عمومی

چگونه در فورتنایت سریعتر XP بگیریم

برای آن که روند پیشرفت محسوسی در فورتنایت داشته باشید، ضروریست بدانید چگونه می‌توان به پروسه ارتقاء درجه (level up) سرعت داد. تنها راه ممکن این است که در طول هر فصل، به تمامی آیتم‌های پاداش و جایزه دست یابید. متاسفانه امکان استفاده از کدهای تقلب در فورتنایت وجود ندارد و خبری از میان‌بر و باگ نیست؛ اما روش‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که با بهره‌گیری از آنها بتوانید هرچه بیشتر و سریع‌تر XP بگیرید.

چالش‌های هفتگی را جدی بگیرید


بر خلاف گذشته، دیگر الزامی به خرید Battle Pass برای اتمام ماموریت‌ها و چالش‌ها نیست. به علاوه، دوران ولخرجی برای کسب کارت‌های V-Bucks (برای دست‌یابی به چالش‌ها) نیز گذشت. هر هفته در فورتنایت، ماموریت‌های جدیدی ارائه می‌شوند که انجام آن‌ها کلید رشد سریع در فورتنایت است. چرا که هم‌اکنون قادر به کسب 3000 XP در هر رقابت هستید اما با انجام چالش‌های هفتگی مذکور، توان بالقوه کسب XP به 42000 افزایش می‌یابد؛ اینگونه قادر خواهید بود به آسانی از نردبان موفقیت و ارتقاء رتبه در فورتنایت بالا بروید. به یاد داشته باشید، آیتم‌های Legendary فقط 1 هفته دوام دارند و پس از آن، ناپدید می‌شوند پس برای کسب حداکثر XP، وظایف هفتگی را سریعا دنبال کنید و موردی را از قلم نیندازید.

از چالش‌های روزانه غافل نشوید


احتمالا به این نکته توجه نداشته‌اید که در انتهای لیست چالش‌ها، 3 چالش روزانه (با رنگ سبز و جزء طبقه‌بندی rare) به همراه تایمر شمارش معکوس، جای گرفته‌اند که هرکدام، حاوی وظایف ساده‌ای چون جمع‌آوری آیتم ها و صندوقچه‌ها یا ماهی‌گیری هستند. این چالش‌ها هر 24 ساعت عوض می‌شوند و انجام هرکدام به میزان 17000 XP برای شما به ارمغان می‌آورند. این وظایف روزانه، پروسه‌ای کارآمد برای افزایش سریع XP قلمداد می‌شوند. اگر آن‌ها را تکمیل کنید، به سرعت چالش‌های دیگری جایگزین می‌شوند اما مقیاس پاداش‌ها به یکباره کاهش می‌یابد به طوری که با انجام چالش‌های جدید، فقط 1700 XP نصیب شما خواهد کرد.

چالش‌های روزانه هر روز در 3 نوبت، 7 صبح و 10 صبح و 3 بعد از ظهر آپدیت می‌شوند بنابراین می‌توانید با آگاهی از زمان‌بندی آن‌ها، حداکثر میزان XP را از آن‌ها به دست آورید.

از قابلیت Party Assist به منظور تکمیل سریع ماموریت‌ها استفاده کنید


بعضی از ماموریت‌ها برچسب Party Assist خورده‌اند؛ آن‌ها را می‌توان بصورت تیمی انجام داد که این سبب افزایش شانس موفقیت و نیز تکمیل سریع ماموریت‌ها می‌شود. اگر قادر به تشکیل تیم نیستید، خود را به هر زحمتی درون یک تیم جای دهید تا از پاداش‌ها و پیشرفت‌های آن بهره‌مند شوید.


(1) مکان تمامی سکه های اکس پی XP Coins فصل سوم چپتر 2 بازی فورتنایت - پلی مگ
مکان تمامی سکه های اکس پی XP Coins فصل سوم چپتر 2 بازی فورتنایت - پلی مگ


(2) آموزش لول آپ سریع بالا بردن لول در بازی فورتنایت [بهترین نکات و روش ها] - پلی مگ
آموزش لول آپ سریع بالا بردن لول در بازی فورتنایت [بهترین نکات و روش ها] - پلی مگ


(3) گلیچ اکس پی بینهایت در فورتنایت fortnite xp glitch
گلیچ اکس پی بینهایت در فورتنایت fortnite xp glitch


(4) روش گرفتن XP رایگان به همراه گیم پلی عالی از سیزن 3 فورتنایت
روش گرفتن XP رایگان به همراه گیم پلی عالی از سیزن 3 فورتنایت


(5) مکان XP مخفی شده در فورتنایت
مکان XP مخفی شده در فورتنایت


(6) مکان تمامی سکه های اکس پی XP Coins فصل چهارم چپتر 2 بازی فورتنایت - پلی مگ
مکان تمامی سکه های اکس پی XP Coins فصل چهارم چپتر 2 بازی فورتنایت - پلی مگ


(7) پیدا کردن XP در بازی فورتنایت fortnite
پیدا کردن XP در بازی فورتنایت fortnite


(8) مکان تمامی سکه های اکس پی XP Coins فصل پنجم چپتر 2 بازی فورتنایت - پلی مگ
مکان تمامی سکه های اکس پی XP Coins فصل پنجم چپتر 2 بازی فورتنایت - پلی مگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =

دکمه بازگشت به بالا