بخش تنظیم خانوادهعمومیمقالات پزشکی و بهداشتی

ریپکس آلت تناسلی مردان را تکه تکه می کند

مردانی که در سوئد به زنان تجاوز می کنند به زودی یا از این عمل دست خواهند کشید و یا با آلت تناسلی تکه تکه شده مجبور به مراجعه به مراکز پزشکی خواهند شد.این سلاح که در سوئد جلب توجه بسیاری کرده است توسط ” سونت اهلرز ” بانوی 57 ساله , پزشک و تبعه آفریقای جنوبی طراحی و به جامعه زنان هدیه شده است.سالانه حدود 50 هزار تجاوز به زنان در آفریقای جنوبی صورت می گیرد.دکتر ” اهلرز ” در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد اختراع خود و تلاش در جلوگیری از تجاوز به زنان و نیز مجازات مردان تجاوزگر به توضیحات پرداخت.او در پاسخ به سوال خبرنگاران که چگونه به فکر طراحی این اختراع افتاده است گفت:

بیست سال قبل با زنی ملاقات کردم که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود. او به من گفت: ای کاش انجایی که لازم بود دارای دندان بود.

دکتر اهلرز از آن پس در فکر اختراع و تکامل آنچه که امروز ” ریپکس ” نام گرفته و به مرحله بهره برداری رسیده افتاده است.ریپکس نه تنها جلوی تجاوز به زنان را می گیرد و مردان تجاوزگر را مورد مجازاتی دردناک قرار می دهند , بلکه همچنین از ابتلای احتمالی زنان به ویروس ” اچ آی وی ” و دیگر بیماریهای مقاربتی در صورت وقوع یک تجاوز نیز محافظت می کند.

بانوانی که مایل به استفاده از ریپکس هستند دستگاهی لوله شکل را در مهبل خود نصب می کنند.این دستگاه لوله ای شکل , در بیرون از ماده ای لاستیکی و انعطاف پذیر ساخته شده است که صدمه ای به بدن زن وارد نکرده و استفاده از آن نیز برای زنان ناخوشایند نخواهد بود.به گفته دکتر اهلرز زنان زیادی به صورت آزمایشی از ریپکس استفاده نموده و راحتی و آسان بودن استفاده از آن را تایید کرده اند. همچنین اثر منهدم کننده ریپکس بر روی ماکتهای به شکل آلت تناسلی مردان نیز آزمایش شده و نتایج آن نیز بسیار رضایت بخش اعلام شده است.

قسمت داخلی ریپکس از جمله با ماده ای طراحی شده است که اولا بمانند یک ” کاندوم ” عمل کرده و زنان را از ابتلای احتمالی به ویروس ایدز و دیگر امراض جنسی که مرد متجاوز ممکن است به آن مبتلا باشد محافظت می کند و همچنین در صورتی که مردی تلاش کند تا عمل تجاوز را به صورت کامل به انجام برساند , ریپکس به آلت تناسلی مرد تجاوزگر چسبیده و قلابهای میکروسکوپی چسبنده آن وارد عمل می شود. دکتر اهلرز درد وحشتناک این تله را گارانتی کرده و همچنین اضافه می کند که تجاوزگر با آلتی تکه تکه و پوست کنده شده مجبور به مراجعه به مراکز درمانی خواهد شد که آنان نیز به نوبه خود پلیس را در جریان خواهند گذاشت و اگر مردی سعی کند خود ریپکس را از آلتش جدا کند قلابهای آن به صورت باز هم عمیق تری در آلت وی فرو رفته و تنها با یک جراحی قابل جدا شدن خواهد بود .اعلام شده که ریپکس از سال آینده در سوئد به معرض فروش گذاشته خواهد شد.


ریپکس آلت تناسلی مردان را تکه تکه می کند
ریپکس آلت تناسلی مردان را تکه تکه می کند
ریپکس آلت تناسلی مردان را تکه تکه می کند
ریپکس آلت تناسلی مردان را تکه تکه می کند
ریپکس آلت تناسلی مردان را تکه تکه می کند

(1) babi blog ریپکس آلت تناسلی مردان را
babi blog ریپکس آلت تناسلی مردان را تکه تکه می کند


(2) ریپکس آلت تناسلی مردان متجاوز را تکه
ریپکس آلت تناسلی مردان متجاوز را تکه تکه می کند


(3) ریپتکس آلت مردان را تکه تکه میکند
ریپتکس آلت مردان را تکه تکه میکند گالری عکس مطالب خواندنی


(4) له شدن برهنه لوله آلت تناسلی مرد
له شدن برهنه لوله آلت تناسلی مرد


(5) اتفاقات بدی که برای آلت تناسلی مردان می افتد تریبون آزاد
ایجاد پلاک بر روی آلت تناسلی سبب بیماری پیرونی یا انحنای آلت میگردد. به عبارتی وجود یک منحنی دراماتیک بر روی آلت تناسلی مرد که به هنگام نعوظ دردناک بوده و عمل جنسی را با مشکل مواجه میسازد. موضوع وحشتناکتر آن که در ایالت متحده، تشخیص این بیماری، هر ساله بین 65 تا 120 هزار


(6) کاندوم زنانه برای جلوگیری از تجاوز - این کاندوم پوست آلت
دکتر اهلرز درد وحشتاک ریپکس را تضمین کرده و می گوید متجاوز با آلتی تکه تکه و پوست کنده شده مواجه خواهد شد . فرد متجاوز مجبور خواهد شد برای رهایی از این درد به پزشک مراجعه نماید . اگر فرد سعی کند خودش ریپکس


(7) babi blog ریپکس آلت تناسلی مردان را تکه تکه می کند
ریپکس آلت تناسلی مردان را تکه تکه می کند مردانی که در سوئد به زنان تجاوز می کنند به زودی یا از این عمل دست خواهند کشید و یا با آلت تناسلی تکه تکه شده مجبور به مراجعه به مراکز پزشکی خواهند شد.این سلاح جدید که در سوئد جلب


(8) 20 مشکل آلت تناسلی مردان که باید بشناسند
13.04.2021 شامل یک عصب فشاری یا فشار در آلت تناسلی است که می تواند باعث درد مزمن شود. پسوریاسیس. شرایطی که در ان آلت تناسلی تکه های بزرگ قرمز با لبه تیزی دارد می تواند ارثی باشد اما به ندرت یک وضعیت جدی است.


(9) دیار نازنین من AntiRapet
دیار نازنین من AntiRapet


(10) آلت تناسلی دفن شده مخفی علت و درمان
آلت تناسلی دفن شده مخفی علت و درمان با جراحی - متخصص اورولوژیدکتر نامداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا