عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

مردان این حرف های خانم ها را باور نکنید

مردان این حرف های خانم ها را باور نکنید

مردان این حرف های خانم ها را باور نکنید

شناخت ذهن خانم ها توسط آقایان میتواند به آنان در درک بیشتر همسرشان و ایجاد تفاهم در زندگی مشترک بسیار تاثیرگذار باشد. باید دقت داشت که دروغ گفتن از هر نوع, روابط را سست کرده و مشکلاتی به وجود می‌‌آورد. در ادامه این مطلب در مورد دروغ‌هایی که معمولاً بانو‌ها میگویند توضیح داده شده هست.

این حرف های بانو ها را یقین نکنید
مسلما فقط آقایان نیستند که دروغ می‌‌گویند, بلکه بانو‌‌ها هم گاهی مثل آقایان متوسل به دروغگویی می‌‌شوند. در اصل, بانو‌‌ها درست مثل آقایان دروغ می‌‌گویند تا جلوی وقوع اختلافات احتمالی را بگیرند.

پول بی اهمیت هست
بیشتر بانو‌‌ها وانمود می‌‌کنند که به عشق بیشتر از پول اهمیت می‌‌دهند, اما یکی از شایعترین دروغ‌‌هایی که بانو‌‌ها به آقایان می‌‌گویند همین هست. در واقع, احتمالا آن‌‌ها شریک زندگی خود را بر زمینه درآمد و وضعیت مالی‌ اش گزینه نکنند, اما با بازبینی زمان مسائل مادی پر رنگ شده و سایه بر روابط احساسی می‌‌افکند. این قضیه به خصوص زمانی تشدید می‌‌یابد که وضعیت بد مالی آقایان, بانو‌‌ها را از رسیدن به اهداف زندگی خود مثل ازدواج و تشکیل خانواده باز می‌‌دارد.

گرچه که خانواده تو را دوست دارم
شمار زیادی از بانو‌‌ها صادقانه خانواده همسر خود را دوست دارند, اما آن دسته از زنانی که با خانواده همسر خود دشوار دارند, هیچوقت به طور مستقیم بدگویی نمیکنند, زیرا این روش واقعا تهاجمی بوده و باعث ناسازگاری می‌‌شود. بنابراین, متوسل به دروغگویی می‌‌شوند.

من هم مثل تو دوست دارم فوتبال ببینم
شمار زیادی از زنان از مشاهده رویدادهای ورزشی لذت می‌‌برند اما در برابر, خیلی‌‌ها هم میباشند که نمی توانند برای ساعت‌‌ها نشسته و به تماشای مسابقات ورزشی مثل فوتبال بپردازند. بنابراین در ابتدای ارتباط, برای این که تضادی پیش نیاید, وانمود می‌‌کنند که دوست دارند همراه شما بازی‌‌ها را ببینند؛ درحالی که, واقعا علاقه‌ای به کار ندارند.

همه ی کارهای خانه با من باشد
بیشتر بانو‌‌ها عنوان می‌‌کنند که کارهای خانه مثل پخت و پز, شستشوی لباس‌‌ها و ظرف و ظروف را خود به تنهایی انجام می‌‌دهند. اما این هم دروغ دیگری هست که معمولاً آن‌‌ها در ابتدای ارتباط به آقایان می‌‌گویند. بنابراین, خیلی زود آقایان مجبور به شستن لباس‌‌های خود و تمیز کردن خانه خواهند شد.

من حسود نیستم
بیشتر بانو‌‌ها به این که همسرانشان به زنان دیگر دقت کنند به شدت حسادت می‌‌کنند. اما برای این که پریشان, حسود و یا خیلی وابسته به نظر نرسند, تصویر این قضیه را وانمود کرده و ظاهراً اهمیتی نمی‌دهند. اما خیلی زود رویارویی به مثل کرده و کوشش می‌‌کنند آن ها هم حسادت همسرشان را تحریک کنند.

از ارتباط جنسی‌مان لذت می‌‌برم
بیشتر زنان می‌‌گویند که ارتباط جنسی بسیار خوبی دارند, اما بیشتر مواقع آن‌‌ها دروغ گفته و دوست ندارند که همسر خود را از این بابت آزرده کنند.

حق با تو هست
درست مثل مردان, زنان هم بیشتر مواقع در جر و بحث‌‌هایی که پیش می‌‌آید, بی درنگ عذرخواهی کرده و حق را به همسر خود می‌‌دهند. در حالی‌که, این فقط برای فرار کردن و اتمام دادن به بحث می‌‌باشد.

تقریباً آماده شدم
زن بودن گاهی اوقات استرس‌زاست. بیشتر زنان برای رفتن به مهمانی, مجبور میباشند مدتی را صرف گزینه لباس مناسب, آرایش و تصحیح کردن مو های خود کرده تا مفید جلوه نمایند. بدین ترتیب, مجبورند به همسر چشم براه خود به دروغ بگویند که تقریباً آماده شده‌اند تا یک مقدار شرایط را آرام کرده و وقت بخرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا