7) راهنمای بتل پس فورتنایت فصل هشتم [هفته اول]
راهنمای بتل پس فورتنایت فصل هشتم [هفته اول]


(8) هر آنچه در مورد فصل 9 فورتنایت میدانیم - وینفون
هر آنچه در مورد فصل 9 فورتنایت میدانیم - وینفون


(9) آموزش چلنج های فورتنایت هفته 8 فصل 6 چپتر دوم - وبلاگ انار گیفت
آموزش چلنج های فورتنایت هفته 8 فصل 6 چپتر دوم - وبلاگ انار گیفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سه =

دکمه بازگشت به بالا