دکوراسیون داخلی منزلعمومیویژه

راهنمای خرید بهترین فرش برای جهیزیه

خرید فرش

برای انتخاب بهترین مدل فرش اتاق خواب عروس، باید ویژگی‌ها و المان‌های زیادی را در نظر بگیرید؛ از رنگ گرفته تا سبک دکوراسیون از اندازه تا چند شانه بودن فرش، نکات زیادی هستند که برای خرید بهترین فرش جهیزیه عروس باید به آن دقت کنید.

در هنگام خرید جهیزیه، بیشتر نوعروس‌ها به دکوراسیون اتاق پذیرایی و لوازم آشپزخانه توجه می‌کنند. سپس سرویس خواب مناسبی، برای اتاق خواب انتخاب کرده و به سایر المان‌های این قسمت از خانه، توجهی ندارند. در حالی که یکی از مهم‌ترین وسایل اتاق خواب، فرش را فراموش کرده‌اند. اما اگر زیبایی اتاق خواب و دکوراسیون آن برای شما، به اندازه چیدمان پذیرایی و نشیمن اهمیت دارد؛ باید به فرش توجه ویژه‌ای داشته باشید. با ما همراه باشید، تا با دانستن ترفند‌هایی بهترین مدل فرش اتاق خواب عروس را انتخاب کنید.

اندازه استاندارد مدل فرش جهیزیه عروس

تا همین چند سال پیش، فرش جدیدی که برای خانه خریداری می‌شد باید لب به لب دیوار قرار می‌گرفت؛ اگر فرش چند سانتی از دیوار فاصله داشت، انتخابی نامناسب به نظر می‌آمد. اما حالا اصول دکوراسیون تغییر کرده و فرشی که برای اتاق خواب عروس یا اتاق نشیمن انتخاب می‌کنید، باید حتما مقداری از لبه دیوار فاصله داشته باشد.

با این وجود برخی از نوعروس‌ها، توجهی به این قانون نکرده و یک فرش بزرگ و گران قیمت اما اشتباه را برای اتاق خواب خریداری می‌کنند. به طور کلی فرش اتاق خواب عروس، باید از هر سمت در حدود بیست سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد. اگر فرش کل سطح اتاق را بپوشاند، دیگر زیبایی سرویس خواب و سایر المان‌ها به چشم نمی‌آید؛ با قرار گرفتن فرش در زیر تخت و میز هم، صدمات زیادی به بافت آن وارد می‌شود.

با توجه به این قائده باید برای اتاق خواب کوچک، فرش کوچک هم انتخاب کنید؛ تا فضا دلبازتر و جادارتر به نظر بیاید. در مواردی حتی می‌توانید، یک قالیچه کوچک را برای اتاق انتخاب کنید. پهن کردن یک قالیچه کوچک در اتاق خواب عروس باعث می‌شود، تمیز و نظافت کردن زیر سرویس خواب راحت‌تر باشد.

خرید فرش

فرش جهیزیه نوعروس باید چه رنگی باشد؟

نباید تاثیر رنگ فرش اتاق خواب، در زیبایی دکوراسیون را دست کم گرفت. اگر در انتخاب رنگ فرش مردد مانده‌اید، ابتدا به رنگ و طرح سایر وسایل توجه کنید.

اگر اتاق خواب کوچکی دارید، بهتر است رنگ سرویس خواب، پرده و فرش را روشن انتخاب کنید تا اتاق بزرگ‌تر به نظر برسد. برای اتاق خواب‌های بزرگ، از فرش‌های تیره استفاده کنید؛ تا حال و هوایی فانتزی به اتاق ببخشید. سبک دکوراسیون را فراموش نکنید، برای طرح کلاسیک باید از فرش‌های روشن با طرح‌ها و نقش‌های ایرانی استفاده کنید. برای سبک مینیمال، یک فرش کوچک به رنگ سفید یا سیاه انتخاب مناسبی است. فرش ترک نیز، رنگ‌ها و اشکال جذابی دارد و زیبایی اتاق خواب را دو چندان خواهد کرد.

به طور کلی بهتر است در هنگام خرید فرش ماشینی ، رنگی خنثی برای اتاق خواب عروس انتخاب کنید؛ اگر اتاق خواب شما با وسایل مختلف پر شده و بسیار شلوغ است، انتخاب یک فرش با طرح و اشکال پیچیده هم به شلوغ شدن بیشتر اتاق خواب می‌انجامد. پس خرید یک فرش با طرح خنثی، محیط را متعادل می‌کند. همچنین فرش خنثی تا چند سال به روز مانده و شما را از خرید فرش جدید و مدرن بی نیاز می‌کند.

بهترین شکل فرش برای اتاق خواب عروس

اگر به دنبال طرح‌هایی جدید برای فرش اتاق خواب عروس هستید، کمی ریسک کرده و فرش‌هایی با اشکال هندسی را انتخاب کنید. فرش بیضی ، فرش لوزی و گرد شاید از قیمت خرید بیشتری برخوردار باشند؛ اما طرحی به یاد ماندنی و جذاب دارند.

