عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

نکته هایی درباره رفتار با همسر

نکته هایی درباره رفتار با همسر
نکته هایی درباره رفتار با همسر
نکته هایی درباره رفتار با همسر
نکته هایی درباره رفتار با همسر

نکته هایی درباره رفتار با همسر

همسر شما کسی است که بقیه زندگی خود را با وی شریک خواهید بود و باید رفتار و برخود درست را با همسر داشته باشیم تا بتوانیم در آرامش زندگی کنیم.

وجیهه مشهدی نبی روان شناس و مشاور خانواده در گفتگو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهارداشت: یکی از روش های بیان احساسات و عشق نسبت به همسر مان، بیان کلمات و جملات محبت آمیز و عاشقانه در گفتارمان است که نباید نقش این کلمات را در تقویت صمیمیت کمرنگ دانست.

وی افزود: استفاده از کلمات تأیید کننده به معنای ابراز رضایت از رفتار و گفتار طرف مقابل است و این کار به 2 شکل تأیید مستقیم و غیرمستقیم به صورت بازگو کردن نکات مثبت فرد، انجام می شود.

مشهدی نبی تصریح کرد: استفاده از کلمات عاشقانه مانند جمله معروف دوستت دارم و همچنین بکارگیری کلمات دلگرم کننده بویژه هنگام سختی ها و مشکلات می تواند باعث افزایش امید و اعتماد به نفس شخص شود.

این روان شناس خانواده در پایان گفت: هرگز نسبت به همسر خود حتی به شوخی نیز کلمات تحقیر کننده را بکار نبرید خصوصا در میان جمع، زیرا موجب شکسته شدن غرور و شخصیت او خواهد شد و ممکن تا سالیان طولانی نیز آن را به خاطر بسپارد.


(1) مردها چگونه با همسر خود رفتار کنند
مردها چگونه با همسر خود رفتار کنند


(2) روش رفتار با شوهر 12 نکته برای اینکه
روش رفتار با شوهر 12 نکته برای اینکه همسر خوبی باشیم - هنر فردی


(3) رفتار با همسر بی تفاوت
رفتار با همسر بی تفاوت


(4) کتاب خوب لیست کتابهای خوب رمان، روانشناسی، فلسفی و
کتاب خوب از دیدگاه هر فرد، تعریف خاص و منحصر به فردی دارد. تعریفی که ممکن است در شرایط و زمانهای مختلف، متفاوت باشد. اما موضوعی که در آن هیچ شک و تردیدی وجود ندارد، این است که شما وقتی کتابهای بیشتر و بهتری میخوانید


(5) BSR - Resume Sample Library and More
On you will find free resume samples for different job needs. Apart from giving you ready-made samples for the various posts we also provide information and tips on how to write a particular job resume with the help of templates and examples


(6) بیتوته پورتال جامع شامل خبر، سرگرمی، روانشناسی، زناشویی
بیتوته پورتال جامع شامل اخبار،سرگرمی،روانشناسی،زناشویی،فال و طالع بینی،دکوراسیون،آشپزی،گردشگری،داستان،ورزش،کودکان،مدل لباس،آگهی،احکام،گالری عکس،قیمت ارز،روابط زناشویی،مدل آرایش،دارو های گیاهی،دانستنی ها


(7) پاسخ تند حدادعادل به اتهام دستبوسی فرح چندشآور است
حدادعادل با اشاره به اینکه هیچ رابطهای با دفتر فرح پهلوی نداشته و هیچگاه او را ندیده است، ادعاهای محمود احمدینژاد را درباره دستبوسی دروغ محض، چندشآور و سناریویی رسوا دانسته که فقط دشمنان از آن سود میبرند.


(8) رفتار با همسر راه رو رسم زندگی
رفتار با همسر راه رو رسم زندگی عاشقانه و رفتار با همسر در زندگی


(9) نحوه صحیح رفتار با شوهر، فقط خانم ها
نحوه صحیح رفتار با شوهر، فقط خانم ها بخوانند


(10) چند نکته درباره رای وحدت رویه دیوان عالی کشور راجع به نرخ
رامین فراهانی ـ اخیرا اظهارنظرهایی توسط مقامات شبکه بانکی، بانک مرکزی و حتی دادستان کل کشور مبنی بر عدم تسری رای وحدترویه شماره 794 مصوب تابستان سال 1399 هیات عمومی دیوان عالی کشور که مقرر میدارد مصوبات بانک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا