عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

احترام به خانواده همسر را هیچ وقت فراموش نکنید

احترام به خانواده همسر را هیچ وقت فراموش نکنید
احترام به خانواده همسر را هیچ وقت فراموش نکنید
احترام به خانواده همسر را هیچ وقت فراموش نکنید
احترام به خانواده همسر را هیچ وقت فراموش نکنید

احترام به خانواده همسر را هیچ وقت فراموش نکنید

احترام به می‌تواند محبوبیت شما را نزد آنها اکثر کند و به طور متقابل انها نیز برایتان احترام قائل خواهند شد. احترام به خانواده همسرتان موجب محبوبیت شما نزد آنان می‌شود وکیلی روان شناس تربیتی در صحبتی اظهار کرد; یکی از مهمترین مواردی که رعایت آن در زندگی مشترک پیشنهاد می‌شود

این هست که زوج ها در مشاجره ها خود را بازرسی کنند و از گفتن حرف هایی درمورد خانواده همسرشان که باعث شدت تنش شده پیشگیری کنند, که این خود مهارت بزرگی در زندگی محسوب می‌شود.وی افزود; اگر از نحوه رفتار و یا حرفی از خانواده همسرتان گله مند هستید آن را در موقعیت مناسب با حفظ احترام برای او بازگو کرده و به یاد داشته باشید که طرز برخورد با خانواده همسرتان در بازتاب رفتار او با شما تاثیر زیادی دارد.

وکیلی در ادامه گفت; به همسرتان اثبات کنید که بجای رویارویی, در کنار خانواده او هستید و آنها را هم چون خانواده خودتان دوست داشته و مورد احترام قرار می‌دهید که اینکار گرچه نباید به معنای ظاهر سازی و فریب او انجام شود.

این روان‌شناس تربیتی خاطرنشان کرد; کوشش کنید گاهی اوقات تفریح خود را در کنار خانواده همسرتان بگذرانید و زمانی که او گاهی برای کمک و یا سرزدن, نزد آنها می‌رود از این رفتارش پیشباز کرده و هرگز وی را مورد سرزنش قرار ندهید.

وی یادآور شد; انصاف و عدالت در برخورد با والدین خود و والدین همسرتان بسیار مهم هست بطور مثال اگر شما هر روز با مادرتان تلفنی گفتگو میکنید و حالش را می پرسید, چه اشکالی دارد که هر روز با مادر همسرتان هم تماس گرفته و مختصر حالش را بپرسید یا این که

همسرتان را تشویق کنید که هر روز با مادرش تماس بگیرد و از طرف شما هم جویای حالشان باشد همین طور کوشش کنید در زندگی‌تان اگر نسبت به مادر خودتان متعهد هستید, نیمی از آن تعهد را در قبال مادر همسرتان هم لازم‌الاجرا بدانید زیرا اینکار در اصل علامت ی احترام به همسرتان هست, مطمئن باشید

که با اجرای انصاف و عدالت در برخوردتان نه تنها روابط شما با خانواده همسر تیره نخواهد شد بلکه آنها متوجه این مهربانی شما شده و واکنش‌های مثبت شان را در آینده خواهید دید.وکیلی عنوان کرد; هیچ گاه پدر و مادر همسرتان را با والدین خودتان سنجش نکنید و جلوی آنها از پدر و مادر خودتان تعریف نکنید.

این روان شناس یادآور شد; در حضور پدر و مادر همسرتان کوشش کنید با احترام بیشتری با یکدیگر رفتار کنید زیرا وقتی انها خیالشان آسان شود که احترام فرزندشان پا برجاست تا حد زیادی از پایداری شان در مقابل شما کاسته میشود.

وکیلی با بیان این که برای معاشرت به خانه والدین همسرتان برنامه‌ریزی داشته باشید که این فرمایش علامت احترام هست, افزود; بهتر هست هنگام رفتن به خانه آنها خالی نباشید و با چند شاخه گل یا وسیله ای کم خرج اینکار را انجام دهید زیرا این فرمایش بطور غیرمستقیم به آنها می گوید

که دوست شان دارید و برای آنها احترام و ارزش قائل هستید, همین طور می توانید از شیرینی‌ها یا مرباهایی که خودتان درست کرده اید برای آنها ببرید که اینکار تأثیر زیادی در جلب محبت طرفین نسبت به یکدیگر دارد.


(1) احترام به خانواده همسر را فراموش نکنید
احترام به خانواده همسر را فراموش نکنید


(2) احترام به خانواده همسر را فراموش نکنید
احترام به خانواده همسر را فراموش نکنید


(3) احترام به خانواده همسر را فراموش نکنید
احترام به خانواده همسر را فراموش نکنید بهداشت نیوز


(4) احترام به خانواده همسر را فراموش نکنید
احترام به خانواده همسر را فراموش نکنید پایگاه خبری تحلیلی عصر ماه اهواز


(5) با همسرتان مشورت کنید Incoming call
با همسرتان مشورت کنید Incoming call screenshot Incoming call


(6) تنظیمات رم Ram در فتوشاپ و افزایش مقدار رم اختصاص داده شده
بسته به میزان رم کامپیوتر یا لپ تاپ شما، این نرم افزار به صورت خودکار درصدی از حافظه رم را برای استفاده به خود اختصاص می دهد که البته این حداکثر میزانی از حافظه موقت است که به فتوشاپ داده می شود و در اکثر اوقات کمتر از این


(7) راهکارهای کلیدی برای رابطه بهتر با خانواده همسر مجله نی
دخالت خانواده همسر یک مانع بزرگ فراموش نکنید بسیاری از اظهار نظرها وپیشنهادات دلسوزانه ای که توسط والدین شما و در حضور همسرتان مطرح میشود از چشمان تیزبین همسرتان خصوصا یک خانم به عنوان دخالت به حساب میآید.


(8) با این همسر وابسته به خانوادهاش چه کنم
اعتماد به نفس او را بالا ببرید. هیچ وقت به همسرتان پیشنهاد قطع ارتباط با خانوادهاش را ندهید فراموش نکنید که این موضوع باعث موضع گیری و لجاجت بیشتر وی خواهد شد.


(9) احترام به خانواده
مقالات - زندگی و سلامت - همسرانه - احترام به خانواده همسر را فراموش نکنید


(10) خانواده همسر
5 راهکار برای جلوگیری از بی احترامی به خانواده همسر - مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا