عمومیهمسرداری و ازدواجویژه

عادت های مردانه که همسران شان دوست ندارند

عادت های مردانه که همسران شان دوست ندارند
عادت های مردانه که همسران شان دوست ندارند
عادت های مردانه که همسران شان دوست ندارند
عادت های مردانه که همسران شان دوست ندارند

عادت های مردانه که همسران شان دوست ندارند

آنچه زن‌ها در مورد مردها بدشان می‌آید ترکیبی از ویژگی‌های کوچک و بزرگ است. شاید وقتی از همسرتان می‌پرسید که از چه چیزهایی در مورد مردها بدشان می‌آید، لیستی بی‌انتها جلو رویتان بگذارد. با ما همراه باشید با عادت های مردانه ای که نباید در زندگی خود انجام دهید.

رفتارهای مردانه ای که خانم ها از آن تنفر دارند خیلی مهم است که مردها درک کنند که وقتی همه چیز جدی می‌شود، زن‌ها توقع دارند که شما دو نفر خودتان را محدود به همدیگر کنید.

1. قسم دروغ

با اینکه بیشتر خانم‌ها از قسم خوردن آقایان وقتی خودشان ناراحتند بدشان نمی‌آید اما از مردهایی که فکر می‌کنند قسم خوردن تنها راهی است که حرفشان را باور کنند متنفرند.

2. سلطه‌گری

بیشتر خانم‌ها مردی می‌خواهند که از آنها محافظت کند و به آنها احساس امنیت دهد اما به دنبال دیکتاتوری که به آنها دستور دهد چه بکنند و کجا بروند و با کی حرف بزنند و یا چه بپوشند نیستند.

زنان از مردانی که قصد کنترل دارند می‌ترسند و از آنها فرار می‌کنند.

3. متعهد نشدن

خیلی مهم است که مردها درک کنند که وقتی همه چیز جدی می‌شود، زن‌ها توقع دارند که شما دو نفر خودتان را محدود به همدیگر کنید. زن‌ها از اینکه بازیچه کسی قرار بگیرند و با کسی بمانند که از متعهد شدن می‌ترسد متنفر هستند.

4. رمانتیک نبودن

زن‌ها عشق واقعی همراه با حس ارتباط عاطفی به مردشان را می‌خواهند. اگر طرفتان احساس کند که فقط بخاطر رابطه‌جنسی سراغ او می‌آیید خیلی زود از شما دور شده و حتی اجازه دست زدن به خود را هم به شما نخواهد داد.

5. نرسیدن به خود

با اینکه ظاهر همه چیز نیست اما زن جذب مردانی که به خود نمی‌رسند، موهایشان ژولیده است، بوی عرق می‌دهند، ناخن‌هایشان بلند شده، دهانشان بو می‌دهد و لباس‌های چروک می‌پوشند نمی‌شوند.

علاوه بر این، متناسب نگه نداشتن اندامتان به خانم‌ها نشان می‌دهد که احترامی برای خودتان قائل نیستید و هیچ انگیزه و نظمی در زندگی ندارید.

6. قابل پیش‌بینی بودن

زن‌ها واقعاً از مردان قابل پیش‌بینی که هیچوقت کار متفاوتی انجام نمی‌دهند بدشان می‌آید. آنها عاشق مردانی هستند که سرشار از سورپرایزهای عالی اند.

7. اولویت دادن به دوستانشان

اگر از گذراندن وقت با دوستانتان خیلی بیشتر از همسر یا نامزدتان لذت می‌برید و همسرتان هیچوقت نمی‌تواند ساعتی دونفره با شما داشته باشد، مطمئناً یک جای کار می‌لنگد.

8. مدام بحث کردن

زن‌ها از مردهایی که هر صحبت کوچک را به بحثی ادامه‌دار و مشاجره تبدیل می‌کنند و باعث می‌شود آنها مجبور شوند مدام حالت دفاعی به خود بگیرند خوششان نمی‌آید.

9. دید زدن خانم‌های دیگر جلو چشم آنها

با اینکه نگاه کردن به خانم‌ها برای برخی آقایان مسأله‌ای عادی است (البته نه زیاد از حد آن)، اما وقتی این کار را جلو زن زندگیتان انجام دهید مشکل‌ساز خواهد شد.

10. وابستگی

اعتمادبه‌نفس و استقلال ویژگی‌هایی بسیار جذاب در آقایان است، اما وابستگی و ناامنی اینطور نیست. زن‌ها دوست ندارند با مردانی باشند که به خودشان اعتماد ندارند و برای روابط، کار و دوستی‌هایشان نیاز به تایید دائمی دارند.


(1) عادت های بد مردان که زنان از آن نفرت
عادت های بد مردان که زنان از آن نفرت دارند گروه مشاوره خانواده نیک همراه


(2) نتایج جستوجو برای دوست ندارند زیفایو
نتایج جستوجو برای دوست ندارند زیفایو


(3) مردان از شنیدن این 10 حرف از همسرانشان
مردان از شنیدن این 10 حرف از همسرانشان تنفر دارند


(4) چرا مردان متأهل دوست دختر دارند
چرا مردان متأهل دوست دختر دارند


(5) 10 حرفی که مردان دوست ندارند از
10 حرفی که مردان دوست ندارند از همسرانشان بشنوند


(6) این عادت های زنانه را هیچ مردی دوست
این عادت های زنانه را هیچ مردی دوست ندارد، مراقب باشید


(7) مردان از شنیدن این 10 حرف از همسرانشان
مردان از شنیدن این 10 حرف از همسرانشان تنفر دارند


(8) نشانه های مردی که همسرش را دوست ندارد
نشانه های مردی که همسرش را دوست ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا