اخبار اقتصادیعمومیمطالب خواندنی و اخبارویژه

چرا خرید بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود محسوب میشود

چرا خرید بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود محسوب می‌شود؟

سرمایه گذاران به خرید بیت کوین و ارزهای دیجیتال رو آورده و به خرید و فروش BitCoin علاقه شدیدی نشان می‌دهند. اما جذابیت بیت کوین برای آن‌ها چیست؟

ارزهای دیجیتال جزو داغ‌ترین زمینه‌ها برای سرمایه ‌گذاری طی سال‌های اخیر به شمار رفته‌‌اند. روز به روز تعداد افرادی که به فعالیت در این حوزه رو می‌آورند افزایش یافته و حجم مبادلات بالاتر می‌رود. در حال حاضر حجم بازار رمز ارزها چیزی بالغ بر 263 میلیارد دلار است! پیش‌بینی شده در سال‌های آتی، این رقم افزایش چشم‌گیری داشته باشد. در این میان خرید بیت کوین سهم بسیار زیادی داشته و با وجود نزدیک به پنج هزار ارز دیجیتال، بالای 60 درصد سهم ترید در اختیار BitCoin قرار دارد.

اگرچه پیش از ظهور بیت کوین نیز ارزهای دیجیتال به شکلی دیگر وجود داشتند، اما به لطف فناوری بلاک چین، BitCoin توانست پنجره‌ای جدید به روی دنیای اقتصاد و تکنولوژی باز کرده و پتانسیل بالا و همچنین کاربرد فراوان ارزهای دیجیتال را نشان بدهد. روز به روز کوین‌های جدیدی وارد چرخه شده و تریدرها به معامله آن‌ها با یکدیگر می‌پردازند، اما همه این افراد در یک موضوع اتفاق نظر دارند؛ خرید و فروش بیت کوین یک سرمایه‌ گذاری مطمئن و پرسود است، چرا که هیچ ارزی حداقل تا چند دهه پیش رو قادر به تصاحب جایگاه نخست آن نیست.

با خرید بیت کوین یک دارایی با ارزش کسب می‌کنید

با نوجه به حجم بالای خرید اتریوم این ارز بعد از بیت کوین، دومین رمز ارز پرفروش محسوب می‌شود. ارزش کل بازار اتریوم برابر 47 میلیارد دلار است، در حالی که این رقم برای ارز دیجیتال بالا دست آن یعنی خرید بیت کوین به 216 میلیارد دلار می‌رسد! این موضوع نشان‌دهنده اقتدار BitCoin در بازار ارزهای دیجیتال است؛ بیت کوین اولین و پرمعامله‌ترین رمز ارز به شمار رفته و هیچ آلت کوینی در آینده نزدیک حتی قادر به نزدیک شدن به آن از نظر میزان سهم بازار، نخواهد بود.

برای کاربران ایرانی، خرید و فروش بیت کوین از دو جهت سودآور است؛ از یک سو محبوبیت و میزان استفاده از این ارز به مرور زمان، با شتابی بالا، در حال افزایش است، موضوعی که به بالاتر رفتن قیمت بیت کوین منجر می‌شود. از طرفی دیگر در کشور ما، هر از چند گاه شاهد نوسان قیمت دلار هستیم. دست به دست دادن هر دو نوسان باعث می‌شود در صورت تشخیص بهترین زمان خرید و سپس فروش، به سود بسیار خوبی دست پیدا کنید.

در سال 2015، هر واحد BitCoin در بهترین زمان 463 دلار ارزش پیدا کرد. در همین سال، قیمت ارز دیجیتال نام برده حتی تا 115 دلار نیز تقلیل یافت. تصور کنید اگر پنج سال پیش کل دارایی خود را صرف خرید بیت کوین کرده بودید، امروز با توجه به قیمت 11,670 دلاری هر واحد آن، چقدر سرمایه داشتید؟ تحلیلگران و اقتصاددان‌های متعددی عقیده دارند قیمت بیت کوین باز هم در آینده افزایش پیدا خواهد کرد، به طوری که بعید نیست اختلاف قیمت کنونی با وضعیت آینده، شبیه به اختلاف ارزش حال حاضر با سال 2015 باشد!

به منظور ورود به بازار ارزهای دیجیتال اجباری برای خرید نخستین و مهم‌ترین کوین وجود نداشته و می‌توانید بخشی از سرمایه خود را به خرید چین لینک یا سایر رمز ارزها اختصاص بدهید. یک تریدر حرفه‌ای به وسیله دنبال کردن آخرین اخبار و مطالعه تحلیل قیمت ارزها، همواره در حال خرید و فروش و تبدیل رمز ارزها به یکدیگر بوده و با این کار، سود هنگفتی به جیب می‌زند. به منظور دریافت سیگنال‌های ضروری برای پی بردن به بهترین زمان خرید یا فروش می‌توانید به وب سایت بیت 24 مراجعه کنید.

رپورتاژ آگهی /

چرا خرید بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود محسوب میشود
چرا خرید بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود محسوب میشود
چرا خرید بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود محسوب میشود
چرا خرید بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود محسوب میشود
چرا خرید بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود محسوب میشود

(1) چرا خرید بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن baharnews.ir
چرا خرید بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود محسوب میشود - بهار نیوز


(2) آیا سرمایه گذاری در بیت کوین معقول khabaronline.ir
آیا سرمایه گذاری در بیت کوین معقول است - خبرآنلاین


(3) قبل از سرمایهگذاری در ارزهای دیجیتال bashgah.com
قبل از سرمایهگذاری در ارزهای دیجیتال این 7 نکته مهم را بخوانید


(4) سرمایه گذاری کم ریسک و پرسود - بهترین سرمایه گذاری سال 99
سرمایه گذاری کم ریسک و پرسود میدونی چیه در این مقاله میخوایم به بهترین سرمایه گذاری در سال 99 که هم کم ریسک هستش و هم پرسود بپردازیم. همراه ما باش.


(5) چه چیزی خرید بیت کوین را با ارزش می کند - گالری ربیعی
روز به روز کوینهای جدیدی وارد چرخه شده و تریدرها به معامله آنها با یکدیگر میپردازند اما همه این افراد در یک موضوع اتفاق نظر دارند خرید و فروش بیت کوین یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود است چرا که هیچ ارزی حداقل تا


(6) آیا سرمایه گذاری در بیت کوین معقول استdonya-e-eqtesad.com
آیا سرمایه گذاری در بیت کوین معقول است


(7) بیت کوین donya-e-eqtesad.com
چرا همه به دنبال پدیدهای به نام بیت کوین هستند


(8) آیا سرمایهگذاری در بیت کوین معقول است eghtesadonline.com
آیا سرمایهگذاری در بیت کوین معقول است اقتصاد آنلاین


(9) سرمایه گذاری پرسود و مطمئن فقط با چند کلیک
سرمایه گذاری پرسودسرمایه گذاری مطمئنبورسسازمان بورس و اوراق بهادارسرمایه گذاری در بورسصندوق های سرمایه گذاری


(10) آیا سرمایه گذاری در بیت کوین معقول rade.ir
آیا سرمایه گذاری در بیت کوین معقول است رده Rade

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − یک =

دکمه بازگشت به بالا