فرش اتاق خواب عروس چند شانه باشد؟

ممکن است حین خرید فرش اتاق خواب عروس، با این سوال مواجه شوید که فرش چند شانه خوب است؟ فرش‌ها از 400 شانه شروع شده و به 1200 شانه می‌رسند. فرشی که شانه بالاتری داشته باشد، لطیف‌تر بوده و بافت ریز آن شباهت بیشتری به فرش دستباف دارد. فرش‌های 1200 شانه اغلب برای اتاق پذیرایی و نشیمن، انتخاب شده و استفاده می‌شوند.

فرش‌هایی با شانه پایین‌تر، ضخامت بیشتری داشته و از قیمت کمتری برخوردار هستند. برای انتخاب بهترین مدل فرش اتاق خواب عروس، باید فرش ماشینی 700 شانه انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که بخشی از فرش، به زیر تخت رفته و ممکن است به بافت آن آسیب بخورد؛ پس باید ضخیم بوده و ماندگاری بالایی هم داشته باشد. برای خرید فرش جهیزیه نوعروس، باید فرشی از جنس آکریلیک را انتخاب کنید. فرش آکریلیک پرزدهی نداشته و دوام و مقاومت بالایی دارد. شستشوی آن نیز آسان بوده و جنسی لطیف دارد.

خرید فرش

با فرش کاشان، جدیدترین فرش عروس را انتخاب کنید!

در زمان انتخاب فرش جهیزیه اتاق خواب عروس، باید سلیقه به خرج داده و وسواس زیادی داشته باشید؛ تا بتوانید بهترین مدل فرش اتاق خواب عروس را انتخاب کنید. اگر به دنبال طرح‌های متنوع با رنگ‌های شیک و جذاب و البته قیمت مناسب هستید، می‌توانید به فروشگاه‌های آنلاین فرش سری بزنید. یکی از این فروشگاه‌های اینترنتی فروش فرش، که امکان خرید قسطی را برای مشتریان خود فراهم کرده، فرش دیوان است. شما می‌توانید برای پیدا کردن جدیدترین فرش عروس، به فروشگاه اینترنتی فرش دیوان مراجعه و از با کیفیت‌ترین فرش‌های کاشان بازدید و از بین مدل‌های گوناگون انتخاب کنید.

پس اگر برای خرید تابلو فرش ، فرش ماشینی سنتی، فرش مدرن و فرش ابریشم ماشینی به دنبال فروشگاه فرشی معتبر با شرایط خرید قسطی هستید، فرش دیوان را فراموش نکنید.

خرید آنلاین فرش ایرانی باید چه مزیتی داشته باشد

1- هنگام خرید در فروشگاه های معتبر که تمام شانه های 400، 500، 700، 1200، 1500، 1700 آن موجود باشد تا خریدار بر اساس نیاز و بودجه ی خود آن را انتخاب کند.

2- اگر قصد خرید آنلاین داشتید امکان ارسال ویدیو از فرش داشته باشد

3- امکان مشاوره در خصوص انتخاب فرش مورد نظر وجود داشته باشد

4- ارسال رایگان و پرداخت درب منزل

همه ی این موارد برای خرید فرش ایرانی از شرکت فرش دیوان امکان پذیر می باشد بعلاوه به دو صورت آنلاین و حضوری وجود دارد. جهت خرید آنلاین به وب سایتwww.farshdivan.com مراجعه فرمایید.

شماره تماس: 09133605595 – 09133647713

آدرس نمایشگاه: کاشان، بلوار قطب راوندی، کوی حکمت 33، نبش افشان 21، شرکت فرش دیوان کاشان


(1) راهنمای خرید فرش جهیزیه عروس نکات مهم
راهنمای خرید فرش جهیزیه عروس نکات مهم


(2) راهنمای کامل خرید فرش جهیزیه فرش دستباف بخریم یا ماشینی حواشی
راهنمای کامل خرید فرش جهیزیه فرش دستباف بخریم یا ماشینی حواشی


(3) راهنمای خرید فرش جهیزیه عروس آدرس فروشگاه گالری عکس فرش ماهور
راهنمای خرید فرش جهیزیه عروس آدرس فروشگاه گالری عکس فرش ماهور


(4) راهنمای خرید بهترین فرش برای جهیزیه
راهنمای خرید بهترین فرش برای جهیزیه


(5) خرید فرش جهیزیه ، طرح فرش عروس - فرش ماشینی
خرید فرش جهیزیه ، طرح فرش عروس - فرش ماشینی


(6) بهترین فرش ماشینی در سال 1399 کدام است - ازکجا میتوان خرید ماهور مارکت
بهترین فرش ماشینی در سال 1399 کدام است - ازکجا میتوان خرید ماهور مارکت


(7) خرید فرش جهیزیه از بهترین وبسایت فرش - فرش هانی
خرید فرش جهیزیه از بهترین وبسایت فرش - فرش هانی


(8) راهنمای کامل خرید فرش جهیزیه عروس پرفروش ترین فرش جهیزیه
راهنمای کامل خرید فرش جهیزیه عروس پرفروش ترین فرش جهیزیه


(9) بهترین راهنمای خرید فرش جهیزیه
بهترین راهنمای خرید فرش جهیزیه


(10) راهنمای کامل خرید فرش جهیزیه 5 نکته مهم درانتخاب فرش عروس درهایپرفرش
راهنمای کامل خرید فرش جهیزیه 5 نکته مهم درانتخاب فرش عروس درهایپرفرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 6 =

دکمه بازگشت به بالا