عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

با گفتن این جملات شوهرمان را عاشق تر کنیم

با گفتن این جملات شوهرمان را عاشق تر کنیم
با گفتن این جملات شوهرمان را عاشق تر کنیم
با گفتن این جملات شوهرمان را عاشق تر کنیم
با گفتن این جملات شوهرمان را عاشق تر کنیم

با گفتن این جملات شوهرمان را عاشق تر کنیم

به دست اوردن هرچه بیشتر دل مردان خیلی عالی است ! اما چگونه اینکار را انجام دهیم ؟ با ما همراه باشید.همه ما همسرمان را دوست داریم و دلمان برایش تنگ می‌شود و گفتن این به او یک راه عالی برای ابراز محبتمان است، اما نه تنها راه. بعد از مدتی «دوستت دارم» و «دلم برات تنگ شده» کهنه و قدیمی می‌شود و دیگر مفهوم خود را برای همسرمان از دست می‌دهد.

خوشبختانه شما برای ابراز محبت فقط محدود به این دو جمله نیستید. راه‌های مفرح‌تر و جالب‌تر دیگری هم وجود دارد که بتوانید یک زن را تحسین کنید و به او بگویید که چقدر برایتان ارزش دارد. از این رو، اینجا 10 روش برای ابراز محبت به شما پیشنهادمی‌کنیم که قلب او را لمس کرده و شما را به جذاب‌ترین مرد روی زمین برای او تبدیل می‌کند.

این تحسین مخصوصاً در مکالمات از راه دور بسیار موثر است. این جمله در واقع به او می‌فهماند که چقدر دلتنگش هستید. نیازی نیست که بارها و بارها جمله «دلمبرات تنگ شده»را تکرار کنید تا این را بفهمد. همین یک خط همه چیز را تمام می‌کند.

می‌توانید آن را کمی طولانی‌تر کرده و بگویید، «با من چیکار کردی؟ نمیتونم بهت فکر نکنم.»گفتن این جمله با صدایی گرم و نگاه کردن به چشمان همسرتان بهترین تحسینیاست که یک زن می تواند بشنود. مخصوصاً اگر بتوانید «کی» و «چرا»ی آن را برایش توضیح دهید که هیجان‌زده‌ترش می‌کند.

مثلاً می‌توانید به او بگویید، «وقتی اینطوری نگام میکنی، خیلی تحریکم میکنی.» یا «با این لباس خیلی تحریکم می‌کنی»یا کمی بازیگوشانه‌تر بگویید، «وقتی این موقع روز بهم زنگ میزنی، خیلی تحریکم میکنی» تا باعث شوید بیشتر به شما زنگ بزند.

با گفتن این جملات شوهرمان را عاشق تر کنیمبا گفتن این نشان می‌دهید که زنانگی او را می‌فهمید و به او این حس را می‌دهید که همسر شما بودن را خیلی خوب انجام می‌دهد.مطمئنم اگر شما هم از او بشنوید که «تو به من احساس زن بودن می‌دهی» احساس فوق‌العاده‌ای پیدا می‌کنید.

نمی‌دانید شنیدن این از کسی که عاشقش هستید چه حسی دارد. این یک راه بسیار زیبا برای این است که به او نشان دهید تا چه اندازهبرایتان ارزش دارد.

این تحسین را می‌توانید بیشتر استفاده کنید، هربار که کار خوبی برایتان انجام می‌دهد، وقتی در جمعی هستید و او حرف قشنگی درمورد شما می‌زند، وقتی با هم خوش می‌گذرانید.این تحسین اگر با لحن درست گفته شود، دقیقاً این مفهوم را می‌رساندکه او شما را دیوانه خودش کرده است. با بودن او حس می‌کنید عاشق و زنده‌اید. و اگر اینطور است، حتماً این را به او بگویید.

این شیرین‌ترین تحسینی نیست که بتوان به یک زن گفت؟ فکر می‌کنم اینطور باشد. مطمئناً نظر همسرتان هم همین است.پس برای گفتن آن خجالت نکشید. و البته در زمان درست مثل وقتی که لبخند خجالتی روی صورت او می‌بینید یا وقتی چیزی عالی برایتان آماده کرده است این کار را بکنید.

با گفتن این جملات شوهرمان را عاشق تر کنیمبا این تحسین، او را با زنان دیگری که قبلاً در زندگیتان بوده‌اند مقایسه کرده و او را بالاتر از آنها می‌برید.و واقعیت این است که زنان حس رقابت بسیار قوی بین خودشان دارند، به همین دلیل اگر به او بگویید که او بهترین همسر برای شما بوده است، یک تحسین بزرگ برای او قلمداد می‌شود.

برای مناسبت های خاص می‌توانید با یک علامت تعجب بزرگ به او بگویید«خدای من، تو واقعاً ایدآلی، هیچ چیز کم نداری!» با اینکار به او نشان می‌دهید که هر کاری که انجام داده است تاثیر پررنگی روی شما داشته و شما می‌دانید چطور باید یک زن خوب را تحسین کنید.

اما دقت کنید که زیاد از حد از این جمله استفاده نکنید چون ممکن است آن را جدی بگیرد!و آخر اینکه، این یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای سربه‌سر گذاشتن و تحسین کردن او در آن واحد است. این یک راه مفرح و بازیگوشانه است که به یک مکالمه عادی، کمی محبت اضافه می‌کند.

خوب حالا 10 روشبرای ابراز محبت به همسرتان بلد هستید که به او احساس دوست‌داشتنی‌ و خاص بودن بدهید. یکبار دیگر آنها را مرور کنید و به خاطر بسپارید و سر وقت مناسب آنها را یکی‌یکی استفاده کنید. مطمئن باشید با این کارتان عاشقتان خواهد ماند.


(1) این جملات زنانه، مردان را عاشق می کند
این جملات زنانه، مردان را عاشق می کند


(2) جملات ناب عاشقانه مخصوص تسخیر و
جملات ناب عاشقانه مخصوص تسخیر و تصاحب قلب همسرتان


(3) جملات زنانه ای که مردان را عاشق می کند
جملات زنانه ای که مردان را عاشق می کند سایت انتخاب


(4) چگونه زنم را عاشق خودم کنم
چگونه زنم را عاشق خودم کنم


(5) این جملات را برای جذب کردن مردان بگویید
این جملات را برای جذب کردن مردان بگویید حلقه گم شده ی راز رازی که در فیلم راز فاش نشد


(6) جملات ناز کشیدن بیگ بیست
جملات ناز کشیدن بیگ بیست


(7) این جملات زنانه، مردان را عاشق می کند
این جملات زنانه، مردان را عاشق می کند ساعدنیوز


(8) 12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است
12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است


(9) چطور شوهرمان را جذب خودمان کنیم - هیت فاز
چطور شوهرمان را جذب خودمان کنیم - هیت فاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا