عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

دعوا بر سر دروغ های مالی در زندگی مشترک

دعوا بر سر دروغ های مالی در زندگی مشترک
دعوا بر سر دروغ های مالی در زندگی مشترک
دعوا بر سر دروغ های مالی در زندگی مشترک
دعوا بر سر دروغ های مالی در زندگی مشترک

دعوا بر سر دروغ های مالی در زندگی مشترک

اکثر مردان و زنان در زندگی مشترک درمورد میزان دستمزد و مسائل مالی شان سعی می کنند مواردی را مخفی کنند و به هم دیگر نگویند. مخفی کردن پول! ما آنرا خیانت مالی می‌نامیم چون این خلاف چیزی است که دونفر دریک رابطه به هم وعده داده‌اند.

مردها بیشتر از زن‌ها درمورد میزان درآمدشان دروغ می گویند. انها طبق معمولً دلایل خودشان را برای اینکار دارند. برخی‌ها فکر می کنند لازم نیست کسی درآمدشان را بداند و این را بخشی از اقتدار خود می دانند، برخی‌ها برای جلوگیری از خرج زیاد اینکار را میکنند و برخی هم ترکیبی از هر دوی این ها هستند. این البته می تواند بیانگر سیستم فکری پدرسالارانه مرد نیز باشد.

زنان هم درمورد مسائل مالی دروغ میگویند انها هم با دلایل مخصوصاً خود اینکار را میکنند؛ گاهی برای روز مبادا، گاهی برای حمایت از خود یا فرد دیگری و گاهی هم به‌خاطر ترس از این که دیگری بخواهد همه ی درآمد را در اختیار خودش بگیرد.

تنها راهی که برای حل این نوع پنهانکاری دارید این است که باورهایتان را تغییر بدهید، بنای رابطه را بر اعتماد بگذارید برای اینکار می توانید باهم حرف بزنید اگر نگرانی خاصی وجوددارد که باعث این نوع پنهانکاری میشود ابتدا این نگرانی را رفع کنید.

با این حال پیش می‌‌آید فردی که تحت فشار مالی توسط دیگری قرار میگیرد گاهی درمورد میزان هزینه‌ها دروغ بگوید. زنی را درنظر بگیرید که توسط همسرش در مضیقه مالی است و سعی می کند هزینه‌های شخصی‌اش را از هزینه‌های خانواده پرداخت کند. مسأله دراین موارد بسیار پیچیده است چون او بر اثر خشونت مالی همسر هزینه‌ها را مخفی می کند.

علاوه بر این خیلی اوقات افراد درمورد هزینه‌‌ای که برای خانواده خودشان میپردازند به هم دروغ می گویند. مرد و زن هردو ممکن است چنین پنهانکاری‌هایی داشته باشند فقط به این علت که طرف مقابل تاب و تحمل چنین هزینه‌هایی را ندارد.

به ظاهر ماجرا که نگاه می کنید خیلی آنرا تهدید‌آمیز و جایی برای نگرانی نمی بینید. اما این ممکن است به یک بحران در رابطه مبدل شود یا ممکن است نوعی تهدید یا اذیت فرد مقابل به حساب بیاید. این در حالی است که مسأله میتواند از همان ابتدا براحتی حل شود. کافی است هزینه‌های جاری

خانواده و هزینه‌های فردی مشخص شوند و هردو نفر به پرداخت صادقانه هزینه‌های جاری خانواده متعهد باشند. در مورد هزینه‌های فردی هر شخصی حق دارد آزادانه آنرا برای خودش خرج کند بدون این که وادار باشد به دیگری توضیح بدهد که با پول‌ها چه کرده است. مادامی که این هزینه‌های فردی باعث بی‌اعتمادی در رابطه نمی شود دیگری نمیتواند در آن مداخله کند.


(1) دعوا بر سر دروغ های مالی در زندگی مشترک
دعوا بر سر دروغ های مالی در زندگی مشترک - سی فارس


(2) تاثیر دروغ در زندگی مشترک علل و
تاثیر دروغ در زندگی مشترک علل و تاثیرات دروغگویی


(3) تاثیرات دروغ در زندگی مشترکخبر فوری
تاثیرات دروغ در زندگی مشترکخبر فوری


(4) 60 سریال محبوب تاریخ که بیشترین نمره IMDB را دارند - یک پزشک
در این سریال به وقایع تاریخی-اجتماعی مهم در جامعه انگلستان و جهان و تأثیر آن بر زندگی اشراف و مردم عادی اشاراتی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از غرق شدن تایتانیک و جنگ جهانی اول در فصل اول، همهگیری جهانی 1918


(5) دروغ هایی درمورد زندگی مشترک که نباید
دروغ هایی درمورد زندگی مشترک که نباید باور کنید


(6) اگر به خاطر پول دعوا کنید، طلاق می گیرید
اگر به خاطر پول دعوا کنید، طلاق می گیرید


(7) آیا سر پول و مسایل مالی با شریک عاطفی
آیا سر پول و مسایل مالی با شریک عاطفی خود همیشه دعوا دارید - روزیاتو


(8) دروغگویی به همسر برای مسائل مالی
دروغگویی به همسر برای مسائل مالی


(9) 8 خصوصیت مهم افراد دروغگو ضرب المثل
8 خصوصیت مهم افراد دروغگو ضرب المثل های دروغ و دروغگو ساتین


(10) پزشکیان ظریف بیاید، احتمال اینکه قالیباف یا رئیسی برنده
پزشکیان ظریف بیاید، احتمال اینکه قالیباف یا رئیسی برنده نشوند، وجود دارد تصویب برجام در 20 دقیقه از آن حرفهاست اصلا نخواستهام که افتخار دیدار با روحانی را داشته باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا